Jump to content


Photo

CityPark


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 15 February 2005 - 05:14 PM

Mal sem se potepala po CP in opazila,da imajo kar precej ze spomladanskih stvari,veliko je modrih ,belih,roza,zelenih...Skratka zive in lepe barve. biggrin.gif Tako da nisem mogla mim,da si nebi kaj kupila. oops.gif Cene se mi zdijo kar vredu,razen Esprita,tam pa nikol nic ne najdem. rolleyes.gif
Kaj pa ve? biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 15 February 2005 - 05:17 PM

Jaz imam v CP najraje New Yorkerja, S Oliver in H&M. Same bolj poceni trgovine. Pa fajn, da je letos barvno, ker ne maram ne črne ne bele.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 15 February 2005 - 05:18 PM

Tudi meni je crna,prav odbijajoca barva. ermm.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#4 Tamy

Tamy

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 20 February 2005 - 10:29 AM

v CP je najboljsi s Oliver. laugh.gif stevilka 34-36 ravno zame wink.gif drugace pa ne maram new yorkerja,ker si kupim majcko in pridem v solo,pa je na isti dan v soli se 5 takih majck....a ni boljse nekaj unikatnega...??? ok,saj s oliver ni unikaten,ampak v new yorkerju pa res vsi kupujejo...mislim mladi oops.gif
  • 0

#5 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 February 2005 - 10:51 AM

biggrin.gif To je res. Jaz imam tudi najrajši unikatne stvari ali pa da se mi ne zgodi to kar si napisala...
  • 0

#6 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 20 February 2005 - 01:17 PM

Najraje imam Mangota in Naf Naf. Tako lepe stvari imajo. biggrin.gif
  • 0

#7 Tamy

Tamy

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 20 February 2005 - 07:58 PM

Koliko pa ste pripravljeni odsteti za ene hlace? rolleyes.gif
  • 0

#8 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 20 February 2005 - 08:10 PM

Jaz v Mangotu zase nisem se nic dobila. oops.gif

Za hlace pa odvisno lahko dam 7000 sit zgodilo se je pa tud k sem rabila ene bolj elegantne pa so bile tam okrog 14000.
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#9 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 21 February 2005 - 02:54 PM

imam precej stvari iz mangota, vendar ne dobim vedno kar iščem. Včasih pridem in je ful nekih dobrih stvari včasih pa same bedarije, sestrižene majce, puloverji s pulijem, ki komaj pokrijejo modrc itd.

Za hlače maksimalno 15 ksit, raje manj kot več, ker se mi fulkrat zgodi, da čez kak teden opazim, da mi ne stojijo tako, kot se mi je zdelo v trgovini :bom:
  • 0

#10 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 21 February 2005 - 03:07 PM

*čist frapirana* 15 jurju za hlače rolleyes.gif

ok laugh.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#11 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 17 March 2005 - 01:43 PM

z veseljem grem v cp in seveda v new yorker ..vendar ven grem vedno razocarana in z praznimi vrecakm...c cp zase nic ne najdem rolleyes.gif
  • 0
user posted image

#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 March 2005 - 02:25 PM

V CityPark grem pogledat v Sportino, Morgana, Marks&Spencer (imajo blazno luštkane pižamce), Espirit in to je počasi že to. Tudi v Mangotu sem že dosti stvari našla... kakšne kiklce, poletne hlače - ampak, a je Mango v CityParku? Kolikor jaz vem, je en v BTCju, ampak ni v CityParku.
New Yorker, H&M - ni to zame. Že neznosna gneča me odbija.
  • 0

#13 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 09 April 2005 - 05:21 PM

Jst grem pa pogledat v Orseya, H&M, NY pa Sportino... Vse ostalo pa bolj poredko! smile.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#14 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 April 2005 - 05:36 PM

Jaz sem zadnjič šla mimo Orsay-ja. In me sploh ni vleklo noter. Kot neka pisana ciganija mi je delovalo vse skupaj...
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#15 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 09 April 2005 - 06:38 PM

QUOTE(Nikita007)
Jaz sem zadnjič šla mimo Orsay-ja. In me sploh ni vleklo noter. Kot neka pisana ciganija mi je delovalo vse skupaj...



jap jap tocn to...js sploh ne vem ampak ta stacuna pa mene tko odbija da res ni...sej ne vem ksne stvari zgledajo cute pa vse ampak se mi zdi da majo cist same cote...das enkrat prat pa lahka pol sran vrzes...tko cenene cunje pa kr dost drage...vem da sm enkrat gledala eno majco in je bla 6 jurjov ,vredna pa prblizn 500sit.
Naceloma nej bi ble te obleke iz francije..ampak js bi prej rekla da je to ksn kitajski oz.italjanski uvoz rolleyes.gif
  • 0

#16 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 April 2005 - 10:02 AM

če sem že tam in imam čas, grem pogledat skoraj vse štacune. smile.gif sportina, s oliver, esprit, palmers, h&m, tko nekak. za ta zadnje kavbojke sm js tut dala 15k pa mi ni žal. v new yorkerju sem si kupla tri ls majčke iz bombaža, čist navadne, drugih stvari pa tam ne kupujem, je blo verjetno prvič in zadnjič, da sem sploh vidla kaj takega, kar bi si tam kupila. orsay me je pa sam od zunaj videl, se mi sploh ni luštalo it noter.
  • 0

#17 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 02 August 2005 - 06:06 AM

Se je katera kaj sprehajala mogoce po CP,zanima me ce imajo ze kaj jesenskih stvari?
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#18 smrkkec

smrkkec

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts

Posted 02 August 2005 - 06:30 AM

jaz sem v CP spoznal eno s tega foruma (ona že ve katera je) in ji sporočam, da sem se zaljubil vanjo. Full je luškana in sedaj jo osvajam. oops.gif
  • 0

#19 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 02 August 2005 - 10:08 AM

QUOTE(smrkkec)
jaz sem v CP spoznal eno s tega foruma (ona že ve katera je) in ji sporočam, da sem se zaljubil vanjo. Full je luškana in sedaj jo osvajam. oops.gif


ja lepo to bi nam zaupal gdo je ta srečnica biggrin.gif

drgač pa ko grem v cp grem ponavadi v naf naf pol v uno papirnico leonardo pa s oliver včasih v orsey(na začetku je tut mene dbijala pol sm pa enkrat šla not in sem hlače si ene ful dobre našla in so ble dost pucen 6k in jih mam zdej en let pa so še zmer take kokr so ble biggrin.gif je pa res da v avstriji je dosti bolši orsey. pol grem pa še v sportino pa morgan pa učasih u dm. em pol zavijm še na koščk pice pa tk. če pa iščem določeno stvar grem pa sam v t6iste trgovine v katerih se ta stvar dobi wink.gif
  • 0

#20 tip22

tip22

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts
  • Interests:vse kar je lepo

Posted 05 August 2005 - 10:53 PM

e folk a se strinjate da so avtobusi ki vozjo u BTC v kurcu

pa btc se ima (ok je) za eno od največjih nakupovalnih središč v evropi pismu pa ne znajo poskrbet za javni prevoz
pismu busi furajo fulll poredko pa še zdej septembra ko se začne šola bo spet cel kaos in nabito polne trole pa čakaš bus pa ga končn dočakaš pa se ti odpele mim pa moreš novga čakat pa upaš da je na drugem kej manj folka gor . ..
pa furajo od 15 do 20 minut sam dostkrat je potrebn kako 17- ko tud dost dlje čakat

upam da ima kdo kake veza pa poskuša kej ukrepat na LPP al pa pri direktorju BTCja

mejte se
  • 0
si pišemo na msn-ju




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users