Jump to content


Photo

prvič


  • Please log in to reply
273 replies to this topic

#81 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 August 2005 - 05:27 PM

[quote=Miky][quote=Špela]se podpišem pod zadnji post od kami ... men se tut mal 'out' zdi to 'čakanje na pravega, ki me bo razdevičil' ... mislm, halo?! sej se itak nikol ne ve, če je pravi. pa zakaj bi moral seks nujno povezvat z ljubeznijo? to se zdi men mal brezveze ... men osebno seks pomeni užitek, sredstvo, s katerim pridem do potešitve spolne potrebe in nimam nobene potrebe, da ga povezujem z ljubeznijo. to, da je seks z nekom, ki ga ljubiš, tok oh in ah, se zdi men navaden bullshit. to je sam ena kvazi tančica morale čez zadovoljevanje potrebe, ki je apriori vzeta za 'nečisto'. (js tut upam, da nisem povzročila kej vroče krvi s temle mojim blebetanjem ... mnenje pač. wink.gif )
js sm mela 15 let in tip se je izkazal za pravega kretena, sam mi ni žal, da sem z njim prvič seksala (pa še to kar kmalu po tem, lo sva postala par). z leti in prakso se pač učimo, ne? wink.gif


temu se reče pa pametno razmišljanje biggrin.gif pohvalno wink.gif[/quote]

hvala, hvala! wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#82 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 18 August 2005 - 01:23 PM

..
  • 0
it's not pms, it's you..

#83 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2005 - 06:01 PM

ne se sramovat, da ste nedolžne wink.gif men je en frend reku, da ma še rajš če je punca devica k pa da jo je že ne vem kok tipov položil.... rolleyes.gif
  • 0

#84 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 19 August 2005 - 06:18 PM

..
  • 0
it's not pms, it's you..

#85 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2005 - 06:31 PM

QUOTE(erchy)
ne se sramovat, da ste nedolžne wink.gif men je en frend reku, da ma še rajš če je punca devica k pa da jo je že ne vem kok tipov položil.... rolleyes.gif


Ja, to je pa res.
Glih učer k sm bla z enimi kolegi uzun smo se o tem pogovarjal in so bili vsi mnenja, da je bolj če so njihove punce device, oz. da niso imel ogromen tipov, ker se bolj počutijo, če še noben ni- citiram /tunku svojega Johnya v njeno Micko/ biggrin.gif Ah kako so se izražal... Smešn!!!! biggrin.gif
No, čeprov mi je to razmišljanje mal zgrešeno... ampak... Fantje so fantje
  • 0

#86 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 19 August 2005 - 06:31 PM

QUOTE(erchy)
ne se sramovat, da ste nedolžne wink.gif men je en frend reku, da ma še rajš če je punca devica k pa da jo je že ne vem kok tipov položil.... rolleyes.gif


Ja, to je pa res.
Glih učer k sm bla z enimi kolegi uzun smo se o tem pogovarjal in so bili vsi mnenja, da je bolj če so njihove punce device, oz. da niso imel ogromen tipov, ker se bolj počutijo, če še noben ni- citiram /tunku svojega Johnya v njeno Micko/ biggrin.gif Ah kako so se izražal... Smešn!!!! biggrin.gif
No, čeprov mi je to razmišljanje mal zgrešeno... ampak... Fantje so fantje
  • 0

#87 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 19 August 2005 - 06:34 PM

QUOTE(ananas)
QUOTE(erchy)
ne se sramovat, da ste nedolžne wink.gif men je en frend reku, da ma še rajš če je punca devica k pa da jo je že ne vem kok tipov položil.... rolleyes.gif


Ja, to je pa res.
Glih učer k sm bla z enimi kolegi uzun smo se o tem pogovarjal in so bili vsi mnenja, da je bolj če so njihove punce device, oz. da niso imel ogromen tipov, ker se bolj počutijo, če še noben ni- citiram /tunku svojega Johnya v njeno Micko/ biggrin.gif Ah kako so se izražal... Smešn!!!! biggrin.gif
No, čeprov mi je to razmišljanje mal zgrešeno... ampak... Fantje so fantje


looooooool biggrin.gif biggrin.gif tipi...sj ne vejo ka hocejo...enkrat bi device..enkart bi mel ful izkusene....(ko zenske vedn vemo ka hocemo..yeah right oops.gif )
  • 0
it's not pms, it's you..

#88 _Kanojo_

_Kanojo_

    sramežljivec

  • Člani
  • 36 posts

Posted 28 August 2005 - 05:59 PM

Se strinjam s Špelo - čakanje na "pravega" je zame navadna neumnost, še posebej zato, ker ne verjamem v "pravega" ali v kakršnegakoli pravljičnega junaka. Koliko oseb je, ko misliš, da so tisti "pravi", ko greta pa enkrat narazen, pa te vsi tolažijo:"no, potem pa že ni mogel biti pravi!" Bedarija! Zakaj si preprosto ne priznamo da pravi ne obstaja? ermm.gif

Nedolžnosti sicer še nisem izgubila, ko pa bom, pa pač bom, ko se mi bo zdel za to pravi trenutek in ko bom ob človeku popolnoma sproščena. Pa naj me potem kar vrag vzame če ne bova s partnerjem do smrti skupaj! wink.gif
  • 0
Some places are like people; some shine and some don't.

#89 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 August 2005 - 06:46 PM

QUOTE(_Kanojo_)
Se strinjam s Špelo - čakanje na \"pravega\" je zame navadna neumnost, še posebej zato, ker ne verjamem v \"pravega\" ali v kakršnegakoli pravljičnega junaka. Koliko oseb je, ko misliš, da so tisti \"pravi\", ko greta pa enkrat narazen, pa te vsi tolažijo:\"no, potem pa že ni mogel biti pravi!\" Bedarija! Zakaj si preprosto ne priznamo da pravi ne obstaja? ermm.gif

Nedolžnosti sicer še nisem izgubila, ko pa bom, pa pač bom, ko se mi bo zdel za to pravi trenutek in ko bom ob človeku popolnoma sproščena. Pa naj me potem kar vrag vzame če ne bova s partnerjem do smrti skupaj! wink.gif


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lepo povedano!
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#90 _Kanojo_

_Kanojo_

    sramežljivec

  • Člani
  • 36 posts

Posted 28 August 2005 - 06:59 PM

[quote]biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lepo povedano!
Hvala, enako!
biggrin.gif
  • 0
Some places are like people; some shine and some don't.

#91 kikyca

kikyca

    sramežljivec

  • Člani
  • 75 posts

Posted 07 September 2005 - 10:57 PM

Heh je blo kar zanimivo to malo prebrat, mislim da mate kr prav... to čakanje na pravega, ker nikol nvš če je... jaz sem pr 18 prvič, pa me je bolelo sam ko je bol globoko prodrl v mene, krvavela sem pa čist malo, skoro nič... no pa moj fant je mogo kar malo več ko eno leto čakat, da sem se mu prepustila. Sem pa bla ponosna na svojo nedolžnost in me nikakor ni blo sram priznat... tiste ko še nikol niste, pa saj boste vedle ko bo prav čas... meni vsekakor ni žal, čeprav ni blo nič posebnega, za mene je blo to dovol da je bla to oseba ki jo mam še zdaj zlo rada...hehe biggrin.gif
Pa LeP PoZdRaV smile.gif
  • 0
Celo Tvoje Telo Ni Nič Več Kot Tvoja Misel V Obliki, Ki Jo Lahko Vidiš. Zlomi Spone Svoje Misli, Pa Boš Zlomil Tudi Verige Svojega Telesa.

#92 Ajša

Ajša

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 177 posts
  • Location:Maribor

Posted 08 September 2005 - 09:26 AM

Jaz sem bla stara 16 let, ko sem izgubila nedolžnost, s takratnim fantom (on je bil star 23). Bolelo je ful, krvi ni blo skoraj nič. Blo je pri meni doma in je blo kr nekaj. smile.gif
Tisti prvi seksi so bli nasploh kr nekaj, sploh nisem štekala, v čem je fora. smile.gif
Z njim sem bla 2 leti in itak nisem vedla, kaj je orgazem, sem misla, da meni itak vedno pride. Yeah right! oops.gif Ko sem pol bla z drugim tipom, sem šele vidla, kaj je orgazem. wink.gif laugh.gif
Ja in ker sem ugotovila, kak zna bit seks fajn, sem začela gledat drugače na te stvari, tak da jaz tudi ne povezujem seksa z ljubeznijo. Ok, ne grem se kr nategnit z vsakim tipom, ampak tudi pa nisem taka, da zahtevam ljubezen v zameno za seks. Pa sem mela tut srečo s tipi, sem na same dobre jebache naletela, razn tisti prvi in pa en vmes, ostalo pa vse 1A. ;)
Zdaj, kaj je boljše- seks z nekom, v katerega si zaljubljen ali seks z nekom, za katerega ti dol visi... bi še pa vedno rekla, da ono prvo. Čeprav nisem čist ziher. smile.gif

Priznam pa, da če me keri moški vpraša, s kolkimi sem seksala, se zmeraj zlažem in povem manj. wink.gif To je tak tipično, pa sej povem mogoče samo 2 manj, ampak vseeno (pa sej jih tudi ni blo tak hudo dosti, ne me narobe razumet). smile.gif
  • 0
1, 2, 3 come party with me!

#93 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 08 September 2005 - 05:43 PM

in kolk jih je blo, ce smem vprasat, k si ze glih zacela to temo.. smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#94 ananas

ananas

    pharma tropicana

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 8041 posts
  • Gender:Female

Posted 08 September 2005 - 06:36 PM

QUOTE(anch)
in kolk jih je blo, ce smem vprasat, k si ze glih zacela to temo.. smile.gif


Lahko odgovori v novo odprti temi- koliko jih je bilo

laugh.gif
wink.gif
  • 0

#95 *mala*

*mala*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1131 posts

Posted 08 September 2005 - 07:24 PM

ja sm jo ze zasledila smile.gif
  • 0
it's not pms, it's you..

#96 AnYa_r

AnYa_r

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 131 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:marsikaj

Posted 09 October 2005 - 12:03 AM

Jaz sem pri 16, prvič ni blo ravno fajn ne, bistvo je blo da je blo z moškim ki sem ga mela rada!
  • 0
Kdor hoče videti, mora gledati s srcem, kajti bistvo je očem nevidno!

#97 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 09 October 2005 - 10:49 AM

Jst sm na moj 15.rojstni dan s fantom k sm ga mela ful rada pa sva bla ful cajta skp... sicr sva kasneje šla narazen sam mi ni blo žal da sm z njemu. Je pa res da me je vse tko bolel da je blo groza in da sm pol kr nekak dobla odpor do tega in tip pač tega ni razumel... sad.gif
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#98 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45435 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 December 2005 - 04:34 PM

Prvič je bilo ko sem bila stara 18 let. Aja pa definitivno se strinjam s stavkom: vaja dela mojstra. ;)
  • 0

#99 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 04 December 2005 - 05:39 PM

QUOTE(Kalypso)
vaja dela mojstra. ;)

... če mojster dela vajo twisted.gif
  • 0
KDOR HOČE VIDETI, MORA GLEDATI S SRCEM. BISTVO JE OČEM NEVIDNO.
user posted image user posted image

#100 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 05 December 2005 - 02:59 PM

QUOTE(Ajša)
Jaz sem bla stara 16 let, ko sem izgubila nedolžnost, s takratnim fantom (on je bil star 23). Bolelo je ful, krvi ni blo skoraj nič. Blo je pri meni doma in je blo kr nekaj. smile.gif
Tisti prvi seksi so bli nasploh kr nekaj, sploh nisem štekala, v čem je fora. smile.gif
Z njim sem bla 2 leti in itak nisem vedla, kaj je orgazem, sem misla, da meni itak vedno pride. Yeah right! oops.gif Ko sem pol bla z drugim tipom, sem šele vidla, kaj je orgazem. wink.gif laugh.gif
Ja in ker sem ugotovila, kak zna bit seks fajn, sem začela gledat drugače na te stvari, tak da jaz tudi ne povezujem seksa z ljubeznijo. Ok, ne grem se kr nategnit z vsakim tipom, ampak tudi pa nisem taka, da zahtevam ljubezen v zameno za seks. Pa sem mela tut srečo s tipi, sem na same dobre jebache naletela, razn tisti prvi in pa en vmes, ostalo pa vse 1A. ;)
Zdaj, kaj je boljše- seks z nekom, v katerega si zaljubljen ali seks z nekom, za katerega ti dol visi... bi še pa vedno rekla, da ono prvo. Čeprav nisem čist ziher. smile.gif

Priznam pa, da če me keri moški vpraša, s kolkimi sem seksala, se zmeraj zlažem in povem manj. wink.gif To je tak tipično, pa sej povem mogoče samo 2 manj, ampak vseeno (pa sej jih tudi ni blo tak hudo dosti, ne me narobe razumet). smile.gif



ja no sej kukr v ameriški piti x3 a ne ??? biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users