Jump to content


Photo

Restavracije/lokali - dobre in slabe kritike


  • Please log in to reply
2833 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 01:09 PM

Joj a na dopustu si? Ahh srečnica ... jst se pa še z gimnazijo po izpitih borim, sem bolj tiste lene sorte in se mi je maščevalo ... mah sej bo kmal kmal konec. rolleyes.gif
  • 0

#22 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 01:14 PM

nisem še na dopustu...grem pa v petek :blob2: in se mi bo 4 dni...khm...gladko malo..j.... za vse laugh.gif laugh.gif
pač rabim sprostitev daleč od doma, daleč od službe daleč od faxa ...sam jst jst in jst....z najboljšo knjigo, najboljšim prjatlom, pivom, biljardom in norimi izleti thumbup.gif
lalalaalalala twisted.gif
hehehe..ampak vseeno v naročju najlepšega dela slovenije zame :thumright:

ti gimnazijka?

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#23 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 20 March 2005 - 01:19 PM

Kolk lepo, odpočij se, sprosti in naberi veliko pozitivne energije!!!IPB Image
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#24 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 01:19 PM

Jap, jaz gimnazijka ... mah, življenje me res tepe. biggrin.gif

Ma komaj čakam študij, da se malo speljem od Celjskega folka, ker že naseda včasih ... sprememba še kako zapaše. wink.gif
  • 0

#25 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 20 March 2005 - 01:22 PM

Bejba uzivaj se, dokler si v gimnaziji biggrin.gif No ja, odvisno kaksen faks mislis obiskovat. Jaz sem v gimnaziji jamrala, ce sem se mela kdaj za predmet 2 dni pred testom za ucit, zdaj pa faks...za dvojcka rabis tudi 2 meseca rolleyes.gif biggrin.gif Uzivaj!

aja, restavracije...je bila kera ze v francoski na nazorjevi!?
  • 0

#26 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 01:27 PM

Gisele delam jaz tudi letnik na gimnaziji po izpitih ... sploh za celo leto kakšna matematika za 3. letnik ni ravno super ... se moras tud že ene dva meseca prej spravit, če ne ni nič. rolleyes.gif

Glede študija pa itak še ne vem kaj bom šla ... vlečeta me prihologija ali pa novinarstvo, ampak bi morala biti boljša kot pa dobra ... ermm.gif
  • 0

#27 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 20 March 2005 - 01:30 PM

Ja to pa itak. Jaz sem hodila na navadno gimnazijo in smo te predmete delali sproti, zato ni bilo treba ne vem koliko ucenja.
Ce si 3.letnik, se potrudi, da bos prav dobra ( ce ne, vsaj v 4.), itak je pa vse odvisno do mature. Pri nas je bilo 80% mature, 20% uspeha.
  • 0

#28 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 01:32 PM

marjetka hvala, bom uživala bom bom :blob7:
heheh

dilema...veš vsepovsod je lepo...ampak najlepše je doma in verjamem da se boš kljub vsemu rada domov vračala...zdj se pa le potrudi, da boš lahko študirala tisto kar te res veseli :thumleft:

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#29 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 02:37 PM

Hvala vsem za dobre želje. Gisele saj sem jaz tudi hodila prvi in drugi letnik na navadno gimnazijo, potem sem pa zafurala in moram delat 3. letnik izredno oz. po izpitih in ne hodim v šolo.

Kim, ti pa le glej, da boš res uživala na počitnicah! wink.gif
  • 0

#30 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2005 - 02:50 PM

Kako ste mi grdo popackale temo. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 03:18 PM

Joj Nikita ampak smo ti jo res ... prav grozne smo. :laughing1:

No pa da še neki na temo povem samo mi je mal čudno hvalit lokale v Celju, ker se mi zdi da je tle gor Celjanov zelo malo ...

Moja najljubša lokala sta Smash Pub in Branibor, tam se počutim ful domače, so prijazni in komunikativni natakarji, tko da je kul. Pa tud Forum mi je fajn, sploh zrihtan je tko ... neki posebnega. biggrin.gif

V druge lokale pa praktično ne hodim, nekaj časa sem bila dost v Vrtnici, sam so jo zdej prerihtal in ni nič vse skupi ... rolleyes.gif
  • 0

#32 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 20 March 2005 - 03:35 PM

vse ljubljanske gostilne, ki imajo bone so...kot ena svoja klasa. Boni so siguren zaslužek, vendar z njimi prejkoslej pade kvaliteta in ugled gostilne.
Zadnjič sem bla v tej japonski in mi je blo simpatično.
  • 0

#33 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 20 March 2005 - 04:20 PM

QUOTE(DiLeMa)
Joj Nikita ampak smo ti jo res ... prav grozne smo. :laughing1:

No pa da še neki na temo povem samo mi je mal čudno hvalit lokale v Celju, ker se mi zdi da je tle gor Celjanov zelo malo ...

Moja najljubša lokala sta Smash Pub in Branibor, tam se počutim ful domače, so prijazni in komunikativni natakarji, tko da je kul. Pa tud Forum mi je fajn, sploh zrihtan je tko ... neki posebnega. biggrin.gif

V druge lokale pa praktično ne hodim, nekaj časa sem bila dost v Vrtnici, sam so jo zdej prerihtal in ni nič vse skupi ... rolleyes.gif


khe...midve nauva šle v celju na kavo laugh.gif ok forum še nekako prebavljam.....drugih dveh pa ne rolleyes.gif biggrin.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#34 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 March 2005 - 08:32 AM

Merkatorjeva menza v Šiški je kar ok. Imajo ful veliko izbiro solat.

mishka, najbrž si spregledala, pa te še enkrat vprašam, ker me ful zanima in sem imela interes enkrat v bližnji prihodnosti iti tja - kitajska v CityParku. S čim se ti je zamerila?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2005 - 02:21 PM

QUOTE(Kim)
khe...midve nauva šle v celju na kavo  :lol:  ok forum še nekako prebavljam.....drugih dveh pa ne  :roll:  :D


Hehe Kim hudoba! biggrin.gif wink.gif Ej jst grem na kavo kamorkoli, samo da je družba kul ... ti kr izberi plac, jst sem itak vesela ker sem danes izpit nardila in me nič ne more iztirit ... tud v Istanbul grem, če je treba! biggrin.gif
  • 0

#36 Damjan

Damjan

    gobezdalo

  • Root Admin
  • PipPip
  • 679 posts

Posted 22 March 2005 - 02:26 PM

Dilema!

Čestitam za opravljen izpit.

Lp
Damjan
  • 0

#37 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2005 - 02:27 PM

QUOTE(Damjan)
Dilema!

Čestitam za opravljen izpit.

Lp
Damjan


Ooo hvala! oops.gif wink.gif
  • 0

#38 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 March 2005 - 02:45 PM

Tudi jaz čestitam! IPB Image
Kaj pa študiraš, če smem biti radovedna?
Jaz sem na FDVju.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#39 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 22 March 2005 - 03:00 PM

QUOTE(Nikita007)
Tudi jaz čestitam! IPB Image
Kaj pa študiraš, če smem biti radovedna?
Jaz sem na FDVju.


Ne ne ... jst ne študiram še ... sem 18-letna dijakinja gimnazije in delam letnik po izpitih ... ahh dolga zgodba. biggrin.gif
  • 0

#40 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 22 March 2005 - 04:40 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Kim)
khe...midve nauva šle v celju na kavo  :lol:  ok forum še nekako prebavljam.....drugih dveh pa ne  :roll:  :D


Hehe Kim hudoba! biggrin.gif wink.gif Ej jst grem na kavo kamorkoli, samo da je družba kul ... ti kr izberi plac, jst sem itak vesela ker sem danes izpit nardila in me nič ne more iztirit ... tud v Istanbul grem, če je treba! biggrin.gif



aaaaaaaaaaaaaaaa stara moja ČESTITAM *se odveselja suče nastolčku*
um um um ...hja če maš odvečnega časa kej ta tedn do četrtka popoldne se mi javi..drgač pa druh tedn po torku biggrin.gif
lokal zberem jst twisted.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users