Jump to content


Photo

Depilacija


  • Please log in to reply
623 replies to this topic

#601 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14907 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 February 2021 - 12:12 PM

Lepi kraji :)
  • 0
 

#602 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2021 - 02:05 PM

Fiona, čez vse leto ti priporočajo jemanje Detralexa? Jaz ga jemljem samo v toplejših mesecih, ko je ožilje bolj obremenjeno.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#603 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14907 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 February 2021 - 02:26 PM

Ja, saj takrat. Od aprila do septembra...a pomaga?
  • 0
 

#604 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2021 - 02:54 PM

Ne vem še, sem šele lani začela.
Recimo, da zaenkrat ne opazim novih popokanih kapilar (eno obdobje so se kar množile). Nisem pa imela težkih nog. Mami je zadovoljna z njim, ga jemlje že dlje časa, zato sem začela še jaz.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#605 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14907 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 16 February 2021 - 03:38 PM

Ga tudi mami jemlje samo v poletnih mesecih? Kompresijskih ne nosis? Ja saj, ce nimas utrujenih nog jih ne rabis...
  • 0
 

#606 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2021 - 04:29 PM

Ja, tudi ona samo v poletnih. Kompresijske sem nosila v nosečnosti, potem pa ne več, čeprav mi ne bi škodilo. Ampak so mi poleti čisto odveč.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#607 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 16 February 2021 - 07:01 PM

Matilda, poročaj kako se ti bo obneslo.
Meni je takrat ko sem bila na bikiniju, zraven še po vratu naredila, ker mi rastejo. Ampak ne morem reči, da je bilo posebno uspešno, ker je delala točkovno in je potem pač na drugem mestu zrastla dlaka. :)


Bom, ampak to bo trajalo. Prvi poseg imam sele cez mesec dni, da mi pokukajo ven. Se dobro, da moramo maske nosit :lol:
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#608 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 11 May 2021 - 07:11 AM

Moja gospodična ima pod pazduho že kar simpatičen grmiček. Lani sva tistih par dlakic odpravili z Veet trakovi. Letos pravi, da ne, da je že lani bolelo, letos ima pa več tega. Pa še vse se je lepilo.

 

Ne vem, če bi se že z žiletko lotila tega puhka. Jaz sem pri sebi nekaj časa uporabljala depilacijsko kremo potem pa žiletko.

Kaj priporočate zanjo? In če depilacijske kreme, katero priporočate?


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#609 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 11 May 2021 - 07:21 AM

Uhh, jaz se ne bi še z žiletko tega lotila, sem isto začela s kremami, potem pa prešaltala na britvico, pa mi je bilo kar žal. Veet trakove imam v spominu kot zoprne in boleče, kaj pa kakšne druge oblike voska? Meni je vosek v lončku, ki ga stopiš in naneseš z leseno spatulico super za ta del, ker samo malo počakaš, da se posuši, zgrabiš in ga potegneš proč. Znamke ne morem svetovati, ker si vedno naredim zalogo v Srbiji, Lilly vosek mi je super (drogerijska znamka, se ne dobi pri nas).
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#610 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2021 - 09:18 AM

Kaj pa, če jo pelješ h kozmetičarki na voskanje podpazduh? jaz sem si letos prvič to privoščila in ni preveč boleče. Verjetno manj kot z veet trakovi (meni je delala s tistim voskom brez trakov), ker kozmetičarka zna potegnit. Pa to ni tako drago. Predvsem, ker je to investicija na daljši rok...


  • 0

#611 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 12 May 2021 - 05:19 PM

^^
Morda res. Jaz si jih sicer večinoma kar sama s pinceto (je koža tudi manj razdražena, kot če bi vsakič depilirala), ampak nisem merodajna glede bolečine. : )

Brila pa tudi jaz ne bi, mi je žal vsakega potega z britvico v mlajših letih.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#612 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 25 May 2021 - 10:15 AM

Z voskom je pod pazduho res še najdlje obstojno in smiselno. Jaz sem se navadila bolečine, moraš imet pa tehniko, nategnit kožo in odločno potegnit. Se zverziraš. Na dober dan se z njimi lotim tudi bikini predela :D 

Pa z manjšimi trakci to delat, jaz jih režem na osmine. Veet so res močni in lepljivi, raje uporabljam Balea trakove, že leta. Samo ne kompliciram, kdaj grem tudi z britvico, kombiniram, koikor imam volje ali časa.

 

Kreme so enostavne, ampak verjetno ni nedolžna ta kemija. Nek kompromis je verjetno depilator, namesto britvice.

 

Mogoče res ni slaba ideja obisk kozmetičarke. Čeprav sem bila jaz razočarana, ko je po 1 tednu -10 dni že vse nazaj poganjat začelo. Takrat sem mislila, da to traja vsaj kak mesec :D 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#613 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 May 2021 - 10:27 AM

za leto sem ji kupila eno sensitive depilacijsko kremo, ko ima temne ampak bolj puhasto in računam, da ne bo rabila ravno vsak teden.

Za drugo leto bomo pa videli, kje bomo s temi kocinami.

 

Jaz se brijem pod pazduho že vsa leta in mi je cool


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#614 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2021 - 06:46 AM

Če je še puhasto bi mogoče v prihodnosti res lahko z epilatorjem, ker ne boli preveč če so mehke. Jaz sem si ga kupila za noge in mi je najboljši nakup leta, ne vem zakaj sem tako dolgo oklevala. Čutim minimalno, malo cuka in zdrži dolgo. Imam pa Braun Silk Epil 9.


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#615 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22282 posts
  • Gender:Female

Posted 26 May 2021 - 08:01 AM

Jaz imam tudi enega Silk Epil, ne vem točno modela. Pod pazduho si s tem sploh ne upam probat haha. Na nogah se mi na koncu pogosto ne da in vzamem kar bitvico. Ampak poleti bom morala večkrat.

 

Se pa strinjam z ostalimi glede najstniških dlak, da je mogoče voskanje pri kozmetičarki dobra ideja, ker zna pomagati tudi na dolgi rok glede gostote dlak, pa še za dlje časa je mir.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#616 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 26 May 2021 - 09:24 AM

Meni silk epili vrascajo dlake in ga uporabljam zgolj kot trimer 😁
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#617 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 24 May 2022 - 01:24 PM

Moja gospodicna je precej bolj dlakave sorte, kot jaz in mora brit noge.
Za prvic sem ji dala silkepil. S cim predlagate, da se namaze po depiliranju, da se koza malo pomiri?
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#618 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 24 May 2022 - 01:34 PM

https://www.dm.si/ba...8172831102.html

Cim manj komplicirat. Naj si pa redno maze z vlazilnim losjonom, ter 1-2x tedensko krtacit ali pilingirat, da se ne bodo dlake vrascale.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#619 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14740 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 24 May 2022 - 03:17 PM

Meni so trakci od Balee super za noge. Če ji ne bi bilo prehudo, to je ena rešitev. Na koncu so zraven taki oljnati robčki, ampak bolj zaradi tega, da kak ostanek voska s tem spraviš stran. Pri tek trakovih z voskom še nisem imela vraščene dlake (na nogah) - bikini in pod pazduho pa tu in tam kakšno.


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#620 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 24 May 2022 - 06:28 PM

Hvala
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users