Jump to content


Photo

Bled obraz!


  • Please log in to reply
154 replies to this topic

#141 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2012 - 11:33 PM

Jaz sem tudi ful bleda. Ampak jbg, raje sem taka, kot pa poleti kot ena brazilka :D
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#142 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2012 - 11:47 PM

Jaz sem tudi zelo svetla! Me ne moti preveč, a vseeno sem si 100x lepša zagorela. V mejah normale, seveda. Dodam si pa vedno blush in kroglice, drugače izgledam obupno.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#143 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 February 2012 - 11:55 PM

Jaz priznavam, da mi je všeč, da izgledam nekoliko anemično.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#144 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 20 February 2012 - 11:56 PM

Jaz grem tudi zdaj pred poletjem vsaj ene 3x v solarij, ker se mi zdi, da punce v fitnesu, katerim se pozna malo mišic zgledajo kot nabite kmetice :oops: :lol:
Jaz tudi blush uporabljam. Puder zbiram pa glede na "barvo vratu", ker na levi strani obraza nimam pigmenta, da bi lahko zbrala neko optimalno barvo.
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#145 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 February 2012 - 01:45 PM

Jaz bi bila z velikim veseljem odtenek ali dva temnejša (naravno). Mogoče bi celo izgledala zdrava ˆ-ˆ in vse nepravilnosti se 30x manj poznajo.
Ne vidim nobene prednosti v tako svetli polti, če ni koža dobesedno popolna in če nimaš podočnjakov.
Sicer pa praviloma uporabljam 2. najsvetlejši odtenek pudra (pozimi, poleti 3.), tako da obstajajo tudi še svetlejši od mene.
Mi je pa zanimivo, da me sonce kar hitro prime, pa rob od kopalk se mi še od poletja pozna.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#146 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 February 2012 - 02:17 PM

Jaz sem ekstremno svetla (zmeraj najsvetlejši odtenek pudra v rangu) in bi tudi z veseljem bila temnejša za odtenek dva. Kot že rečemo se vse nepravilnosti manj poznajo, pa tudi estetsko mi je lepše, osebno.

Sonce se me ful malo prime, ponavadi postanem rdeča in potem spet bela, sploh ne pride do rjave :D Morem pa rečt da sem lansko poletje, ko sem bila kar dosti na plaži, dobila lepo barvo - zame. Ostali so mi na koncu poletja še vedno govorili "oo, kaj nisi bila nič na plaži letos, si tako bela :butl: Zase pa, ki vem kako sem sicer bela, je bila tisto že lepa barva :D
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#147 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 21 February 2012 - 02:45 PM

Jaz bi bila z velikim veseljem odtenek ali dva temnejša (naravno). Mogoče bi celo izgledala zdrava ˆ-ˆ in vse nepravilnosti se 30x manj poznajo.
Ne vidim nobene prednosti v tako svetli polti, če ni koža dobesedno popolna in če nimaš podočnjakov.
Sicer pa praviloma uporabljam 2. najsvetlejši odtenek pudra (pozimi, poleti 3.), tako da obstajajo tudi še svetlejši od mene.
Mi je pa zanimivo, da me sonce kar hitro prime, pa rob od kopalk se mi še od poletja pozna.


Isto. Jaz pozimi izgledam bolno, ker imam neko zelenkasto belo faco, brat me dostikrat vpraša, če sem v redu. :AJEBEŠ:
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#148 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 21 February 2012 - 03:19 PM

Vidim, da smo sami bledičniki tu.
  • 0

#149 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 February 2012 - 03:30 PM

Ja, in samo en od teh je zadovoljen s tem - jaz. :lol:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#150 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 21 February 2012 - 03:31 PM

Meni je tudi všeč.
  • 0

#151 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 February 2012 - 03:33 PM

:cool:
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#152 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2012 - 03:39 PM

Evo še ena, jaz sem tudi bleda. Če sem oblečena v črno ali pa da se namažem malo bolj črno me že vsi sprašujejo, če sem ok. :D
Sem pa opazila, da sem zgodaj zjutraj ponavadi še bolj bleda kot čez dan, seveda tudi pri meni kar mrgoli vprašanj, če sem bolna in če mi je slabo....
Jaz nimam ravno pritožb, mogoče bi bila za kakšen oddtenek temnejša, poleti mi je koža bolj všeč, drugače je pa meni hujše kot, če si preveč bled, da si preveč rjav.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#153 Zoey

Zoey

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10197 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2012 - 04:51 PM

Jaz bi bila z velikim veseljem odtenek ali dva temnejša (naravno). Mogoče bi celo izgledala zdrava ˆ-ˆ in vse nepravilnosti se 30x manj poznajo.
Ne vidim nobene prednosti v tako svetli polti, če ni koža dobesedno popolna in če nimaš podočnjakov.


Ja to. Jaz imam na "tricepsih" tako rdečkasto kožo včasih in mislim, da se ne bi tako poznalo, če bi bila bolj rjava. Pomoje se tudi znamenje, ko ne bi bila napudrana ne bi tako opazilo.
  • 0

Ne, ona nima žametnih oči in niti kodrov mehkih kakor svila, 
če sneg je bel, ga v njenih nedrih ni in usta bi se od koral ločila.
Sem videl rože bele in rdeče, na njenih licih take ne cveto
in so dišave, ki so bolj dehteče, kot vonj, ki diha njeno ga telo. 
Njen glas poslušam rad, četudi vem da zvoki strun prijetneje zvene, 
kako boginje hodijo ne vem; ko ona hodi, stopa kot ljudje.
Pa vendar se mi zdi bolj očarljiva kot vse, ki pesem jih slavi lažniva.


#154 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 21 February 2012 - 11:30 PM

Jst mam tudi tam po rokah rdečkasto, v mrazu mam takoj rdeče noge, fleki se mi ful poznajo, žilce... vglavnem, bi bila raje temnejša pomojem, čeprav, kot je Jina rekla, če bi bila ta svetla polt ful brezhibna, bi mi jo bilo pa z največjem veseljem imeti.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#155 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2012 - 11:40 PM

Jaz še poleti, ko se mi zdi, da sem kar nekaj odtenkov bolj rjava, slišim pripombe, kako sem bleda.
Je pa res, da mene hitro opeče, res rjava nisem bila nikoli, ker pač nimam takšne kože, da bi porjavela. Čisto rahla porjavelost, ki pa je v primerjavi z drugimi neopazna. :/
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users