Jump to content


Photo

mercator-jev balzam za lase-vse vrste las


  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 26 April 2006 - 09:47 PM

sestavine: aqua, cetearyl alcohol, glycerin, dococoylethyl hydroxyethylmonium methosolfate, polyoxyethylene-30-cetylstearyl alcohol, coco-glucoside, glyceryl oleate, triethylene glycol, imidazolidinyl urea, methilparaben, propylparaben, deydroacetic acid, PEG/PPG-4/12 dimethicone, glyceryl stearate, quaternium-60, propylene glycol, fucos vesiculosos, potassium iodide, wheat germ protein

aja, pa na embalaži še piše, de je z ekstrakti morskih alg in s pšeničnimi proteini-kot da res

IPB Image
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#2 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 27 April 2006 - 10:56 AM

ja jas sm tut nekaj časa uporabljala ta balazm.... samo ga ne priporočam saj so se mi začeli lasje tako hitro mastiti(tudi moji prijateljici) da sem si mogla lase prat na 2 dni!!!
  • 0

#3 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 27 April 2006 - 10:58 AM

saj je ziher zanič, če je tak poceni pa mercator
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#4 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 27 April 2006 - 11:10 AM

ja tak da je res čisto brez veze če si že kupiš kaj si pač kupi nekaj malo bolšega...
  • 0

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 April 2006 - 09:57 AM

Čisto dober balzan, vlažilen in vsebuje celo methosolfate ... res vsebuje tudi proteine, ampak bolj pozno na spisku. Gre pa za čisto kul balzam, ki se ga splača kupit, sploh zato, ker je verjetno cenovno ugoden.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 28 April 2006 - 10:05 AM

uff men pa da balzam preveč zmasti lase...
  • 0

#7 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 28 April 2006 - 12:21 PM

QUOTE(DiLeMa)
Čisto dober balzan, vlažilen in vsebuje celo methosolfate ... res vsebuje tudi proteine, ampak bolj pozno na spisku. Gre pa za čisto kul balzam, ki se ga splača kupit, sploh zato, ker je verjetno cenovno ugoden.


hvala
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#8 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 83977 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 April 2006 - 05:03 PM

QUOTE(*Tia*)
uff men pa da balzam preveč zmasti lase...

Balzam se nanese samo na spodnjo polovico las,in se pri tem ne pretirava.
To pišem,ker sklepam,da ga naneseš po lasišču,ker se meni zdi,da noben balzam las ne zmasti,če ga pravilno naneseš.
Sicer pa Mercatorjevega balzama nisem še probala,sem zvesta Garnier-jevemu Ultra Beauty,je res fantastičen. 8)
  • 0

#9 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 28 April 2006 - 05:27 PM

ne sei balzam si dam samo po konicah ampak se mi kljub temu lasje prehiro mastijo... ermm.gif ermm.gif ermm.gif
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 April 2006 - 05:29 PM

Če balzam sploh ne pride v stik z lasiščem, potem nikakor ne more biti kriv za hitrejše mastenje las.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#11 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 28 April 2006 - 05:30 PM

a si sigurna...nevem ...meni so se lasje zaradi tega prehitro mastili...zdaj ga pa ne uporabljam več....
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 April 2006 - 05:37 PM

Če balzama ne dobiš na lasišče, potem se ti ne more lasišče hitreje mastit ... kot, da bi rekla, da nimaš več dlak na rokah, ker si si noge povoskala ... ni logike.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 April 2006 - 08:48 AM

js pa dam balzam (pa tut masko) na lasisce, pa mi nc kej prevec ne zmasti smile.gif res pa je, da fajn spiram dol biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#14 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 29 April 2006 - 12:22 PM

kaj to je stalna praksa, da se bazama ne daje na lasišče?
jaz ga potem sploh ne smem uporabljat, ker imam lese dolge 5 cm cry.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#15 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 April 2006 - 12:25 PM

sade, ce se ti lasje ful mastijo, pol raj ne, ce pa nimas teh problemov (kot npr. moja malenkost), si pa brez skrbi lahko das balzam tut na lasisce wink.gif sam pol dobr sper wink.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#16 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 29 April 2006 - 01:47 PM

QUOTE(*pikica*)
sade, ce se ti lasje ful mastijo, pol raj ne, ce pa nimas teh problemov (kot npr. moja malenkost), si pa brez skrbi lahko das balzam tut na lasisce wink.gif sam pol dobr sper wink.gif


aha, potem pa sem zdaj ugotovila vzrok mastnih las po 2 dneh evil.gif ... . BALZAM evil.gif . NE DAM GA VEČ GOR!
pa eno vprašanje še: kaj maska se da tudi samo na konice?
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#17 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 April 2006 - 01:50 PM

sej balzam lahko uporabljas, ampak ga raje samo po konicah las nanesi wink.gif in ja, maska se tudi daje samo na konice (na spodnjo polovico las)
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#18 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 29 April 2006 - 01:54 PM

QUOTE(*pikica*)
sej balzam lahko uporabljas, ampak ga raje samo po konicah las nanesi wink.gif in ja, maska se tudi daje samo na konice (na spodnjo polovico las)


moji lasje so dolgi cca. 5 cm. tak da bo bolj težko si nanest balzam samo po konicah.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#19 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 April 2006 - 02:00 PM

jah nevem pol jih pa mal razkustri, balzam si pa razmaz med dlanmi pol pa ga pa tko nanasi kokr da bi si hotla spicke narest biggrin.gif nevem... tito je reko snađi se biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users