Jump to content


Photo

Vprašanja


  • Please log in to reply
5573 replies to this topic

#5321 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27035 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 09 May 2022 - 10:13 AM

Super, hvala! :)
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5322 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2022 - 05:49 PM

Kje kupujete kostime?
Tole je parkrat nosen Zarin blazer … Na sreco na notranji strani reverja, sem pobrila s strojckom in se ne pozna vec, ampak mi je nedopustno. Mozno da od varnostnega pasu, ne vem.
Pa ni spet najcenejsi, za kostim sem dala 100, tudi nasploh ne izgleda cheap. Kroj je pa drugace perfect, sploh hlace. Bom videla, kako se bo drzal.

Attached File  61BDCE6F-765A-411E-B47D-54C91145DF6C.jpeg   131.5KB   0 downloads
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5323 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13725 posts
  • Gender:Female

Posted 11 May 2022 - 05:55 PM

Second hand, vintage
Ce hoces danes tako kvaliteto, gre cena v nekaj 100€, pa se dvomim da je dovolj.

Tegale bi jaz nesla nazaj.
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#5324 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2022 - 06:04 PM

Imam dva stara Zarina blazerja, eden ima 13 let in je se vedno kot nov. Drugi tudi, ima pa par let manj.
Ne mislim dat nekaj 100 € zanj (za tak denar dobim narejenega po meri), kupujem pa novega, ker so mi redko katere hlace dovolj dolge.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5325 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27035 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 11 May 2022 - 06:47 PM

Kvaliteto, kakršno smo imeli pred 13 leti, se lahko pozabi. :) Sploh z letošnjimi podražitvami surovin in tekstila (viskoza se je recimo podražila za 40%, lycra lani zaradi korone in brexita tudi do 200%, unlol).
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#5326 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2022 - 06:59 PM

Ja, saj vem. Saj ne iscem kvalitete za desetletja (itak mi ne bi bil vec prav takrat, unlol), ampak da se po nekaj nosenjih zmucka, je pa druga skrajnost. V rangu znamk, ki jih jaz kupujem, se mi zdi se vedno najbolj kvaliteten COS, ampak grejo tudi cene v nebo, blazerje imajo pa vse oversized.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5327 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30688 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 May 2022 - 07:09 PM

Jaz sem nazadnje na AY naročila Pieces, ga tudi že oprala in je tak kot prej. Nosila sem ga pa tudi že kar dosti. To od avtomobilskega pasu gre pa tid meni ful na zivce, res se pozna...
  • 0

#5328 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 11 May 2022 - 07:10 PM

Je res od tega, ane? Jao, ze tako se mi zdi, da teh prehodnih stvari za ven skoraj nic ne nosim, blazerje imam bolj za noter.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5329 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 11 May 2022 - 07:37 PM

Jaz sem pa s tem od Only zadovoljna, je malo daljši model (meni pride preko riti) in rokavi so 3/4.
https://m.aboutyou.s.../blazer-4360768

Jaz sem zdaj v iskanju kratkih zgodnjih delov.
Pa še kakšne hlače/krilo rabim.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#5330 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3120 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 21 May 2022 - 08:50 PM

To se mi še ni zgodilo, ob naročilu za H&M sem potrdila plačilo v spletni banki in ko sem se vrnila na H&M aplikacijo mi je vrglo ven naj izberem državo potem pa naročilo ni šlo čez.

Zdaj grem gledat v spletno banko in imam zahtevo v obdelavi, kam naj se obrnem če mi bodo trgali denar naročilo pa ni bilo sprejeto?
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#5331 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 21 May 2022 - 09:09 PM

Meni se je zgodilo enako. Potem sem plačala preko paypala in je šlo normalno naprej. Zahteva v spletni banki pa je izginila. Spremljaj, drugače pa jim pišeš mail.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#5332 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16905 posts
  • Gender:Female

Posted 01 June 2022 - 08:11 AM

A ima CA ful velike stevilke?
Leta nisem nic kupila tam, potem pa zadnjic narocim dvoje hlace za doma v st. M za vsak slucaj (S mi je vcasih malo ozka odkar sem se zredila). Ogromne so, za L/XL 😆
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#5333 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 June 2022 - 08:55 AM

Sploh ne, cisto odvisno. Otroske so pa majhne/ozke.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5334 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 01 June 2022 - 09:36 AM

Jina, so tudi kopalke c&a normalne velikosti? Recimo, če primerjaš z s.oliver?
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#5335 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 June 2022 - 10:56 AM

Nisem jih se dobila, narocila sem svojo obicajno velikost. S.Oliver pa nimam nobenih.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5336 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 01 June 2022 - 11:00 AM

Hvala. Če se spomniš, napiši prosim glede številke, ko jih dobiš.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#5337 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 June 2022 - 04:04 PM

Bom, ja. :) Sem pa pri tem zgornjem delu in se pri nekaterih drugih videla, da ga pod 38 sploh ne delajo.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5338 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 June 2022 - 05:20 PM

Evo, sem ze danes dobila oboje kopalke in so mi kot ulite, stevilke so realne. Res lepo pridejo, sem zadovoljna z nakupom. :)
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#5339 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 03 June 2022 - 05:35 PM

Hvala za info o številkah. Bom verjetno tudi jaz naročila, če mi ne bodo ok, lahko še vedno vrnem.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#5340 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 June 2022 - 05:37 PM

Pri C&A je edino skoda, da nimajo zastonj vracil, niti preko spleta narocenih stvari ne mores vrnit v trgovino.

Mene se te mikajo:
https://www.c-and-a....erned-2167890/1
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users