Jump to content


Photo

kdaj ste se začale ličit???


  • Please log in to reply
156 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 September 2005 - 12:49 PM

QUOTE(supergirl-)
še bolj pa uživam v nakupovanju kozmetike. imam vsega do konca življenja, če nič ne kupim!  :D


Mhhmm ... rolleyes.gif biggrin.gif

Drugače pa sem se sama začela ličit v kakšnem 8. razredu OŠ, na začetku sem uporabljala le kakšen nežno roza lip gloss, potem v srednji šoli pa sem začela uporabljat maskaro in kajal črtalo, ko grem ven pa tud puder za mat videz.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2005 - 12:51 PM

jah, sem malo obsedena z kozmeztiko in imam vsega preveč. najbolj grozno pa je, da se tega zavedam! ampak saj veste kaj pravijo: punca nima nikoli dovolj lip glossov! (samo v torbici jih imam trenutno 7!)
  • 0

#23 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 06 September 2005 - 01:27 PM

Mislim, da sva nekje na enakem. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#24 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2005 - 01:33 PM

hvala za podporo! tako pač je, take pač smo! smile.gif
  • 0

#25 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 06 September 2005 - 01:38 PM

QUOTE(rea)
a pred maturancem pa nikoli nisi bila naličena?


skoraj nikoli, za v šolo nikdar, ko sem šla pa ven, sem pa tak vedla, da se mi ob štirih zjutraj ne bo dalo še mejkapa dol spravljat, pa se pač nisem mazala. iz čiste praktičnosti (in lenobe, hehe).

supergirl, ni mi jasno, kako maš lahko tok dekorative naenkrat doma? mislm, jasno mi je, pač jo skos kupuješ, ampak ne razumem zakaj ... oops.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#26 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 06 September 2005 - 03:51 PM

meni tudi ta dekorativa ne gre najbolj. korektor, puder, maskara, mejbi kaka senčka-mejbi in to je to.
to nekako delam od kakega 17 leta.
  • 0

#27 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 06 September 2005 - 04:04 PM

jaz sem začela v oš kaki 8 klas (korektor maskara), pol pa od srednje naprej pa (puder,korektor,maskara,senčke ful redko) to je to wink.gif

če imaš lepo kožo ne vem zakaj bi se že pacala s pudri itd.. uporabi korektor za manjše nepravilnosti + maskara.. to je čist dovolj.. sicer pa majo današnji dečki radi čimbolj "naravne" wink.gif

Lp
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#28 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5727 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2005 - 04:06 PM

še sama ne vem zakaj imam toliko tega doma. pa ne mislit, da hodim naokoli kot za pusta. v bistvu se vsak dan diskretno naličim (puder itak samo pozimi, osenčene oči in gloss). ampak se ne morem upret! oops.gif
  • 0

#29 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 06 September 2005 - 04:19 PM

js se nisem nikol glih mazala,pa še zdaj ne vem če bi temu loh rekla da se ličim,ker uporabljam ,za vsak dan,sam korektor pa labello

maskaro never,puder never senčke pa maybe 1x na mesec tko da,...
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#30 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2005 - 06:27 PM

Js sm se pa začela ličit v 8 razredu OŠ.
Že velik prej so se vse sošolke ličile in potem je tudi mene mal zamikal... Mami je to postalo kmalu jasno in mi je kupila maskaro in tri senčila nežnih barv, da ne bi kdaj prišla domov namazana v bojnih barvah... biggrin.gif

Zdej sm pa že pravi expert biggrin.gif
Poleg črtal, senčk, maskare, korektorja, glossov, pozimi uporabim kdaj pa kdaj tud puder in senčke za lička....
  • 0

#31 lepotička

lepotička

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 06 September 2005 - 07:37 PM

jaz sem se začela ličit konec 8.razreda. V bistvu sem začela z barvico in maskaro.
V bistvu v ličenju ful uživam. To je čas, ki ga posvetim samo sebi smile.gif Zdaj je moj obvezni make up nekaj kapljic pudra+ maskara+eyeliner+rahla senčka in rdečilo za lička....pa na ustnice kak lip glos smile.gif
  • 0
L'amour toujours

#32 AnchyGirl

AnchyGirl

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 06 September 2005 - 07:54 PM

Jst sm se pa začela ličit ko sem prišla v gimnazijo. Nikol se nism preveč mazala al pa pretiravala...

Največkrat se namažem samo z maskaro in rahlo obrobim oči z barvico (zeleno ali črno), pudra ne uporabljam, ker imam zelo čisto kožo. Samo včasih če se že kakšen mozolj spravi na čelo ;) Včasih dodam še senčilo za veke ampak res redko. In seveda labello (ki sploh ni mejkap tongue.gif) za poljub smile.gif
  • 0
Daj vsakemu dnevu priložnost da postane tvoj najlepši...

#33 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 07 September 2005 - 08:07 PM

Jaz sem se začela tam nekje v 7. razredu, samo maskara, pa tisti puder, ki je bil v bistvu bolj obarvana krema.
Pol v 8. razredu sem mela pa kr neke prebliske, ojoj, ko se spomnim tistih časov... o my god... oops.gif takrat sem pa napocala na sebe vse možno, katastrofa. smile.gif Ampak jaz sem ful misla, da sem kao kul. laugh.gif Smotka.
Pol tam nekje v 2. letniku srednje sem končno prišla k pameti in se začela normalno mazat. smile.gif
Zdaj pa ful odvisno, včasih se mi sploh ne da packat tak za čez dan, včasih se mi pa ful da. Ko grem ven, pa itak da sem zmeraj namazana. Jaz tudi uživam v tem, da mam muziko, pa se rihtam, pa ono, ko se zmeraj drugače namažeš, pa si pol ful ponosn, ko ti kdaj ful dobro uspe in ti vse kolegice rečejo: "Vau, kak si dans lepo namazana". wink.gif Punce pač. smile.gif

Za take mlade pupike pa se mi zdi res najboljše kaka rjava ali brezbarvna maskara ali pa tudi črna, pa kak glosek za ustnice, nič več. Ravno tolko, da je, ker na tiste mlade obrazke res grdo zgleda cela fasada.
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#34 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 07 September 2005 - 09:03 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Jaz sem stara 14 in se še ne ličim. Včasih kaka roza maskara čisto na izi pa vsaki dan korektor...pa seveda vazelin za ustnice drugače pa nič posebenga..


se podpišem wink.gif biggrin.gif
  • 0

#35 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 07 September 2005 - 09:31 PM

Prvič...mislim da je bli za valeto v 8. razredu, pa še to samo maskara, in čisto malo, da je komaj kaj poznalo. Potem pa v srednji šoli - pa še to sem imela vedno samo maskaro. Drugega pa nič. Še zdaj je tako, ker ne prenesem pudra na obrazu. Me moti. Edinokrat ko sem mela celoten makeup, je blo za maturanca. blink.gif
  • 0
IPB Image

#36 beba

beba

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 112 posts
  • Location:ljubljana

Posted 08 September 2005 - 10:26 AM

am... kdaj sem se prvič ne vem...
maskaro mislm da v sedmem razredu...
puder in šminko pa nekje v drugem letniku srednje šole...
  • 0

#37 vilina

vilina

    sramežljivec

  • Člani
  • 8 posts

Posted 08 September 2005 - 11:59 AM

prvic...kak sedmi razred mogoce...ampak se to samo puder...in od takrat se pudram vsak dan...sam s pudrom ne pretiravam...vsec mi je ker susi kozo...ce sm doma vcasih z njim samo na dbelo namazem kaksen mozolccek ce se pojavi. z licili ne pretiravam, ce pa grem ven se vcasih napacam tudi malo bol na debelo, uporabim maskaro, senco, crtalo, sminko, in tudi na licka ne pozabim-ceprov se mi ne da velikokrat pozirati pred ogledalom. tako da prisegam samo na puder v mejah normale pa ceprav sem danes ze na faksu...pac nemaram pretiravanja smile.gif aja pa pozabila sem na svetlec lipglos...brez tega tudi ne gre...saj obozujem svetlece ustnice...ce ga pa ze ni pri roki...pa moram imeti pri sebi obvezno kaksno labelo biggrin.gif
  • 0

#38 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 09 September 2005 - 07:47 AM

Licit sem se zacela v 8.klasu ...uporabljam pa samo maskaro,sminko in vcasih sencilo za ocke,nic pudra k se pocutim kot da sem v maski zaprta wink.gif
  • 0

#39 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 10 September 2005 - 01:48 PM

ličit sm se začela v 8.razredu,sam takrat sam z maskaro.Zdej pa pudr+maskara+eyeliner+občasno senčilo+glos/šminka/labella...to je to
  • 0

#40 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2005 - 06:21 PM

QUOTE(AnchyGirl)
Jst sm se pa začela ličit ko sem prišla v gimnazijo. Nikol se nism preveč mazala al pa pretiravala...

Največkrat se namažem samo z maskaro in rahlo obrobim oči z barvico (zeleno ali črno), pudra ne uporabljam, ker imam zelo čisto kožo. Samo včasih če se že kakšen mozolj spravi na čelo ;)


Pri meni je bilo podobno. Začela sem se mazat, ko sem prišla v gimnazijo, sam ne vem a prvi al drugi letnik. Uporabljam maskaro pa barvico, redko puder, ponavadi zvečer ko grem vn, ker vem, da bom zarad plesa čist rdeča smile.gif Prvič sem bila po moje pa namazana pri 12, 13 letu, zaradi tekme.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users