Jump to content


Photo

iz rdeče barve na rjavo


  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#21 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 06:23 PM

firmo sm mislla biggrin.gif
  • 0

#22 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 06:26 PM

Firma barve? Zelo hvalitetne so vsekakor Feria.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#23 Haruka

Haruka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 189 posts

Posted 11 January 2006 - 06:46 PM

jst sm rabla pa kr neki časa, da sem se rdeče čisto rešla in pršla nazaj na rjavo (s ferio). ampak pol ni trajalo dolgo dokler sem si premislila in sem spet ratala rdečelaska
  • 0
There's no turning back when you're chasing the wind...

#24 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 11 January 2006 - 07:59 PM

Jaz mam z rdečo barvo tudi takšno izkušnjo, da sem jo pol komaj ven dobila, pa tud če sm se na črno prebarvala, mi je še kr vse na rdečo potegnlo.

S Feria je res tak kul? Pa ful prime pa to? Ker pol grem z njo na svetlo rjavo... laugh.gif
  • 0

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 08:07 PM

Ja, Feria zelo dobro prime. Kaj pa če bi najprej štartala na malo temnejšo rjavo? Ali pa vsaj nek srednje rjav odtenek, ne ćisto svetel.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 11 January 2006 - 08:42 PM

Mam ful temno rjavo. Blajhala si las ne bom s peroksidom, nekaj ful komplicirat pa mi tudi ni. K frizerju ne grem zato, ker sem se že dvakrat hotla na črno prebarvat, pa sm bla pri dveh različnih frizerjih in sta mi oba rekla, da mi ne bo prijelo, ker je to razlika več odtenkov, blink.gif , pa me noben ni hotel pobarvat. Pol sm se pa sama, pa je svetovno izpadlo.

Bom kr probala z eno svetlo rjavo, sicer še nimam prav ideje kakšno, bom že vidla, kaj mi bo všeč. Saj ne verjamem, da mi bo sploh kaj prijelo (najverjetneje mi ne bo), ampak probala bom pač.
  • 0

#27 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 11 January 2006 - 08:50 PM

OT: Ej DileMa, a se Feria tut počasnej dol spere? a ti uporabljaš kej za obstojnost barve?
men se zdi, da se mi po dveh mescih barva las full spremeni, sploh ni več taka biserno blond, kokr na začetku ampak taka temno rumena-grda. Kriva je pa tut ta barva seveda-subrina.
aja pa veš kaj je še...enkrat si mi rekla, da je good tut wella safira, no eno mam še v omari-zlati topaz... mislš da tak zlat odtenk fajn na rumeno potegne?
  • 0

#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 09:04 PM

QUOTE(lejck)
OT: Ej DileMa, a se Feria tut počasnej dol spere? a ti uporabljaš kej za obstojnost barve?
men se zdi, da se mi po dveh mescih barva las full spremeni, sploh ni več taka biserno blond, kokr na začetku ampak taka temno rumena-grda. Kriva je pa tut ta barva seveda-subrina.
aja pa veš kaj je še...enkrat si mi rekla, da je good tut wella safira, no eno mam še v omari-zlati topaz... mislš da tak zlat odtenk fajn na rumeno potegne?


Feria barve so precej obstojne, jaz sem uporabljala silver blond (pepelnata) in je blo super, čeprav imam ful rumenega pigmenta, barva kasneje ni postala rumena. Sicer se vsaka barva malo spere, ampak ta se mi zdi, da se manj kot ostale. Tudi Safira so odlične barve, mislim pa da je zlati topez precej rumena, ja. Sej vsi zlati odtenki potegnejo na rumeno ... zlato je rumeno in taka bo tudi barva.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 10:11 PM

sm se pobarvala na rjavo in zej sm usa flekasta cry.gif
  • 0

#30 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 10:17 PM

S ktero barvo in kterim odtenkom? Flekasta? Pa si se lepo enakomerno in temeljito namazala povsod?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#31 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 10:32 PM

Poly colour odtenkt temno blont pač tako k mam kok enakomerno je pa blo pa samo moja mat ve. Tko da dvomm d lih enakomern jutr grem po temnejšo barvo in sama se bom barvala...
  • 0

#32 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 10:34 PM

Hmm ... tole pa ni bla dobra izbira barvnega odtenka ... temno blond na živo rdečo osnovo? Si bila pa optimistična če si mislila, da bo fajn izpadlo! biggrin.gif biggrin.gif

Izberi en lep srednje do temno rjav Feria odtenek, pomoje bo dost boljše ... ali pa kakšnega rjavega z malo rdečkastega pridiha.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#33 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 10:35 PM

nism zbirala jst temveč moja mat jst sm bla lepo doma. Rekla sem ji da nej izbere dva odtenka temnej kot mam lase a ona je prnesla isto barvo kot mam sama lase... Ahja življenje je kruto laugh.gif
  • 0

#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 January 2006 - 10:49 PM

Kdaj se boš pa zdej spet barvala?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 11 January 2006 - 11:09 PM

jutri
  • 0

#36 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 11 January 2006 - 11:47 PM

Tud jaz sem že zamenjala dost barv in se mi zdi, da se je lažje bilo znebiti črne kot rdeče, čeprav sem mela samo rdeče pramene, ampak je trajalo nekaj čas da je ta barva zginla, ker se mi zdi da se rdeča prav zažere v lase! In do zdaj sem se že pobarvala kot sem že omenla na črno, črno modro, vijolčno, ampak rdeča je bla najhujša od vsega, saj sem težko potem prišla na lepo barvo predvsem zato ker sem htela met svetle lase, ker sem naravno svetlolaska! No in zdaj mam blond lase in je cool!
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#37 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 11 January 2006 - 11:50 PM

Aja še nekaj Calypsso tisto glede blond na rdečo je bla res velika pomota kot so ti punce že rekla, ampak probaj z bolj temno rjavo zdaj pa pol postoma probaj posvetlit lase z srednje rjavo pa pol svetlo! Glede blond barve je tak, da je najbolše da se na blond pri frizeru barvaš, kr si lahk hitro flekast, zelen, al pa ti na oranžno fejst potegne!
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#38 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 12 January 2006 - 12:27 AM

Pa so punce tud že od frizerja prišle zelene... biggrin.gif
  • 0

#39 Calypsso

Calypsso

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 12 January 2006 - 07:30 AM

temno blont je ubistvu rjava tako kot mam jst! Samo se bom pa dons na temnejšo pa povem kaj se bo zgodil laugh.gif
  • 0

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 12 January 2006 - 02:11 PM

Probi s temnejšo rjavo, da ti bo prekrila to neenakomerno obarvanost ... pa poročaj kako bo uspelo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users