Jump to content


Photo

Nega po sončenju - ESI s.p.a. Aloe Vera Gel


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 August 2009 - 12:03 AM



IPB Image


Sestavine: aloe barbadensis, acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, tocopheryl acetate (vit. E), melaleuca alternifolia (tea tree oil), disodium edta, sodium hydroxide, phenoxyethanol, potassium sorbate, benzoic acid, linalool.


Tole reč sem kupila po priporočilu prijazne gospodične v lekarni. Na dopustu me je na določenih predelih malo preveč dobilo sonce. Izdelek se mi je tudi na podlagi svojega preučevanja zdel dober, z vitaminom E in oljem avstralskega čajevca, brez parabenov. Dobrodošel pa bi naj bil za vse sorte: za opekline, pike insektov, za nečisto kožo, pa tudi sicer za vlaženje kože, saj je zelo vlažilen ... tudi kot gel za britje, žulje, občutljivo kožo dojenčkov. Jaz in moj fant sva ga uporabljala za rahle opekline od sonca in tukaj se je gel dobro obnesel. Zdaj nekih čudežev od teh izdelkov itak ne gre pričakovati … da bodo npr. opekline čudežno izginile čez noč. Obema je pa gel takoj po nanosu pomagal, saj ni bilo več pekočega občutka, ampak je prijetno hladil, potem je začelo malo srbeti, nato pa se je popolnoma vpil in je ostala pomirjena koža. Je brezbarven, gelast pač, rahlo lepljiv, razmazljiv zlahka (kar tudi mora biti … si ne predstavljam nekega težko razmazljivega izdelka, ki bi ga mazilil po opečeni koži, a ne). Vpije se kmalu. Ne pušča popolnoma nobenega mastnega filma. Jaz sem ga uporabljala tudi za obraz, pa se je dobro obnesel. Všeč mi je to, ker je zelo vlažilen, ko pa se vpije, pa ne pušča nobenega filma, le občutek globoke navlaženosti in nekakšne svežine. Diši sveže, po čajevcu. Embalaža je tuba s pokrovčkom na navoj, bolj komot bi bil sicer na poklop. Vsebnost 200ml, tuba je pakirana še škatlico. Tudi starša sta si na dopustu kupila tale gel in njune izkušnje so enake, kot moje. Cena je bila natanko 54,90 kun na Malem Lošinju. ;) Jaz ga občasno uporabim tudi zgolj za navlažitev kože in mi zelo odgovarja. Zagotovo še kupim.

5/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25775 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2009 - 06:33 PM

Tole sem si lani kupila v Maxijevi lekarni, za maziljenje ob morebitnem pojavu alergije na sonce. Super se je obneslo, hitro pomiri kozo, ni masten, ne pusca filma na kozi, skratka, meni je zelo vsec. Namazem tudi, ce me sonce "opece" (v narekovajih zato, ker pod opece smatram ze vsako minimalno rdecico na moji kozi). Gel imam vedno pri roki, vsec mi je, ker je univerzalen, da mi ni potrebno na dopust vlaciti petih razlicnih tub (alergija, opekline, vlazenje koze, piki insektov, ...), ampak vzamem samo eno.

5/5
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users