Jump to content


Photo

Olje za tuširanje - BALEA Dusch Öl


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 27 August 2007 - 12:36 PM

IPB Image

Glycine Soja, Laureth-4, Mipa-Laureth Sulfate, Ricinus Communis, Propylene Glycol, Poloxamer 101, Parfum, Argania Spinosa, Panthenol, Tocopherol sowie Wasser.


Tole olje za tuširanje si je kupil fant, pri njemu sem ga nekajkrat sprobala in mi odkrito povedano ni všeč. Sicer bi naj bil sestavinsko kar dober, naraven, ampak jaz z njim tudi slučajno ne dosežem željenega učinka med tuširanjem in po njemu. Zapeni se sicer vredu, umije tudi, a koža je po tuširanju nekam čudna... kot da si ne bi vsega olja sprala (pa sem si ga dolgo spirala), potem čez čas pa postane nekam čudno "zategnjena" in kar malo izsušena. Tudi vonj je precej brezvezen, nič očarljiv, nevsiljiv sicer, a imam vseeno rada med tuširanjem prijetne vonjave. Sicer solidno olje, a meni, ki zahtevam z mojo zahtevno kožo po telesu in zahtevnim nosom kaj več, žal ni všeč in ga ne bi kupila, ker mi je preveč sivo-povprečen. Embalaža je vredu, uporabna, cena pa nizka - okoli 2 eur. Ostajam pri Almond olju od L'Occitane - kot da je mogoče, da bi sploh imel dostojno konkurenco, halo! =)


Ocena: 2
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 29 April 2010 - 12:57 PM

Meni je pa ravno to, da na koži tudi po spiranju ostane kanček olja, odgovarja. smile.gif

Vonj je meni prijeten, ni presežek, ampak lepo, nežno diši. Spominja me na kakšen izdelek za dojenčke.

Zapeni se ravno prav, koža je definitivno mehkejša in manj izsušena.

Cena je še kar ugodna, glede na dobre sestavine - €1.99 v DM.

Mogoče sem pričakovala, da bo učinek še večji, zato 4/5.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users