Jump to content


Photo

Milo za roke - ALVERDE Flüssigseife Zitronengras Limette


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 November 2007 - 11:42 AM


IPB Image

aqua, glycerin, coco glucoside, caprylyl/capryl glucoside, xantan gum, sodium lauryl sulfoacetate, cymbopogon flexuosus extract, citrus aurantifola extract, citrus grandis extract, alcohol, parfum, limonene, linalool, citral

Tole milo za roke sem kupila v dobri veri in precej optimistično, ampak sem se uštela. Pričakovala sem res nežno čistilo za roke, česa drugega si tako z mojimi nenormalno suhimi in občutljivimi rokami žal ne morem privoščiti. No, tole milo tudi slučajno ni nežno, kot ga reklamirajo. Že med pranjem so me roke pekle, kasneje pa bile vedno bolj suhe, razdražene in rdeče ter seveda še naprej pekoče. Kakopak ga po tem ne uporabljam več in stoji na umivalniku za goste. ;) Milo tudi precej neprivlačno diši (kar me v trgovini ni odvrnilo od nakupa, ker sem mislila, da bom pa ga že "preživela", če je res zelo nežno, a ne) - citrusno, rezko, kot da je vprašljivo, če je ob takem vonju milo res lahko nežno ;) ; tako asociacijo sem pač dobila... mlečni, sladki izdelki npr. skos asociirajo na nežnost, citrusni pač manj. Gel je prozorne barve, ni preveč gost, niti se preveč ne peni. Edina pozitivna lastnost v mojih očeh je simpatična, živo rumena embalaža. Vsebnost 300ml, cena v DMu precej nizka, a vseeno se mi zdi previsoka, če pa ne izpolnjuje svoje primarne obljube: nežnosti.


Ocena: 1

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 01 December 2007 - 04:53 PM

ker sem si zaželela še kaj drugega kot v veliki meri neodišavljena mila za umivanje rok, sem pred nekaj tedni kupila polnilo Alverdinega tekočega mila citronske trave in limete. pričakovala sem svež, iskriv vonj, ki vleče na citrus, dobila pa .... direkt vonj po wc rački. katastrofa! pa sem žajfo zamešala z eno nevtralno, tako, da je te od Alverde notri morda slaba četrtina, vonj pa seka ven kot za stavo.

tudi sama žajfa je povsem brezvezna, zato je v mojih očeh ne opraviči niti izredno nizka cena, ki se je ta moment ne spomnim, ampak ni več kot evro za 300 ml. še ta evro dam raje klošarjem, žajfo pa bo podedovala babica.

skupna ocena: 1

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#3 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 20 September 2008 - 12:37 AM

Jaz ne vem kako je to z nežnostjo, ker nimam občutljivih rok. Pač tako milo, kot večina drugih. Drugače pa mi je to milo zelo všeč zaradi močnega vonja po citrusih. Zagotovo ga bom še kupila ravno zaradi tega. Embalaža je lična.

4/5
  • 0

#4 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 07 March 2009 - 12:58 PM

Tole milo sem kupila misleč, da mi ne bo treba po vsakem pranju rok mazati še s kremo. Na žalost izdelek po mojem mnenju ni ne vlažilen ne hralnjiv niti nežen. Sicer mi lepo diši, dobro umije, vendar mi je preveč agresiven in izsušujoč; čeprav naj bi bil naraven. Sprobala sem tudi varijanto Apfelblute/Jojoiba, pa je ista pesem.
Ne bom ga več kupila.
2/5
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users