Jump to content


Photo

hujšaj z mano:)


  • Please log in to reply
2378 replies to this topic

#2321 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 24 October 2018 - 03:05 PM

Itak ne rabis toliko zaloge. Moj apetit je po koncu slabosti usel izpod nadzora :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#2322 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 24 October 2018 - 03:53 PM

Jaz si sploh ne predstavljam, kako bi zgledala v nosečnosti. Imam že drugače precejšen apetit, v nosečnosti pa bi najbrž podivjal, tako apetit, kot kile.  :ph34r:  :wacko:


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#2323 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26150 posts

Posted 24 October 2018 - 03:55 PM

Meni se ful pozna, da si je telo naredilo mascobne zaloge, te pa baje grejo skupaj z dojenjem. Zdaj sem na 55, se pravi manj kot pred zanositvijo imam 4-5 zdravih obrokov na dan plus vmesne Frutabele in zvecer kak cips, kozarec vina. Sem pa res aktivna.
  • 0

#2324 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2018 - 04:06 PM

Jaz si sploh ne predstavljam, kako bi zgledala v nosečnosti. Imam že drugače precejšen apetit, v nosečnosti pa bi najbrž podivjal, tako apetit, kot kile.  :ph34r:  :wacko:

 

Kot bi jaz napisala pred nosečnostjo, enako predstavo sem imela. :D


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2325 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 24 October 2018 - 04:23 PM

Haha jaz sem mislila, da bom ful bruhala in da bom celo nosečnost ful telovadila. :)
  • 0

#2326 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 24 October 2018 - 06:39 PM

Meni je zakon zdaj s 60 kg. Se vedno oblecem vse svoje hlace, vem pa da jih do konca ne bom vec.
Upam da ostane 57 kg po koncu.
Sem dobila une pajkice od mamice, meni so bolj kot hlace, so pa res ortoooo tople. To bo super.
  • 0
 

#2327 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2018 - 06:41 PM

O, super! Ja, res so ful tople, za noter čisto preveč.

 

Barbarina, pri meni je nekako tako. :D 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2328 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 24 October 2018 - 07:01 PM

Ful telovadiš? :)
  • 0

#2329 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2018 - 07:04 PM

Veliko hodim pa 2x na dan delam pilates vaje, predvsem zaradi križa. Sem kar aktivna.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2330 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 24 October 2018 - 07:56 PM

Ja, saj to sem bila jaz tudi, v petek sem bila se toliko aktivna, da sem celo porod sprožila. Bolj sem mislila intenzivno telovadbo, ki sem jo izvajala pred nosečnostjo.
  • 0

#2331 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 24 October 2018 - 08:23 PM

Jaz ssm pa navadni couch potato. Enostavno je ob tamalem vsega prevec. Prvic sem vsak dan hodila skorajda do konca,pa na sprehode, zdaj se keglove vaje pozabim delat, ob vecerih pa padem dol ob devetih. Da bi sla takrat telovadit....haha.
Danes npr sem prisla domov, sla sva po zemljo za sajenje, potem sva rezala roze na vrtu, moj je jamo za drevo kopal, potem sva kuhala spinacno juho, pa vse pospravit, peljala sva avto k vulkanizerju ker je bil zebelj v gumi.... pojest, pripravit za jutri, zdaj pa se zadnje cunje v skatle pakiram. Se umit in spat....kje je energija za telovadbo....je ni :/
Skoz neki delam a nic konkretnega.
  • 0
 

#2332 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2018 - 08:26 PM

Meni se tudi ful ne da, sploh kadar slabo spim. Ampak me včasih pred telovadbo tako križ boli, da komaj hodim, zato mi drugega ne preostane, kot da se prisilim.

Včasih me začne boleti po 40 min hoje, drugič pa lahko hodim 3 ali 4 ure in mi nič ne fali. Ne razumem, res.

Intenzivna telovadba se pa itak odsvetuje. Je pa moderno.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2333 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 24 October 2018 - 08:39 PM

Če jo izvajaš že prej, se ne odsvetuje, celo priporoča, samo intenzivnosti ne smeš povečevati.
Ene nas po moje že sovražijo, ker čisto vsako temo zasmetimo z našimi nosečniškimi tegobami. :D
  • 0

#2334 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2018 - 08:44 PM

Jp. :D
Čisto odvisno, za kakšno vadbo gre, vsega se že ne priporoča (sploh kakšnih kontaktnih športov npr.) v enaki intenziteti kot prej, pa tudi od težav v nosečnosti je odvisno. Pulz naj ne bi presegel 140.

Se spomnim pred leti ene, ki je tekla na lj maratonu čisto na koncu pa jo je marsikdo še občudoval. Očitno imajo nekatere silno potrebo po (samo)dokazovanju.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2335 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 24 October 2018 - 08:56 PM

Ampak ona je ful aktivna tekacica ze dobro desetletje in njen moz (ce ne tudi ona, hm) je tekaski trener, tako da je ziher vedela, koliko zmore in v kaj se spusca s tistim polmaratonom. Ce teces, ker ti je to v uzitek in veselje in ne forsiras necesa zato, da bi se nekomu dokazoval, je to za moje pojme cisto drugace. Koliko je imela pa takrat pulza pa ne vem ;).


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#2336 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82178 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 October 2018 - 09:07 PM

Saj ne gre samo za to, ampak pustimo. Mislim pa eno, ki je šla na 42 km, ne na polmaraton.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2337 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 October 2018 - 01:47 PM

Meni so ful fascinantne fitnes blogerke s kako velikimi trebuhi še telovadijo. Npr Carly Rowena, je zdaj že proti koncu pa še vedno hodi na cross fit, sicer ima modifikacije, ampak vseeno. Razno skakanje s tako velikim trebuhom se mi je vedno zdelo misija nemogoče, da ti mora to vse znotraj poskakovat in bit skrajno neprijetno. Pa vrjetno niso vse vaje ok, že zaradi medeničnega dna, ali ga to celo okrepi? :hmm:  


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#2338 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14919 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 25 October 2018 - 03:43 PM

Sport jih nic ne okrepi. V bistvu je ravno obratno. Diastaza je hujsa ce med nosecnostjo treniras trebusne....
  • 0
 

#2339 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 25 October 2018 - 09:11 PM

Nam na telovadbi razlagajo, da se klasičnih vaj za trebušne ne sme delati, zaradi diastaze, se pa priporočajo vaje za globoke trebušne mišice.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2340 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 03 December 2018 - 04:43 PM

The mathematics of weight loss


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users