Jump to content


Photo

Kopel - KNEIPP Aroma-Pflegeschaumbad Gute Laune


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 August 2010 - 05:31 PM

IPB Image


Sestavine: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Coco-Glucoside,
PEG-18 Glyceryl Oleate/Cocoate, Parfum (Fragrance), PEG-40 Sorbitan Peroleate,
Passiflora Incarnata Seed Oil, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil,
Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) Peel Oil, Limonene,
Linalool, Hexyl Cinnamal, Tocopherol, CI 45350, CI 16255.


Te kopeli so sklepam da nove, prej jih nisem zasledila, pa kar veliko šnofarim po Kneipp izdelkih.
Seveda sta morali dve z mano, tale in še ena, ki jo bom ocenila v nadaljevanju. Pri tej kopeli je zelo
močna točka vonj, ki je res nenormalno opojen, saden in sočen (kolikor je pač lahko vonj sočen, LOL).
Bolj je v ospredju marakuja (vonj me asociira sicer na zmes marakuje, pa še morda papaje, manga, itd.),
kakšne citrusno-grenke note jaz ne zaznam. Je strupeno žive oranžno-rdečkaste barve, porabi se je
nekje srednje (a pozor, govorim za tuširanje, prav za kopel kopeli ne uporabljam), zapeni se
solidno, dobro umije, brez težav splakne, kože ne izsuši, je pa niti kaj prida ne nahrani.
Malo jo navlaži, tako da obvezna nega po tuširanju tudi pri zelo suhi koži ni potrebna.
Vsekakor pa kopel ni tako negovalna, kot tiste njihove 100ml kopeli, ki so kar konkretno oljnate.
Malo me je negativno presenetilo dejstvo, da se vonj na koži že takoj po tuširanju praktično ne zazna
več, čeprav iz plastenke vonj deluje kar močan. Škoda. Zagotovo je več sledi vonja na koži po
namakanju v kopeli. Sestavine so dobre, edino olja bi lahko bila nekoliko prej na seznamu.
Plastenke so meni zelo lepe, pokrov je na navoj, 400ml bo trajalo nekaj časa. Edino odprtina je
morda nekoliko nerodna, je precej velika, a z malo opreznosti ni glih težav. Cena je okoli 5€ v Müllerju
(kar je bistveno ceneje glede na količino kot pri njihovih 100ml kopelih (ki stanejo tudi po 7€,
nekatere celo več), je pa res, da so tiste tudi precej bolj hranljive), kar se mi zdi ugodno za tako kvaliteten izdelek.

4/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users