Jump to content


Photo

Mleko/lotion - VICHY Lipidiose Nutritive Fluid


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 August 2010 - 05:46 PM

IPB Image


Lipidiose Nutritive, ki je obogaten z Dermoglucidom, kombinacijo oligosaharidov in peptidov, pomaga
obnoviti in krepiti zaščitno pregrado kože. Na ta način se koži povrne prožnost in občutek ugodja. Formula,
obogatena z oljem makadamije je bila zasnovana za glajenje, obnavljanje in pomirjanje kože od prve dne
uporabe naprej. Koža je po uporabi navlažena, mehka in prijetna na dotik.


Sestavine: Water, glycerin, alcohol denat, cyclopentasiloxane, isononyl isononanoate, caprylic/capric
triglyceride, hydroxyethyl urea, ammonium acryloyldimethyltaurate, steareth-25 methactylate
crosspolymer, macadamia ternifolia seed oil, dimethiconol, methylparaben, sodium hydroxide,
phenoxyethanol, caprylyl glycol, hydroxyethylpiperazine ethane sulfonic acid, hydrolyzed lupine protein,
citric acid, xanthan gum, butyrospermum parkii butter/shea butter, parfum/fragnance.


Ko sem izvedela novico, da bo šla krema za telo iz Lipidiose Nutritive linije iz prodaje in bosta ostala samo
koncentrat in fluid, sem jo pospremila z velikim negodovanjem.
Fluida nikoli sicer nisem sprobala (se mi je zdel, da bo za mojo zelo (mestoma pa
ekstremno) suho kožo po telesu pač premalo vlažilen in hranilen), vedno sem kupovala le kremo, ki mi je
do popolnosti odgovarjala. Potem pa me je le premagala radovednost in sem kupila fluid. In ob/po prvi
uporabi mi je bilo grozovito žal, da ga nisem kupila že prej. Ta fluid je zakon! Mnoge bo odvrnil alkohol
kar visoko na seznamu, ampak mene ni (in me ne bo … se ga pa ne čuti, niti ne vonja). Kaj bolj prijetnega
bi za kožo težko našla. Je neverjetno mazljive, že skoraj svilenkaste konsistence, kot nekakšen gostejši
serum, kar spolzi po koži. Poraba je zato majhna. Vpije se kmalu, koža je pa res kot da bi bila oblečena v
svilo. Gladka, mehka na otip. Če bi lahko, bi verjetno kar prepevala od ugodja, LOL. Vpije se skoraj
popolnoma, na koži sicer ostane en rahel film, ampak v nobenem oziru ne zoprni, pač pa kot en taki
zaščitni, svileni sloj. Je seveda bolj lahek kot odhajajoča krema, vendar pa nič kaj manj vlažilen in hranilen.
Z mojo suho kožo opravi enako uspešno, a vsled tega celo priznam, da mi je po teksturi in občutku, ki ga
pušča, veliko prijetnejši (sploh zdaj v toplejših mesecih). Vonja je enakega, kot celotna LN linija. Embalaža
lepa, pokrov na poklop, 200ml, cena pa okoli 14€ … za tako kvaliteto in več kot zadovoljive rezultate se mi
zdi primerna, če ne že ugodna. Močno priporočam! Pri meni bo zadeva stalnica, sem pa navdušila še tri
(zaenkrat, opa!) lastnike suhe kože, ki so obenem še precej izbirčni in so se zaljubili v ta izdelek.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users