Jump to content


Photo

urejanje obrvi


  • Please log in to reply
281 replies to this topic

#1 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 05 November 2005 - 06:05 PM

Živijo, jst sm pa zj pred eno dilemo... Vse moje prijateljice si same pulijo obrvi (bolj ali manj uspešno rolleyes.gif ) in pač je mene tut zamikalo sam se ful sama to bojim delat in se zato obračam na vas. Ful bi rada vidla da grem to najprej narest k eni kozmetičarki, pol pa pač sama naprej pulim kjer je to potrebno. Zdj pa pridejo vprašanja...

1.Koliko to stane in kje v okolici bleda, jesenic, radovljice je kakšen kozmetični salon kjer bi to (po možnosti dobr) izvajali?

2.A to obiščeš lahko samo enkrat a je priporočljivo večkrat?

3.Nekje sm slišala da ko si prvič pulš obrvi pri teh strokovnjakih da kao morš pustit da spet nazaj zrastejo al neki tacga pa da ti pol oni to naprej delajo...

Ful sm v dilemi a bi a ne bi, tk da pliiis help!

By vaša Majčika
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#2 mavrična

mavrična

    sramežljivec

  • Člani
  • 50 posts

Posted 05 November 2005 - 06:22 PM

Še bolje kott pri kozmetičarki je puljenje oz. oblikovanje zaželjeno pri vizažistki. Bistvo oblikovanja je sprotno urejanje in ne puščanje znova in znova, ker potem res ni smisla ermm.gif .
Lahko si jih populiš tudi sama in sicer: začetek obrvi je vzporeden s skrajnim delom nosnice. Dolžino obrvi določiš, če priloniš svinčnik na polovico zgornje ustnice ob skrajni del nosnice. Najvišji lok pa je nekje v drugi tretjini celotne obrvi.
  • 0

#3 rave*

rave*

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 06 November 2005 - 10:44 AM

kolk pa stane pr vizažistki??
  • 0

#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 November 2005 - 11:03 AM

Puljenje stane max 1000 SIT. Ni drago. Najbolje je, da si jih puliš sama. Ali pa da greš 1. h kozmetičarki, potem pa sama.
Pa puli se jih samo po spodnji strani in nikoli po zgornji, ker lahko sicer nastane katastrofa.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 07 November 2005 - 10:27 AM

jaz sem nesposobna za puljenje obrvi. zato grem h kozmetičarki, da mi stvar populi in uredi (pravilen lok in oblika). pri njej si niti ne upam tulit, da boli. potem si pa nekaj časa sama ven vlečem izrasle dlake, dokler ne pozabim, se zarastem in spet tečem h kozmetičarki.
strošek je pa zanemarljiv (skupaj z odstanjevanjem dlačic na zgornji ustnici plačam okoli 1000 sit, raje manj). 8)
  • 0

#6 teenagerka

teenagerka

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts
  • Interests:vse

Posted 07 November 2005 - 03:45 PM

Najbolše je, da greš 1. k vizažistki, da ti jih lepo oblikuje, potem pa ti samo sproti puliš in je to to. Če si boš vsakič ko vidiš novo dlačico to spulila pa te tudi ne bo pretirano bolelo. 8)
aja..stane pa okoli 1000sit, tak ko so ti že povedale wink.gif
Lp! smile.gif
  • 0
preety women walkin' down the street...
preety woman try to fly by feet..=)
user posted image

#7 rave*

rave*

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 07 November 2005 - 03:53 PM

a je ksna vizazistka v kp al okolici??
  • 0

#8 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 07 November 2005 - 05:14 PM

QUOTE(-supergirl-)
jaz sem nesposobna za puljenje obrvi. zato grem h kozmetičarki, da mi stvar populi in uredi (pravilen lok in oblika). pri njej si niti ne upam tulit, da boli. potem si pa nekaj časa sama ven vlečem izrasle dlake, dokler ne pozabim, se zarastem in spet tečem h kozmetičarki.
strošek je pa zanemarljiv (skupaj z odstanjevanjem dlačic na zgornji ustnici plačam okoli 1000 sit, raje manj). 8)



kam to hodš!? biggrin.gif:D:D
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#9 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2005 - 09:08 AM

v kozmetični salon, ki ga imam za ovinkom. te stvari ti naredijo v vseh kozmetičnih salonih, samo najbolš, da pokličeš in vprašaš, če se lahko prideš obrvi poštimat! wink.gif
  • 0

#10 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 November 2005 - 08:59 PM

Osebno mi zelo dobro puli obrvi Branka pri Stevotu. Jaz hodim k njej, po navadi me poštima kar takrat ko se friziram, ker mi po navadi zmanjka časa za vse. Računa pa od 1500-200o sit. Se full potrudi....
  • 0

#11 keya

keya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 333 posts
  • Location:gorenska
  • Interests:marskej... :P predvsem pa turizm pa potovanja :))

Posted 08 November 2005 - 09:28 PM

maja k men prid ti jh bom jst wink.gif
drgač maš u mošnah(tm k je picerija sraka) je okol 800.. wink.gif drgač maš pa kuj za vogalam od šole u moji (drogerija nasprot knižnce) ti jh ušmekajo za 1000sit alpa mičkn več wink.gif

jst sm jo obiskala ene 5x sam ne sam zard obrvi, ona ti nrdi obliko pol pa lah sama populš tist kr zrase,sj se navadš wink.gif
  • 0
~ ženske znamo fejkat orgazem, moški pa celo zvezo ~

by:LiLLaNaB

#12 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 09 November 2005 - 03:57 PM

QUOTE(Nadi)
Osebno mi zelo dobro puli obrvi Branka pri Stevotu. Jaz hodim k njej, po navadi me poštima kar takrat ko se friziram, ker mi po navadi zmanjka časa za vse. Računa pa od 1500-200o sit. Se full potrudi....


to pa kar drago plačaš blink.gif
  • 0
lp, Martina

#13 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 November 2005 - 07:18 PM

Ja, kr , čeprav po navadi plačam 1500 sit... samo sem res zadovoljna. ... Imam redke obrvi in dolge, kar pomeni, da če eno napačno izpulim lahko podrem celo obliko sad.gif

Drugače pa oznam tudi take, ki računajo 5000 sit sad.gif
  • 0

#14 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 09 November 2005 - 09:04 PM

QUOTE(-supergirl-)
v kozmetični salon, ki ga imam za ovinkom. te stvari ti naredijo v vseh kozmetičnih salonih, samo najbolš, da pokličeš in vprašaš, če se lahko prideš obrvi poštimat! wink.gif


kje to je??
v lj al kje?? biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#15 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 10 November 2005 - 02:01 PM

ja v lj. pa ne vem, če lahko delam reklamo.
  • 0

#16 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 10 November 2005 - 02:08 PM

pošl mi na zasebnga!!! biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#17 m-a-j-a

m-a-j-a

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 11 November 2005 - 05:44 PM

joj jst sm pa res nardila katasrofo! namreč pulila sm si jih z gornje strani in zdj je kriza! kaj naj nardim????
  • 0

#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 11 November 2005 - 06:04 PM

Počakaš da zraste, zelo vidne dele pa bi se vrjetno dalo prekrit z sinčnikom za obrvi. ArtDeko se mi zdi da ima enega fajnega.

Drugače pa si jaz obrvi vedo pulim od zgoraj. oops.gif Ker mi obrvi rastejo na neki hecni trikotnik hehehe in je treba zgoraj popravit. twisted.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#19 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 11 November 2005 - 06:50 PM

sej vem, da nima tolk veze... sam se spomnem, k sem si jst prvič populila obrvi... mela sem take ful goste prej, pa so ble kt ena ravna (debela, kratka) črta, pol sem si jih pa oblikovala v lok... dobsedno sem ratala drug človek. Končno sem postala ženska! Od taktar se zdim sama seb ful boljša. Prej sem si bla pa grda.
Res neveretno, kaj naredijo obrvi na obrazu 8)

  • 0
Posted Image

#20 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 11 November 2005 - 07:09 PM

poznano biggrin.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users