Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
139 replies to this topic

#21 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 17 February 2007 - 05:18 PM

aha, ok, hvala wink.gif. mal me je zmedlo use skupej.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#22 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 February 2007 - 04:31 PM

Adrianne, tema za gloss ki si ga opisala, Nivea, že obstaja wink.gif

http://www2.lepa-si....?showtopic=5844
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 February 2007 - 05:25 PM

Sem že jaz združila temi. =)
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 22 February 2007 - 05:55 PM

joj, pardon! Sploh nisem preverjala. Kaki čeh! wallbash.gif
Pa drugače ZMERAJ uporabljam iskalnik...
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#25 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 01 April 2007 - 08:15 PM

Ali katera pozna dobro dolgoobstojno šminko? Nekaj takega kot je Longlasting od Max Factory? Iščem njeno različico, a bi želela, da je firma na beli listi.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#26

  • Guests

Posted 05 April 2007 - 02:00 PM

Je že probala katera te nove šminke od Loreala??
Baje so neki novi nude toni love.gif pa me malo zanima, če so ok.
  • 0

#27 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 05 April 2007 - 05:00 PM

men se noben ama noben ne zdi kej prevec nude, usi so al rjavkasti, rdeckasti, vijolcni, skratka poden od podna
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#28 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 05 April 2007 - 05:12 PM

se strnjam!sem gledla, tiste ki kao pašejo blondinkam, in sta celi 2 barvi, in od tega zame nobena uporabna...
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#29 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 05 April 2007 - 06:05 PM

Pa kje ste vidle ve te šminke? Jaz nikjer, pa vem da je bilo tukaj že nekaj časa nazaj govora. Kako pa je njihovo celo ime?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#30 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 13 April 2007 - 10:47 PM

Miss kje lah tvoj balzam za ustnce kupm?

  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#31 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 14 April 2007 - 06:58 AM

bio trgovina
Rea, koker vem lahko te Sante balzame kupiš prek spletne strani... Če jih majo pa v kakšni trgovini pa ne vem.
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#32 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 April 2007 - 11:37 AM

QUOTE(rea @ 13. 4. 2007 - 21:47) View Post

Miss kje lah tvoj balzam za ustnce kupm?


Ja jst sem ga naročila prek spletne trgovine: http://shop.zivacenter.org/. Dobila naslednji dan pa še ni poštnine.
Cena je bla tam okoli 2-3 €. Ampak zdej gledam na tej spletni strani, da točno tega nimajo več imajo pa ene nove z SPF 15 pa še obarvani so ampak malce dražji. Poglej pa boš vidla.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#33 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 June 2007 - 02:02 PM

QUOTE(Asja87 @ 2. 6. 2007 - 16:55) View Post

js mu dam 6 kr je res zelo odličen gloss...sm dobila testerje...barve so super...zdrži dougo...res je super

5/5


dej kaksne so to ocene, briste tako sranje, taki komentarji nc ne pomagajo

  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 June 2007 - 02:20 PM




Hja, saj smo že opozarjali, pa nič. wacko.gif
Ene ocene so še tak hujše. Če bi bli ful strogi, bi jih kar nekaj šlo stran. Tu vsaj izveš, da so barve super in da zdrži dolgo. twisted.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 June 2007 - 08:10 PM

pa ne rabte opozarjat, sam briste biggrin.gif mene ob takih postih kr prime da bi komu v rit porinla addict glos (v tem primeru)
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#36 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 03 June 2007 - 08:42 PM

Jaz se tukaj popolnoma strinjam s Piko biko! Če se nekdo že spravi pisat ocene, naj tudi napiše pravo oceno, ne pa par besed. Mislim da je vsak zmožen skup spravit par vrstic. Jaz bi še celo uvedla neko spodnjo mejo kolko je treba napisat (tolko in tolko vrstic npr). Ok za nekatere izdelke razumem da se ne da napisat celega romana (vložki, zobne paste, itd) ampak za dekorativo ali kakšne kreme in tako, pa mislim da bi vsak lahko skup spravu malo več kot 2 vrstici. To je moje mnenje no..
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 June 2007 - 09:38 PM

Jaz predvsem pogrešam malo tiste bolj podrobne razlage, če dam primer - pri oceni krem se mi zdi nujno zraven napisat, kakšen tip kože imamo, da se vsaj približno vidi ... potem pa katera totalno spljuva kremo za suho kožo, češ da ji je totalno zmastila in povzročila mozolje, zraven pa ne pove, da ima ona itak masten tip kože in torej krema že itak v osnovi sploh ni primerna zanjo. Recimo take fore so meni ful debilne, ker redno spremljam forum (itak, sem moderator) in včasih za marsikatero članico že kar vem, kakšen tip kože ima (ker si dost svetujemo in pišemo o svojih problemih) in potem opazim, kakšne blesave ocene nekateri pol dejansko pišejo. Pa ni moj namen bit nesramna, please understand, samo smotano mi je, ko vidim kako se nekateri sploh ne potrudijo, da bi izdelek pravilno ovrednotili in potem naredijo s tem več škode, kot pa koristi.

Al pa da kakšna, ki ima mastne lase/lasišče, ful spljuva hranilni šampon za izsušene lase/lasišče ... mislim, valda ti ne ustreza, halo, sam povej pol zraven, da si glupa in si nabavila neprimeren šampon, ker to še ne pomeni, da je šampon dejansko slab, ampak je lahko prekrasen za tisti tip las, kateremu je namenjen.

Sorry za tale izpad, ampak meni take fore dvignejo pritisk in se tudi strinjam z zgoraj napisanim oz. s prejšnjimi posti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 June 2007 - 09:51 PM

Ja, haha, točno to, kar si napisala DiLeMa. laugh.gif Takšne ocene so super - se lastnica mastne kože spravi ocenjevat ultra hranilno kremo za suho in jo oceni kot zanič. Svaka čast. :-)
Jaz bi tak, če bi blo zgolj po moje, brisala vsaj 1/3 ocen, ker so za moje pojme nekvalitetne. Bi blo pa pač manj ocen, pa tiste kvalitetne in predvsem uporabne. In še spet isto - ne glede na to, da so pravila za ankete napisana pod vsakih podforumom in se skos na to opozarja, se še skos dogaja, da se naredijo nepravilno oz. po svojem trenutnem navdihu. Pa ocene so tudi svoja zgodba - mislim... če nimaš nič pametnega za napisat, nič uporabnega... če vidiš, da ti ne gre - rajši ne piši ocene. Če ti je izdelek dober ali ti ni - najbrž veš ustrezno argumentirati, ZAKAJ! Te pa moderatorji kot neki policaji opozarjamo - pol pa ni čudno, da imajo nekateri mnenje, da se obnašamo vzvišeno in ne vem kaj vse. Kot da je nam v interesu x-krat trobiti eno in isto in se počutiti kot idioti, ker več ne več, al se kdo dela norca al kaj hudiča. Saj ne rečem... saj se zmotiš... ampak se prav čuti, kdo se je res zmotil in vidiš, da potem dela ok in kdor si ni vzel 2 sekundi cajta, da bi si prebral, kak delamo anketo.
Saj smo si lepo določli pravila, ki bi se jih naj vsi držali, da bi bil forum preglednejši, kvalitetnejši... in bi pol človek pričakoval, da je to v interesu vseh, ki tu gor sodelujemo.
Aja, treba je pa seveda pohvaliti tudi nekatere, ki se res potrudijo pri ocenah in ki jih rada berem. wink.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 03 June 2007 - 09:56 PM

QUOTE(DiLeMa @ 3. 6. 2007 - 22:38) View Post
Al pa da kakšna, ki ima mastne lase/lasišče, ful spljuva hranilni šampon za izsušene lase/lasišče ... mislim, valda ti ne ustreza, halo, sam povej pol zraven, da si glupa in si nabavila neprimeren šampon, ker to še ne pomeni, da je šampon dejansko slab, ampak je lahko prekrasen za tisti tip las, kateremu je namenjen.


LOL UMRLA SM

QUOTE(Jenna @ 3. 6. 2007 - 22:51) View Post
Aja, treba je pa seveda pohvaliti tudi nekatere, ki se res potrudijo pri ocenah in ki jih rada berem. wink.gif


oops.gif biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#40 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 03 June 2007 - 09:58 PM



Ti si prva na spisku, ja. twisted.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users