Jump to content


Photo

Antiperspirant - VICHY 48h Soothing Anti-perspirant Sensitive or Depilated Skin


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (6 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (6 votes [85.71%])

    Percentage of vote: 85.71%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [14.29%])

    Percentage of vote: 14.29%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 August 2010 - 04:04 PM

IPB Image

Sestavine: Aqua / Water, Aluminum Chlorohydrate, Aluminum Chlorohydrate, PPG-
15 Stearyl Ether, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-33, Dimethicone, Iodopropynyl Butylcarbamate, Nymphaea Alba Flower Extract,
Sodium Palmitoyl Prolin.



To je trenutno moj najljubši roll on (je podoben njihovi prejšnji verziji z modrim pokrovom, s tem da je ta
boljši po sestavinah). Kupila sem ga v super ugodni akciji, za 2 sem odštela malo pod 10€. Meni je izjemno
učinkovit, saj tudi ob najhujših švic naporih ne kloni in sem pod pazduhami skoraj (!) suha … ponavljam:
skoraj. V res izjemnih naporih pazduhe niso čisto suhe, to me sploh ne moti. V normalnih do rahlo
ekstremnih razmerah pa je njegova učinkovitost 100% (in to od zgodnjega jutra do poznega večera).
Vonjav ni v nobenih razmerah. Njegova močna točka je poleg vrhunske učinkovitosti to, da je nežen (kar ni
vedno odlika mega učinkovitih anti-perspirantov, tak primer je Hidro Fugal). Mene čisto nič ne draži, če
ga nanesem takoj po odkocinjanju. Kakšnih sledi ne pušča, treba pa seveda malo počakati, da se vpije, to
mi je logično. Vonja praktično nima. Embalaža je meni lepa, preprosta, vsebnost 50ml. Priporočam … je
učinkovit in nežen. Zmagovalna kombinacija.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23382 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 14 August 2010 - 08:38 PM

Podpis pod oceno!
Imam ga od kar so spremenili linijo (prej sem 24h sensitive) in čeprav sem vmes poskusila par drugih, je ta zdaleč najboljši!!!
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#3 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30606 posts
  • Location:Primorska

Posted 23 August 2010 - 06:15 PM

Tudi jaz bom kratka - ta izdelek me je enostavno razočaral. Svojo nalogo opravlja slabše od Adidasovega in Garnierjevega antiperspiranta, ki ju imam tudi doma.
Prvič - potenja pri meni prav nič ne zavira, drugič pa se kar hitro tudi zavoham; še toliko slabše je, da ne pomaga čisto nič, če sem na frišno obrita. Danes sem ga uporabila v upanju, da se bo mogoče pa le izkazal, pa je bila katastrofa, ful neprijetno sem se počutila čez cel dan down.gif

Ne vidim razloga, da si zasluži sploh kakšno oceno.
  • 0

#4 jonna

jonna

    sramežljivec

  • Člani
  • 43 posts

Posted 23 February 2011 - 06:40 PM

Imam različico z modrim pokrovčkom; dišečo. Vonj je super, ravno pravšnji za deodorant; svež in mirne duše lahko uporabljaš parfum zraven, ker se deodoranta ne vonja niti najmanj, res zelo diskreten vonj.
Embalaža je sploh zakon, minimalistična, elegantna, z ravno prav veliko kroglico. Deodorant se hitro posuši.
Cena je 10€ (kupila sem v lekarni) -mogoče ni vreden toliko, ker ko sem bila res pod stresom, je popustil in sem začutila da sem se malo spotila oz. je koža pod pazduho postala bolj mokra. Sicer pa je super deodorant in ga bom morda še kupila, ko porabim tega.

Priporočam tistim, ki ne marate odišavljenih deotov, ki iščete deo ki se hitro posuši in ki deluje v 98% biggrin.gif
  • 0
..living the life routinely can kill you at a very young age, a little bohemianism is good




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users