Jump to content


Photo

birma :-)


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#1 klavdy

klavdy

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 14 March 2006 - 05:44 PM

smile.gif hello!! js sm nova tle...ni in zle maja (konc maja) mamo birmo.. in full nevem ka naj mam oblečen... nevem da bi mela kiklo to ne.. pol kej fejst elegantnga tud nebi mela...nevem..če mate kej fotk prlepte...plis.. aha pol bi še pa prašala..a mislte da bi blo ql če bi mela npr. hlače a jakno kr iz žameta..sam ne tistga debelga žameta da bi mi blo vroč.. a mislte da bi blo???


LEJ ŽE V NAPREJ SE VAM ZAHVALJUJEM PA UPAM DA MI BOTE LAHK POMAGALE"" PLIS... laugh.gif
  • 0

#2 klavdy

klavdy

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 14 March 2006 - 05:45 PM

aha pa se opravičujem če je tema že bla...
  • 0

#3 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25305 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 14 March 2006 - 05:49 PM

no, js sm bla pri birmi 2 leti nazaj, obleceno sem imela belo srajcko s 3/4 rokavi, tako lusno, crne hlace na rob z belim in sivim potiskom (eni nepravilni kvadri razlicnih velikosti z zaobljenimi robovi biggrin.gif), bele sandalcke, sivo jakno (imitacija usnja). zraven sem imela srebrne uhancke (visece) in verizico (komplet).

vecina je mela obleke pa kiklce, ene so v redu izpadle, spet druge so sle mal prevec v skrajnosti rolleyes.gif

upostevaj, da zna biti v cerkvi hladno (!!!) - mi smo tudi imeli maja, pa me je zeblo uh ...

zamet ... zakaj pa ne ... pa ksna lusna bluzica ... tko poslovno elegantno 8) pomoje bi blo fajn ;)

probej tako skkombinirat, da ti bo vsec in da se bos fajn pocutila. ;)
  • 0

#4 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3133 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 14 March 2006 - 07:26 PM

jaz sem imela birmo oktobra, ko je blo že precej hladno, oblečene pa sem imela črne hlače na rob, modro bluzico, pa modro kratko jaknco. Kot nakit pa ene simpl lepe uhančke in toj blo to.
  • 0

#5 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 March 2006 - 07:42 PM

No zase ne vem k je nism mela. biggrin.gif No jo je pa mela moja sestrična in tm so šli res u skrajnost. Ene so mele prov kustimčke, take staromodne in enobarvne ermm.gif . No moja sestrična je mela bele hlače s črnimi črtami, pa črno belo majčko(tako bl elegantno nekakšne packe je mela pa mal bleščic), pa črno jopco in nizke špičake. Ta kombinacija mi je čist ok, skupi je use eleganten, če pa ločš dele se dajo normaln nost. biggrin.gif
  • 0

#6 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 14 March 2006 - 09:04 PM

evo neki tazga bom mela mogoče js!!sam je pa res da bo v cerkvi precej mrzlo! ermm.gif ermm.gif ermm.gif

IPB Image
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#7 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 15 March 2006 - 02:33 PM

jz sm jo pa imela pred 4imi leti pa sm mela bele hlače, bel top pa čez belo mal bl prozorno jopco. pa j blo dost lepo, k sm še bl temna.
  • 0

#8 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 15 March 2006 - 06:35 PM

Js sm jo mela lansk let pa sm mela take modre ravne hlače, pa gor en top (k smo jo mel junija) z modrim rožam, čez pa belo bluzo...men sm se zdela kul biggrin.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#9 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 19 August 2006 - 03:38 PM

Jst sm mela pa take bež hlače iz Zare, Pa rjav "reklc"(tak elegantn, pa bl kratk. Mal je potegnu že na zlato) Spodi sm mela oblečeno eno ful lepo roza čipkasto zlo oprijeto majčko z velkim izrezom. Obute sm mela pa roza špičake.

Zaenkrat mam slikane sam čevle
IPB Image
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#10 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 29 August 2006 - 10:18 PM

jz jo mam dele oktobra, in grem jutr s sestrama gledat za cune, zame pa za mojo sestro k mi bo tud botra, in zdej nevem kaj nj mam oblečn, še mn kero frizuro nj mam.
nekak sm razmišlala da mi mela raj hlače k kiklco, mogoče gor iz rebrastga žameta črno jaknco (sploh nevem zakaj mi je to dons na misu padl ermm.gif ) , pa neki uspod, k oktobra bo mogl bit že mal bl hladno, pa itak bomo mel une rdeče hale povrh, tko da niti ni treba da se neki ful uau napravš ...

kaj drgač ve kj predlagate ?
  • 0

#11 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16966 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2006 - 09:22 AM

Ha,jst jo mam tud oktobra, in prav tako bo moja botra najstarejša sestra... wink.gif Glede cunc sem ziher, da bova skočile kaj v Avstrijo...Mogoče bom tud mela oblečen še kaj od takrat, kot sem mela na eni poroki...Za poroko sva glih tko s sestro skočile v Avstrijo in smo celi dan iskali biggrin.gif in na koncu našli nekaj zame... wink.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#12 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 30 August 2006 - 09:47 AM

jz grem dons u lj pogledat, je pa sestra 30 stara, mjhna 156, pa ne lih suha (za sabo ma tud dve nosečnosti) ..tko da nevem kaj bi blo najbol zanjo kupt, da jo neb še pošerl.

jz sm pa normalne postave 159/50


ma kšna kšn predlog mogoče ?:S tongue.gif
  • 0

#13 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 09 September 2006 - 07:12 PM

IPB Image
a se vm tole za bermo dopade ?
  • 0

#14 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 09 September 2006 - 07:38 PM

js vem da bom mela za birmo in za valeto neki tazga
IPB Imagesam da v roza-vijolčni svetli barvi
  • 0

#15 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 09 September 2006 - 07:39 PM

kdaj pa mate bermo ? k mi jo mamo 8. oktobra, in ne mislm bit tm sam u eni majčki, recmo pr uni moji zgorni sliki se mi ful dopade, al posebi oblekca, alpa ta jopčka k kšnim čokoladnim hlačam, pa kšnim topkom ..


tko btw mi tvoja oblekca k bi jo mela ful ni ušeč, ampak vsake oči majo svojga malarja .. biggrin.gif
  • 0

#16 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 September 2006 - 07:41 PM

Meni se ono ful dopade. smile.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#17 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 09 September 2006 - 07:49 PM

a pa mislš da bi prbližn kj tazga isto dobr izpadl na men, k nism tok suhcena ko ta na sliki, ampak pač normalna ermm.gif

pa še, kašna ti je pa frizura ? k jz bi mela mrbit sam zlikane, alpa pol še ne ena strani postran prečke eno kito spleteno tko počez , sam si gotov ne predstavlaš .. ermm.gif
  • 0

#18 *_angel_*

*_angel_*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 119 posts
  • Location:celje
  • Interests:muska muska muska muska in še 1x muska

Posted 10 September 2006 - 01:38 PM

sm hotla naložt kak smo bli js pa kolegice oblečene na birmi pa slika full rztegne forum, tak da rajš neom dala
  • 0
I ŁooK iN ThE mIrrOr And I Hate WhAT I See, a WaNNaBe Model PosING aS me

#19 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 19 September 2006 - 03:58 PM

no, da še kle povem, 8. oktobra mam že bermo, pa še nč za oblčet ermm.gif sad.gif

bla sm u city parku, potem u centru lj u zari, sportini pa to, u stari ljubljani, pa nč nism dobila rolleyes.gif

jutr nameravam et pogledat še u btc, pa mogoče že spet u city park smile.gif , ker če nom nč dobila, bi mogla et km delat , za to je pa že mal pozn ermm.gif

me zanima, če mate kšne predloge, alpa slike, kako nj bom prbližn oblečena, in kje se kj dobi . sm mjhna 159, št. mam ponavad 36 al 38 številko , seprav sm normalne postave, mela bi pa hlače oblečene.

prosm za kšne predloge wink.gif wink.gif wink.gif
pa do jutr morm vedt, tko da se prosm čimbl razgovorte tongue.gif
  • 0

#20 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19752 posts

Posted 19 September 2006 - 07:14 PM

... smile.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users