Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#5541 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 November 2023 - 07:20 PM

Dva plašča sem pobrila, kaj pa vem, normalna znucanost, na ovratniku, kjer se drgne torba in okrog žepov...


  • 0

#5542 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 December 2023 - 01:34 PM

Strojček je super, hvala za priporočilo! :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5543 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16923 posts
  • Gender:Female

Posted 10 December 2023 - 12:36 PM

Se pridružujem pohvalam. Je tako dober, da je treba malce pazit da ne pobrije oz. pocuka preveč 🙂

Nikakor ne najdem famoznega sušilca za čevlje, bi lahko lepo prosila za link, tiste ki ste kupile?
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#5544 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 10 December 2023 - 12:50 PM

Dan za tem, ko sem ga kupila v Milerju, je bil v Lidlu v akciji, prej pa sto let nič. :lol:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5545 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 December 2023 - 01:00 PM

https://www.petrol.s...kuBL-PIS-287413
  • 0

#5546 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15068 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 February 2024 - 08:26 AM

Ali obstaja kaksna stran, app, karkoli, ki ti pomaga zgraditi capsule wardrobe?
Jaz mam to ze dolgo zeljo, pa ne znam. Enostavno nimam tega obcutka, znanja. Dost mam teh svojih cot, k jih polovico oblecem na svete case, imak pa dva puloverja ki ju drajsam celo zimo in sta mi fuuuuul vsec....
Zaenkrat se mi zdi da imam oar kljucnih kosov - jeans jacket, crn blazer, crno ledrasto jakno, en trenc v krem barvi.
Kavbojke imam, par kril bon dodala, kaj pa hlace? Hlace so mi tak problem kupovat in pa seveda zgornji deli, ce niso puloverji....
Dejansko bi rada zreducirala vse na minimum.
  • 0
 

#5547 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 27 February 2024 - 08:31 AM

Poglej kaj takega: Hlače z gubo cigaretnega kroja BARVA: črna - RESERVED - 5020V-99X

                            Hlače chino s pasom BARVA: beige - RESERVED - 8311Z-08X

 

Jaz nosim s takšnimi hlačami srajce ali pa ozke majice, not zatlačene in čez jopico ali blazer. 

 

Drugače pa Pinterest je zakladnica idej za outfite...  


  • 0

#5548 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 27 February 2024 - 09:11 AM

Uf, te s cigaretnim krojem so mi precej všeč. Lahko imaš na teniske in zgleda bolj casual, lahko pa daš kakšne petke oz lepše čevlje pa po moje tudi kul izpade. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#5549 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15068 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 February 2024 - 09:30 AM

Hvala!!! No, zdaj sem si narocila par stvari. Hlace samo ene malo drugacne, ker moram najprej videti kako to meni stoji.
  • 0
 

#5550 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 27 February 2024 - 09:34 AM

Tiste hlače od Vero mode so meni obupno stale, tak čuden material, sem jih vrnila. 


  • 0

#5551 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2024 - 09:46 AM

Na yt imaš polno filmčkov na to temo.
Poguglaj alyssa beltempo, audrey coyne, Justine leconte, emily wheatley, lydia tomlison...
Jaz se sicer tega ne grem, ampak te pa naučijo kombinirat. Rada poslušam, pogosto bolj na pol, zjutraj, ko se rihtam.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5552 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26282 posts

Posted 27 February 2024 - 10:17 AM

Jaz sem takrat potem par stvari nakupila in mi v bistvu cisto dobro reze. Za prosti cas imam večino se vedno pajkic in hoodijev, za v sluzbo mi pa zadostuje, pa drzim se nacela eno not eno ven.
  • 0

#5553 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15068 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 February 2024 - 10:50 AM

Hvala vam :)

O shit barbarina..ja bom vidla na slikah zgledajo ok :D
  • 0
 

#5554 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25270 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 27 February 2024 - 11:10 AM

Tiste hlače od Vero mode so meni obupno stale, tak čuden material, sem jih vrnila. 


Aja? Jaz imam tudi (celo dvoje :'D) take (ali pa vsaj zelo podobne) od iste znamke, pa so mi daleč najljubše, sem jih nosila celo poletje in še v jesen.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#5555 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82469 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 February 2024 - 12:12 PM

Fiona, meni se zdi, da bi lahko na Best secret našla marsikaj kvalitetnega in ugodnega za capsule wardrobe. Konec koncev je poanta tudi v tem, da oblačila zdržijo xy let. Jaz se določenih znamk prav izogibam, ker me je kvaliteta razočarala. Med drugim Reserved in Vero moda.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5556 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 27 February 2024 - 12:37 PM

Meni pa BS ne potegne, redko najdem kaj za sebe, če pa že, pa ni moje številke. 

 

Jaz sem pa z kvaliteto Reserved in Vero moda zelo zadovoljna. Imam kose, ki jih nonstop nosim, npr. od Vero mode navadno črno jopico že 10 let, pa je ista kot je bila. 


  • 0

#5557 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82469 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 February 2024 - 12:45 PM

Kvaliteta izpred 10 let nasplošno ni primerljiva z današnjo. Če bi si morala obnovit službeno garderobo, kot si si jo npr. ti v zadnjem letu, sploh ne bi vedela, kje in kaj kupit. Že sami materiali so povečini podn.

 

Ene casual hlače, ki sem si jih nazadnje kupila v Intersportu, so bile po nekaj nošenjih in 2 pranjih čisto luknjaste in so zdaj pri sodnem izvedencu. :butl: Me prav zanima, če pri tistem zloglasnem Jožetu, ki vse reklamacije zavrne.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5558 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 27 February 2024 - 12:51 PM

Vidva vse v sušilcu sušita, ne?  Možno, da je tudi to malo krivo, ker jaz res nimam težav. 

 

Tiste hlače, ki si jih ful pohvalila? :o 


  • 0

#5559 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 February 2024 - 12:51 PM

Meni se zdi, da je pri Vero Modi hit al miss. Imam precej stvari od tam in so nekate po nestetih nosenjih kot nove, nekatere so se pa zmuckale/zluknjale/sprale precej hitro.
  • 0

#5560 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82469 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 February 2024 - 12:53 PM

Ne, teh mojih ta lepših stvari ne. Pletenin pa sploh nobenih ne dajeva v sušilca.

Tiste, ja. Mi jih je ful žal. Na AY sem sicer našla podoben model iste znamke pa ne upam naročit.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users