Jump to content


Photo

Sladoledi


  • Please log in to reply
1751 replies to this topic

#21 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 05 May 2008 - 04:44 PM

KLIK
KLIK
Tedva sta iz Quelle sam sta različna:
KLIK
KLIK
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#22

  • Guests

Posted 05 May 2008 - 05:10 PM

QUOTE(Brokoli @ 5. 5. 2008 - 17:44) View Post


Brokoli, hvala ti! Ampak tole zgoraj pa ni samo za sladoled? Oz. a je sploh za sladoled?
Samo ostali so pa full dragi. blink.gif hmm.gif

Tisti s prejšnih strani je samo 20 €. Če bi vedela, da je ok, bi ga vzela, samo kaj, ko je lahko čisto zanič. ermm.gif
  • 0

#23 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 05 May 2008 - 09:24 PM

Sem gledala malo po netu in sploh nisem našla, da bi kje prodajali Philipsov aparat za sladoled kot je naš huh.gif tako, da res nevem, upam vseeno da boš našla nekaj primernega wink.gif
  • 0
We must let go to live on.

#24

  • Guests

Posted 07 May 2008 - 02:51 PM

Še vedno iščem, ampak ni velike sreče ... Ima morda slučajno kdo tistega, ki se trenutno dobi pri nas (stane 20 €)? confused.gif
  • 0

#25 shtrukeljchek

shtrukeljchek

    sramežljivec

  • Člani
  • 93 posts
  • Location:ljubljana

Posted 14 May 2008 - 11:53 AM

Punce s sladoledom delate svojemu zdravju več škode kot koristi. Jst ga letos črtam iz seznama.

Baje naj bi se ob zaužitju sladoleda telo ohladilo za kar nekaj stopinj posledično se namnoži ogromna količnina bakterij. Imaš slabšo kri, če bi se šla pregledat bi bili zdravstveni rezultati bistveno slabši, da o črevesju ne govorimo. To mi je povedal zdravnik ko sem bila na pregledu in sem imela slabo kri (drugače imam zelo dobro, nikol nobenih problemov) in me je samo vprašal če sem jedla par dni nazaj sladoled (men nč jasn) in potem mi je tut vse razložil. Tko da punce sej če se pregrešite sem pa tja uredu. Samo da ga pa vsak dan jeste si pa delate zlo veliko škodo.

Sploh zato ker telo rabi cca 2 tedna da se očisti vseh bakterij in vsega, če pa umes še kr jeste junk food je pa situacija še tok slabša.

Zato naj bi bilo tudi priporočljivo namesto hladne vode piti mlačno. Sploh zjutraj na tešče do 12ih ko se telo čisti strupov- pol litra tople vode, mogoče z limono če nimate slabega zelodca. PO eni uri pa lahko jeste- priporočljivo je sadje baje (do 12ih)

  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 14 May 2008 - 12:06 PM

O madonca, danes je pa že vse kao strupeno in nevarno. Ne bi rekla, da se popolnoma zdravemu človeku zaradi ene lučke ali sladolednega korneta tako kritično poveča količina bakterij v telesu, da ima potem 3x slabšo kri in je zaradi ene lučke celotno telo in imunski sistem še dva tedna v kriznem stanju. Ohh, pleeeeeease. rolleyes.gif Če pojem lučko in jo čez pol ure zalijem še z ledeno mrzlim kozarcem Kokakole, sem pa itak direkt za v mrtvašnico zaradi napada smrtonosnih bakterij. Večina folka dan danes res pozablja na zmernost, vse gre v neke absurdne ekstreme. Zaradi sladoleda se nikomur ne bo skisala kri, seveda pa je menda jasno, da iz več razlogov ni zdravo vsak dan pojest kilsko banjico ledenega sladoleda že na tešče.

Tisto, kar si pa spodaj napisala, je pa dejstvo. Ni fino želodca že navsezgodaj zjutraj dražit z ledeno mrzlimi stvarmi, pa ne zaradi bakterij, ampak zato, ker imajo nekateri pač bolj občutljiv želodec. Jutranji napitek iz mlačne vode, sveže strinjene bio limone in kančka himalajske solnice pa prakticiram že ene dve leti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#27 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 14 May 2008 - 12:10 PM

QUOTE(shtrukeljchek @ 14. 5. 2008 - 12:53) View Post

Punce s sladoledom delate svojemu zdravju več škode kot koristi. Jst ga letos črtam iz seznama.

Baje naj bi se ob zaužitju sladoleda telo ohladilo za kar nekaj stopinj


Tole mi je zelo čudno, a zaradi ene kepe sladoleda naj bi se kar celo telo ohladilo celo za več stopinj? Če se naše telo toliko ohladi, smo že podhlajeni, to pa dvomim da en sam sladoled zmore. In plus, glede na to da ga ne goltamo celega, ampak ga (pomojem) večinoma stopimo že v ustih, bi se pomojem do črevesja že mogu malo segret.

Se strinjam z Dilemo, pomojem sploh ni taka kriza. In itak dandanes so že praktično za vsako stvar dokazali, da ima strahotne posledice in smrtonosne sestavine, ki nas bodo seveda kaj kmalu spravile v prerani grob. rolleyes.gif Jst tko al tko ne vem več čemu verjet.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#28 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 12:14 PM




ta z OHLADITVIJO ZA KAR NEKAJ STOPINJ je pa res... dobra.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#29 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 14 May 2008 - 12:33 PM

butl.gif

Omg, zdaj tudi mrzlega piva ne smem več. Res ne smem tvegat, drugače mi bo temperatura padla na 34°C cry.gif
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#30 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 May 2008 - 12:34 PM

Meni dol maha. Itak sladoled jem skoraj izključno zunaj, v mestu. Doma mi nekako ne paše najbolj (občasno konča v kavi), pa itak je naravni aksiom, da so sladoledi iz trgovin nula napram profesionalnim s ceste (sploh kaki Cacao pomete s konkurenco).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#31 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 01:07 PM



QUOTE(crna @ 14. 5. 2008 - 13:34) View Post
(sploh kaki Cacao pomete s konkurenco).

sooooooooooooooo true. closedeyes.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#32 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 May 2008 - 01:14 PM

^^ Čeprav imajo pa sicer kar drage pijače, včeri sem za Kokakolo dala 2,20€ .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#33 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 07:56 PM



jaz tja hodim izključno samo na sladoled in sadne/sladoledne kupe.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#34 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 May 2008 - 08:01 PM

danes me je mami prepričala v dve žlici sladoleda - firme ne vem, okus pa je kokos in čokolada, gor pa ima še polit sladki greh čokolada. božansko. sicer nisem baš ljubiteljica sladoleda.

p.s.: kje je ta slavni Kaka-o? smile.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#35 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 08:26 PM



bivša Samsara, bivši Poet? laugh.gif
ob ljubljanici, pri prešercu.
ampak zdaj še nimajo najjačih kup. sumim, da je še prehitro.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#36 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 May 2008 - 08:30 PM

Mene je prezeblo, pa mi ni sedel sladoled. Bo že počakal.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#37 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 08:32 PM



kateri ti je pa dober od tam?
meni zmaga borovnica (pa je sicer sploh maram ne), pa banana in melona.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#38 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 May 2008 - 08:39 PM

Melona yes.gif . Ta mi je najboljši. Sicer se mi pa okus menjava vsake toliko, edino teh standardnih sadnih nisem nikoli kaj preveč marala (tipo limona, borovnica, malina, jagoda, itd), bolj mlečni, sploh kaki kokos in lešnik. Banana je tudi dobra.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#39 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 May 2008 - 08:53 PM



limam še nekaj slik... so me kupe tako navdušile, da sem jih kar poslikala enkrat, hahaha...

IPB Image

IPB Image

IPB Image


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#40 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 May 2008 - 08:56 PM

Predstavli si, da ti kaj takega pol na tla pade. Jst bi šla lizat s tal biggrin.gif .


  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users