Jump to content


Photo

Kreme za sončenje


  • Please log in to reply
618 replies to this topic

#541 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25776 posts
  • Gender:Female

Posted 02 May 2021 - 11:59 AM

Jaz imam SPF 50, všečna, se lepo razmaže, ni težka, minimalno belega filtra opazim takoj po nanosu. Je pa nisem še imela prilike preizkusiti v “težkih pogojijh” (da bi bila npr. dve uri na močnejšem soncu).
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#542 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 July 2021 - 06:26 PM

Super, morda preizkusim. :)
Čeprav sem ugotovila, da imam v omari od lani še DM Sundance Med 50+, ki kot kaže sploh še ni bila uporabljena.

 

Marmelada, si jo mogoče že uporabljala? Je K?

 

https://www.rtvslo.s...la-slabo/585905

 

Ima mogoče katera dostop do ZPS testa?

Sploh nisem vedela, da je oktokrilen nevaren. Bolj kot berem o kremah, manj mi je jasno. :wacko: 


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#543 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2021 - 07:26 PM

Meni je bila v redu ta DM Sundance med 50+, ja. Tudi tiste navadne Sundance v oranžni embalaži so mi bile v redu, sem jih pogosto kupila.

Lani in letos pa sem posegla po LRP. Sem vzela te Baby verzije, da je lahko tudi za tamalo. Shaka baby sprej mi je super. Za na morje me sicer ne moti, če krema pusti nekoliko masten finish, tako za vsak dan me pa ful moti, da se lepim, da se mi oblačila lepijo na kožo, da puščam bele sledi v avtu... Zato mi je Shaka všeč, ker je precej manj masten sprej. Moram pa naslednjič poskusit še Rilastil Dry touch sprej, ki baje res ni nič masten.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#544 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13689 posts
  • Gender:Female

Posted 14 July 2021 - 10:55 PM

Tiste ki bi imele test mi v zs napisite vase maile
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#545 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 17 July 2021 - 07:28 PM

Midva sva letos imela od Afrodite 30ko v spreju pa sva bila zelo zadovoljna, moža zelo hitro opeče pa ga letos ni niti malo kljub temu da sva se bolj ali manj namazala 1x dopoldne in 1x popoldne edino po ramenih in zg.delu hrbta sva obnovila če je bilo potrebno
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#546 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 May 2022 - 04:15 PM

Letos bom morala kupit nove, kaj bostr ve nabavile za po telesu?
  • 0

#547 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28942 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 May 2022 - 07:59 PM

Za otroke Avene kids 50+, ker je bila akcija 1+1, za naju pa Daylong za občutljivo kožo spf 30, ker je bila znižana. Ne kompliciram. Pred dnevi sem sanjala o pospeševalcih porjavitve oz. marmeladah al kaj so pa me je minilo, lepo se bomo po sončenju mazali s tistim, kar že imamo doma pa bo za sladoled več dnarja. 😂
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#548 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82181 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 May 2022 - 08:06 PM

Mi vedno kar vsi otrosko uporabljamo, da jih ni treba vec tovorit s sabo. Ponavadi kaksno 50ko Nivea v spreju.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#549 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 May 2022 - 08:12 PM

Mi enako kot Jina.
  • 0

#550 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 22 May 2022 - 01:27 PM

https://www.pharmage...-spf-50-200-ml/

Tole sem vzela, za telo imam najraje sprej
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#551 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 22 May 2022 - 07:45 PM

Za telo bo najbrž kar od Cien al katere so bile ze dobro ocenjene.
Za obraz pa sem Hada Labo vzela.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#552 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26154 posts

Posted 22 May 2022 - 07:56 PM

Za obraz imam Hada Labo za telo bo od tamalih Sundance 50 ali Altruist 30,odvisno tudi od dela dneva verjetno.
  • 0

#553 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22287 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2022 - 08:40 AM

Za tamalo sem letos spet kupila tega: https://www.lekarnam...zo-zf50-200-ml/

Ga tudi midva uporabljava.

Sem pa kupila še Hada Labo kremo za telo. Že lani sem naročila tudi Rilastil sprej Dry touch, vidim, da ga očitno ni več v prodaji, oni pa res stalno nekaj spreminjajo. Tega sem kupila predvsem zato, da ga imam za v službo itd, ker mi gre na živce, da sem mastna in da so še v avtu sledi sončne kreme. Ta sprej se res popolnoma vpije in ne pusti lepljivega filma. Je pa un sprej v kovinski piksni in me edino to malo moti, ker se mi zdi, da gre pri teh sprejih nekaj izdelka tudi v luft in pa tudi nimaš toliko občutka, ali si nanesel dovolj.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#554 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 23 May 2022 - 10:10 AM

Razmišljam, da bi za letos nabavila Rilastil (imajo tudi kremo za obraz SPF 50 za kožo, nagnjeno k aknam - meni drugače čisto vse mašijo pore in se potem raje umaknem soncu, kot da imam obraz cel bulast). Otroško imamo še Sun Dance za porabit do konca, se kar vsi mažemo z njo po telesu.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#555 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30612 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 May 2022 - 03:34 PM

Marmelada, baje bodo tudi sprej kmalu spet imeli v prodaji, sem zasledila pri eni IG frendici, ki ima zdaj tudi kodo za 10%.

Koliko pa je cena Hada Labo cca?
  • 0

#556 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16081 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 23 May 2022 - 04:52 PM

Losijon za telo 30 je cca 15e, 50ka pa je 18e. Jaz bom kar tega za telo imela za obraz.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#557 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13689 posts
  • Gender:Female

Posted 23 May 2022 - 05:32 PM

Jaz sem ga kupila, 50 za telo. Je fajn tudi za obraz, samo okoli oci namazem rilastil. Me po hada labo malo pece.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#558 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 23 May 2022 - 06:28 PM

Tudi meni je hada labo verzija za telo ok tudi na obrazu, ampak mi je ljubša prav za obraz.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#559 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14747 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 21 March 2023 - 06:32 PM

Se še dobi Hada Labo spf 50ka za obraz/telo. dm-ih? Online je ne najdem.

Zmanjkalo mi bo Corsx in iščem zamenjavo, na Notinu jo sicer imajo, ampak bi morala še poštnino doplačat, nič drugega ne potrebujem. 


  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#560 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26154 posts

Posted 21 March 2023 - 06:48 PM

Sezonsko je v Dm,ni stalno.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users