Jump to content


Photo

Nohtki


  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 05 May 2004 - 06:48 PM

Pozdravljeni!

Moji nohtki so kar dolgi in imajo (zame) lepo obliko je pa problem ko se mi ob strani zacnejo malo po plasteh lusciti pa tko crno zgleda ob robih nato.
Zanima me ce se da to kako priporociti pa kaksne pilce priporocate (prosila bi za firma pa vse ce se da ker ko bom sla kupvt bo kriza) Pa tudi glede negovalnih lakov. Kateri je doberin nudi nohtu zascito?

hvala
lp
  • 0

#2 laury

laury

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 05 May 2004 - 06:54 PM

probaj z utrjevalcem, meni malo pomaga, pa pili si samo v eno smer, pa vitamincke jest smile.gif , dodatki k prehrani najvec pomagajo(npr. b-complex, biotin,....)
  • 0

#3 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 05 May 2004 - 08:56 PM

hvala za nasvet

Moderatorje pa prosim ce lahko se ta tema premakne v nego telesa saj tam spada sem jo po pomoti napisala kar sem
  • 0

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 May 2004 - 09:06 PM

Vrtnica

Jessica je zelo dobra nega za nohte. Njihove piilice za nohte so full v redu.

Lp N
  • 0

#5 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 06 May 2004 - 06:57 PM

Dobra pilica, piljenje v eno smer, kakšni dodatni vitaminčki in obvezno lak na nohtih pa ne bo več plastenja smile.gif
  • 0

#6 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 08 May 2004 - 08:05 AM

QUOTE(Jadranka)
Dobra  pilica,  piljenje  v  eno  smer,  kakšni  dodatni  vitaminčki  in  obvezno  lak  na  nohtih  pa  ne  bo  več  plastenja  :)


Kateri so pa dobri laki za nohtke, taki negovalni pa to?

lp
  • 0

#7 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 10 May 2004 - 08:26 PM

Probaj kaj od Jessike, so malo dražji ampak so vredu. Drugače pa poišči po trgovinah tudi izdelke za nego nohtov od Ard Decko, ki so prav tako dobri. Tukaj bi izpostavila njihov lak Nail Builder s kalcijem, ki je namenjen prav trdim a vendar lomljivim nohtom. Proti plastenju pa si lahko pomagaš tudi s stikom za utrjevanje Magic Nail Stick.
Če pa najdeš še v kakšni trgovino izdelke Orly pa si privošči Nail defience, zagotovo pomaga ker vsebuje želatino.
  • 0

#8 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 17 May 2004 - 07:39 PM

Hehe moram se pohvaliti sem si danes kupila (koncno) od IsaDore lak za utrjevanje nohtkov tak prozoren pa mal na vijolcno barvo vlece (sam se mi zdi da so lahki zdej postali kar dragi ta me je prisel skoraj 3000)

uzivite pri lakeranju pa pri negi nohtkov
  • 0
lp, Vrtnica

#9 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 19 May 2004 - 07:53 PM

Res so malo dragi, ampak so pa dobri smile.gif
  • 0

#10 lana

lana

    sramežljivec

  • Člani
  • 71 posts
  • Location:primorska
  • Interests:vse

Posted 26 May 2004 - 10:46 AM

Jessika in Profesionails, najboljše kar se pri nas dobi. Pilice, olja, kremice...
  • 0
živi in pusti živeti

#11 Vrtnica

Vrtnica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 182 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Arhitektura, medicina, restavratorstvo

Posted 30 May 2004 - 09:10 PM

Kaj mi priporocate, kateri odstranjevalec laka, ki ob enem tudi mal neguje nohtke, pa da ni kaj prevec $(s tem ne mislim 300 sit ampak tko okoli 1000.

lp
  • 0
lp, Vrtnica

#12 xina

xina

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts
  • Location:Kranj

Posted 31 May 2004 - 06:03 PM

QUOTE(Vrtnica)
Kaj mi priporocate, kateri odstranjevalec laka, ki ob enem tudi mal neguje nohtke, pa da ni kaj prevec $(s tem ne mislim 300 sit ampak tko okoli 1000.

lp


pomoje da je najbolš en od afrodite, k vsebuje še mandeljevo olje, sam fuuuuul smrdi ermm.gif . Sam je pa zlo uredu k sm ga tut sama imela.

pa-pa, xina
  • 0

#13 MyStiQu3

MyStiQu3

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts

Posted 03 June 2004 - 05:34 PM

heilla!
jest mam tut ene probleme z nohtki-luščjo se mi po plasteh in to takoj, ko mal zrastejo. že odkar se spomnem, si hočem pustit dolge, ampak se kr naprej luščjo. dolg in mocan je sam na palcu pa mezinčku. full čudn. pa sm probala že vse živo, s kalcijem, utrjevalce.. pa ne pomaga cry.gif pa tut pomoje mi kalcija ne primanjkuje, ker čist vsako jutro pijem mlek. ne razumem.. a ma kkšna kako idejo, kaj nej nardim da bojo trši?

EnJoY:*
  • 0
i feel like flying tonight...

#14 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 June 2004 - 06:44 PM

QUOTE(MyStiQu3)
heilla!
jest mam tut ene probleme z nohtki-luščjo se mi po plasteh in to takoj, ko mal zrastejo. že odkar se spomnem, si hočem pustit dolge, ampak se kr naprej luščjo. dolg in mocan je sam na palcu pa mezinčku. full čudn. pa sm probala že vse živo, s kalcijem, utrjevalce.. pa ne pomaga cry.gif pa tut pomoje mi kalcija ne primanjkuje, ker čist vsako jutro pijem mlek. ne razumem.. a ma kkšna kako idejo, kaj nej nardim da bojo trši?

EnJoY:*


Pomembno je, da lak naneseš tako na ploščico kot pod nohtno ploščico ( spodnja stran ). Tako noht zaščitiš okrog na okrog. Uporabi od Jessice proizvode. Meni so zelo pomagali. Nohtov ne strizi, ampak jih pili.

Je pa res, da za lepe nohte potrebuješ čas in energijo.

LP N
  • 0

#15 Jadranka

Jadranka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 412 posts
  • Location:MARIBOR

Posted 03 June 2004 - 08:31 PM

Ja, tudi zaradi nepravilnega piljenja lahko pride do "odprtih" nohtov na pravokotni ploskvi nohta. Tako lahko v noht vdira voda, zrak umazanija ipd. Posledično se nohti zato plastijo in luščijo. Če boš upostevala nasvet od Nadi in boš lakirala tudi pravokotno ploskev nohta bo manj verjetnosti vdora vode v noht in tudi plastenja bo manj. LP
  • 0

#16 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 07 June 2004 - 11:35 AM

no, mene pa zanima za kakšne pilice oz. tele palčke-katere se splača kupit oz. katere priporočate. zdi semi da niso vse iste kakovosti in seveda bi rada nekaj uporabljala nekaj kaj bi mi pomagalo. to bi potrebovala izrecno za oblikovanje nohtov. Zanima pa me tudi če je že katera probala od oriflama(al pa od katere druge firme) tista olja za obnohtno kožico, kako ste kaj zadovoljne s tem?
  • 0

#17 MyStiQu3

MyStiQu3

    sramežljivec

  • Člani
  • 25 posts

Posted 07 June 2004 - 11:56 AM

hvala, jadranka in nadi laugh.gif jest si drugač nohte s škarjicami malo postrižem, pol pa s pilico zapilim robove. mam pa ene take fajn pilce, od mame laugh.gif k lahko piliš v obe smeri, sam jest še zmeri pazim in pilim sam v eno. kje pa se dobi od jessice?
še enkrat...hvala wink.gif
  • 0
i feel like flying tonight...

#18 swetika

swetika

    sramežljivec

  • Člani
  • 78 posts

Posted 15 June 2004 - 06:26 PM

Jaz uporabljam za nohte izdelke avon in so se mi super popravli nohti!priporočam.lahko pišete meni! ******

----------------------------------------------
Sem si dovolil in popravil sporočilo, nenaročenega oglaševanja pač ne podpiramo, če se vam zdi zanimivo, pošljite avtorici zasebno sporočilo! Hvala za razumevanje.

Damjan

----------------------------------------------
  • 0

#19 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 15 June 2004 - 09:33 PM

hm,sam neki...jst sm pa slisala da proizvodi od jessice al kako ze noht res zaprejo,tko da se ne more unict,sam ko prenehas z uporabo njihovih izdelkov pa porumenijo

a kksna se kj vec ve o tem? ermm.gif:
  • 0

#20 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 June 2004 - 07:46 PM

QUOTE(*vesnica*)
hm,sam neki...jst sm pa slisala da proizvodi od jessice al kako ze noht res zaprejo,tko da se ne more unict,sam ko prenehas z uporabo njihovih izdelkov pa porumenijo

a kksna se kj vec ve o tem? ermm.gif:



Hmmm, sem uporabljala njihove izdelke in nisem imela težav...ponavadi imam rumene nohte od kakšnih prav agresivnih barvnih lakov, še posebno od hitro sušečih, ki vsebujejo toluen in formaldehid.

lp N
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users