Jump to content


Photo

Deodorant: BAN Vanilla Twist Invisible Solid


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 08 July 2010 - 03:57 PM

IPB Image

Ker med vsemi deodoranti, ki se dobijo pri nas, nisem našla nič kaj vznemerljivega in drugačnega, sem se odločila, da preizkusim srečo s tem deodorantom, ki je na voljo v ZDA.

In še sreča, da sem! biggrin.gif

Embalaža je rahlo večja, kot smo je navajeni v Evropi, kar je super.
Ima hologramsko nalepko bleščic, ki se lepo lesketa. Pa tudi metalik zelena barva je nadvse sveža in prijetna za oko.

Najbolj všeč mi je vonj! Ohh, kako diši! love.gif
Kot parfum. Ni tisti vsiljivo vanilijasti in močni vonj, ampak je nežen, pomešan z nečem sadnim, cvetličnim.

To je dodorant v stiku, s katerimi sem imela precej slabe izkušnje, saj so puščali masten film pod pazduho, ali pa bele sledove.

Ta ni ne eno, ne drugo. Čeprav je v stiku, se nanosa skorajda ne čuti. Vedno se moram prepričati, če sem si ga res nanesla, ker se ga ne čuti in ne vidi (čeprav je sam stik bele barve).

Je kot nek malo bolj masten puder, a ne pusti mastnega filtra na koži. Ob stiku s kožo se takoj vpije in lahko bi prisegla, da na koži nimam nič.

Na cedilu me ni pustil niti po dveh urah intenzivnega fitnesa, kjer sem bila vsa premočena.
Po prihodu domov se ga je še vedno malo vonjalo, pazduhe pa so ostale popolnoma suhe (je tudi antiprespirant, kar mu sicer štejem prej v minus, kot v plus).

Rezultati so v glavnem neverjetni. To je čisto nekaj drugega, česar sem vajena od "naših" deodorantov (ali pa morda nisem iskala dovolj dolgo?).

Ko porabim tega, si bom zagotovo kupila še kakšnega, mogoče kak drugačen vonj. Sicer pa dvomim, da bo to kmalu, saj se ga porabi praktično nič. Prisegla bi lahko, da ga izgleda po nekaj dneh uporabe še vedno kot nov.

Pohvalno! 5/5 wub.gif

Več?
http://www.feelbanfresh.com/
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users