Jump to content


Photo

Smoky Eyes


  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#41 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2007 - 12:58 PM

IPB ImageIPB ImageIPB Image


  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#42 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 March 2007 - 05:08 PM

Uff druga mi je všeč. Samo brado ma pa za bruh.gif
  • 0

#43

  • Guests

Posted 06 October 2007 - 05:58 PM

Jaz si tudi v glavnem licim oci v stilu smokey eyes. Sicer malo drugace, kot je prikazano v tem postopku. In fuuul si zelim imeti ta copic, ki je na sliki (MAC 224). Z njim se resnicno da naredit super smokey eyes. Jaz se pac znajdem s slabsimi copici :S. Mi je pa smokey eyes zakon. In mislim, da mi se kar pase (imam podobne oci kot punca na sliki). No, vsaj upam, da mi pase. ermm.gif
  • 0

#44 cokolina

cokolina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts
  • Location:koper
  • Interests:psihologija, zdravje, knjige, aktualnosti, zanimivosti<br /><br /><br />aerobika, pilates, plavanje

Posted 21 March 2008 - 05:30 PM

http://www.youtube.c...?user=panacea81



kako se vam zdijo videi? biggrin.gif
  • 0

#45 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 21 March 2008 - 05:34 PM

Ona je očitno MACaholik biggrin.gif Mislim, da sem že večino njenih videov videla. Je dosti stvari za ponucat. Meni je všeč.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#46 cokolina

cokolina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts
  • Location:koper
  • Interests:psihologija, zdravje, knjige, aktualnosti, zanimivosti<br /><br /><br />aerobika, pilates, plavanje

Posted 21 March 2008 - 05:42 PM

http://www.youtube.c...&...ea81&page=3


kako se vam zdijo ? wink.gif
  • 0

#47

  • Guests

Posted 21 March 2008 - 06:31 PM

Panacea je dobra, sam za moj okus še zdaleč ne najboljša na youtubu. Meni se ta punca najboljše namaže:


http://www.youtube.c...user=kuuipo1207


Je pa še veliko drugih, ki so mi prav tako boljše kot Panacea. Pa ne trdim, da je Panacea slaba...sploh ne, zelo dobra je.
  • 0

#48 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 March 2008 - 06:42 PM

Waw tale zadnja je res profi. Sploh tale, -klik-, smokey mi je fantastičen. Punca obvlada. yes.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#49

  • Guests

Posted 21 March 2008 - 06:50 PM

Sej pravim...meni je daleč najboljša na youtube. Že kako lepo obliko naredi, pa zblenda...pa povrh vsega velikokrat sploh ne uporabi MAC čopičev, ampak navadne čopiče za risat. Če pa že uporabi MAC, potem pa skor vse naredi samo z enim čopičem...in sicer 242.


Ta je tud čudovit:



Predlog: Kaj če bi odprle eno temo, kamor bi se limali dobri linki tutorialov? Ne vem, če že obstaja...nisem iskala. Ker tale tema je za smokey eyes drugače.
  • 0

#50 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6698 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 21 March 2008 - 07:43 PM

Meni je pa najbolj všeč ta:


  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#51

  • Guests

Posted 21 March 2008 - 08:47 PM

Ta je tud kar dobra, ja...čeprav, meni npr. ni všeč oblika, ki jo je naredila v tem tutorialu. Proti zunanjemu kotičku se črta senčke spušča navzdol...meni osebno je lepše navzgor, ali pa vsaj naravnost.
Barve so pa prečutovite.
  • 0

#52 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82471 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 March 2008 - 10:26 PM

Te ženske sploh ne znajo maskare mazat. huh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#53

  • Guests

Posted 21 March 2008 - 10:45 PM

Nisem opazila, ker zelo redko pogledam do maskare. Ponavadi gledam samo nanašanje senčk, ker me samo to zanima.

Kako to misleš sploh, da narobe nanašajo? Da ni učinka, ali da so "kao pravila" nanašanja drugačna?

Sicer mi od tele punce tutoriali niso vsi všeč...ampak tale je pa fenomenalen:


http://www.youtube.c...feature=related
  • 0

#54 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82471 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 March 2008 - 10:59 PM

Kar tko na blef in na hitro mažejo, tko da niti učinka ni, ne. ermm.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#55 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 22 March 2008 - 09:20 AM

Ene resnično obvladajo smile.gif

http://www.youtube.c...feature=related
Ta je čudovit wub.gif

Drugače se pa meni tudi zdi dobra ideja, da bi imele temo kamor bi se lepilo samo tutoriale, ker se velikokrat najde kaj zanimivega na netu tongue.gif
  • 0
We must let go to live on.

#56

  • Guests

Posted 22 March 2008 - 04:14 PM

Ja, pa lahko bi mal komentirale, katera nam je všeč...pa zakaj, pa katera nam ni všeč, pa to. smile.gif



Sam res je ta Kuuipo ful dobra.

Klele je pa en moj smokey eye...tko sem ga včas delala.


[attachmentid=4255]

Sicer je mal šlampasto narejen...v mojo obrambo: to je bilo ene 3 leta nazaj, pred čopiči in pred kakršnim koli znanjem o ličenju. Narejen je s palčko za ušesa, nooo. laugh.gif

Attached Files


  • 0

#57 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 22 March 2008 - 04:16 PM

Kok si srček wub.gif Pa kera kožica ohmy.gif Če si jaz naredim tak smoky, izgledam kot da me je kdo pošteno prebutal blink.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#58 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 22 March 2008 - 05:14 PM

IPB Image palčke praviš,... =)
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#59

  • Guests

Posted 22 March 2008 - 05:29 PM

Hvala, Podgana. oops.gif Koža zgleda lepa tudi zaradi svetlobe, veš. Je ful odvisno na kaki svetlobi se slikaš...pa še ozadje je fotošopirano.

S palčko za ušesa je senčilo razmazano okoli oči. Po veki pa nimam senčila (itak se ne vidi veke nič). Samo z barvico je namazano okoli, pa potem s senčko povrhu, ki sem jo nanesla s bebi palčko. Tko sem jaz učas nanašala senčila hehehe. butl.gif
  • 0

#60 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 22 March 2008 - 06:57 PM

Ej Ciara tudi jaz si še včasih s palčko za uho ker so definitivno boljše od nekaterih(tudi dražjih) čopičev in lepo zabrišejo ostre linije.

Btw:Zelo prisrčen obrazek in make up seveda
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users