Jump to content


Photo

Vichy LIPO.METRIC


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#41 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 April 2007 - 01:04 PM

No... ker sem jaz na podlagi vaših postov in priporočil odkrila kar nekaj fenomenalnih reči,
sem hotela "vrnit uslugo".
Se bom pa naslednjič, glede na komentarje, zagotovo vzdržala pisanja smile.gif
  • 0

#42 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 04 April 2007 - 01:05 PM

Rona, ti se nikar ne vzdržuj komentarjev, pač pa poskušaj razumet in tolerirat nekatere uporabnice, ki imajo malce slab dan. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#43 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 04 April 2007 - 01:13 PM



Se strinjam, na koncu koncev je forum zato, da delimo različne izkušnje in mnenja, morda včasih na malo grob način, ampak ne smemo biti preveč občutljivi.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#44 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 April 2007 - 05:09 PM

Bom morala vzeti palico v roke. spank.gif Vsakemu svoje. Če ji paše, naj uporablja, tisti, kateri pa v to ne verjame, pa naj dela po svoje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#45 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 05 April 2007 - 09:20 PM

Rona ni lagala biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ..če kožo razdražiš potem se napne in zgleda kot da je koža ravna-brez vboklinic.To pa traja en dan ali mogoče dva,pri občutljivi koži več.Zato pa je velikokrat noter alkohol pa kofein,mentol,meta,kafra,ekstrakti ki kožo vzdražijo in to je to.Seveda pa te rastline oglašujejo kot izčiščevalne-my ass izčiščevalne.Mogoče za samo kožo.Pospešijo seveda prekrvavitev ampak samo kože..in prav zares minimalno telo-isto kot če parkrat dvigneš roke.Mah verjemite kar želite jaz sem samo povedala svoje realno mnenje ,če želite mazat na kožo tudi sam čisti alkohol lahko,je čsito vaša stavr kar delate z svojo kožo-ki pa konec koncev trpi.Za čisto vse je zelo realna razlaga pri te kremah,tako da roni celo verjamem ampak seveda se zavedam začasnega učinka. Koža se sama regenerira koliko se lahko po porodu..in tukaj krema ni imela ničesar zraven. (da ne omenjam da se to odstranis amo kirurško-le zakaj?če se pa ne se pa koža čez en čas povrne v staro stanje.Telo ma zelo dobro funkcijo regeneracije-sploh koža,ker preprosto mora imeti,saj je zaščita.)
Jaz zagovarjam vse te kreme v smislu da rahlo zakamuflirako videz pomarančne kože,začasno.
priporočam pa raje afrodito ki ma boljše kreme za kamufliranje in bolj učinkovite kot pa vichy in elancyl).
In nevem zakaj mam slab dan če povem resnico?a naj raje povem,ja idi hitro v lekarno in kupi ta alkohol ter hitro maži-ne pozabi mazat petkrat na dan-garantirano celulita več ne bo...? (če je to name letelo)
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#46 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 06 April 2007 - 07:22 AM

QUOTE(Jenna @ 4. 4. 2007 - 14:13) View Post

Se strinjam, na koncu koncev je forum zato, da delimo različne izkušnje in mnenja, morda včasih na malo grob način, ampak ne smemo biti preveč občutljivi.



To sem tud jst hotla dopovedat, pa sem skos dobila tak odziv da ajd pol. No upam da smo zdej razčistle - vsaka ima svoje mišljenje, ki ga ma pravico napisat, pa nej je še tako butasto in nevedno in če se pač ne strinjaš poveš svoje mnenje, ne pa da se jeziš in napišeš ene šest vprašajev in klicajev ker se iz tega jasno vidi, da si se razp......
Rona tebi sem že rekla bravo, Dilema pa - že po treh dneh? Vauuu, komej čakam tedensko in dvotedensko poročilo biggrin.gif (čeprov se komu zdim neumna, ampak ja upam da mi bo od kreme čudežno izginil celulit, ker mi od telovadbe in zdrave prehrane ne).

Cmokic vsem in peace (ker s temle kreganjem ful mečemo slabo luč na ta forum res, že tko se novinke kdaj bojijo priti gor in pisati kar si mislijo, ker so ble že dostkrat napadene s strani stalnih forumašic)

Aja Rona ti kar piši naprej, mene je tvoj post o pozitivnem učinku kreme res razveselil, zdej pa še Dilema namiguje na nekej dobrega tko da.... Vuuuhuuu!
  • 0

#47 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 06 April 2007 - 10:26 PM

biggrin.gif Glej jaz se nisem razpizdila,mam tak način govorjenja in ga tudi ne mislim menjat, (tak kot vi vichy krem,jebi ga smo pač zapleteni ne..).Sicer pa nevem kak bi se naj razpizdila-če bi se, bi še kaj sočnega dodala ne pa vprašaj (o tem ni treba skrbet)..ki je bolj kot opozorilo-za v premislek.Sicer pa glede celulita ne mislim več zgubljat besed oz svojega časa,živimo v času kjer so vse info na voljo ,le če jih želimo videt (in si prebrat do konca..)
Da nem rekla da se vichy vsem v faco smeje ker menjavajo samo embalaže stvari so pa iste. laugh.gif laugh.gif ,z vsakim novim pa ljudje tak navalijo kot če bi denar letel iz nebes.Ne ne delam se norca,samo res je smešno,če si to predstavljam.Njihove laboratorije in to. laugh.gif
Kje za fuck dobivajo novadiol zadevo...mislim da tukaj pri nas na madžarskem na gnojenem polju.. laugh.gif

Ne zdaj tega vzet preresno..saj vem da je težko z celulitom vsak dan preživet dan,pa tudi težko je dvignit rit z kavča..ja to mi res ni treba dvakrat razlagat. laugh.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#48 šjordi

šjordi

    sramežljivec

  • Člani
  • 6 posts

Posted 13 April 2007 - 07:26 AM


ena izmed vas je napisala da tam kjer nastaja celulit tudi zastaja veliko vode in kreme naj bi to vodo odvajale.
jaz sem šla na neko meritev(biometrično se mi zdi) celega telesa, kjer ti izmeri % maščobe, vode...v telesu in mi je,ko sem omenila celulit rekla, da imam srečo, da mi v tkivih voda ne zastaja-to sem razumela kot da je tudi pri celulitu ni nakopičene-se motim?

ko pa sem začela uporabljat ta lipometric pa se spremembe dejansko opazijo. upam da ne le zaradi masaže, ampak tudi zaradi kreme same.

zasledila sem tudi, da je ena napisala, da koža predstavlja ščit telesa in da kao ne spusti veliko skozi-v večini primerov je to res, vendar kako pa si potem razlagate delovanje dermalnih(=kožnih) obližev, sistemskih krem(to so kreme, ki skozi kožo preidejo v krvni obtok)...

se pa tudi strinjam, da pri odpravi celulita veliko pripomore zdravo prehranjevanje,šport,voda... vendar tudi to ni vse-vpliv ima tudi dednost,hormoni...obstajajo tudi taki, ki jedo junk food, pa nimajo celulita, al pa suhice in hude športnice, ki pa ga recimo imajo
  • 0

#49 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 13 April 2007 - 08:15 AM

Kreme, ki preidejo v krvni obtok. Prvič slišim. In če bi bilo to res, bi bilo hudo nevarno.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#50 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 13 April 2007 - 08:28 AM

Ja po moje tudi. Potem bi verjetno ble že vse tle mrtve, kokr krem smo sprobale biggrin.gif hmm.gif
  • 0

#51 arozin

arozin

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 05 May 2007 - 04:36 PM

Še moja izkušnja z Vichyjem:
Moja koža je še relativno mlada, napeta, vidni celulit pa vidim le jaz:), je pa res viden, če kožo stisneš. Vseeno nisem čisto zadovoljna z videzom, ker menim, da bi na stegnu lahko imela kakšen centimeter manj. V lekarni torej ogledam najnovejši Vichyjev letak in ga temeljito preberem. Ugotovim, da imam celulit, četudi ga ne vidim (tistih nekaj cm, ki me motijo)! Torej je Lipo.metric pravi izdelek zame, saj ne obljublja le bolj gladke kože, temveč tudi izgubo kakšnega centimetra! Seveda takoj kupim in masiram po navodilih že mesec dni, ko bi se rezultat že moral poznati. Pridno merim obseg. In nič! Obseg je tak, kot je bil, celulit je še vedno, če luč posveti pod nepravim kotom ali ko stisnem kožo, koža je napeta, kot je tudi že bila... Naj ne pozabim omeniti, da zelo pazim na prehrano, 6 x na teden porabim 1 uro za aerobno vadbo in telovadbo, noge vsak dan masiram (ne le sedaj, ko se mažem s to kremico), kožo dnevno po tuširanju mažem z Vichyjem. In da, še bom kupila katerega od Vichyjevih ali drugih izdelkov in vsakič znova bom upala, da bo tisti vztrajni centimeter resnično zapustil moja stegna. Zato le z besedo na dan in svetujte, kateri pomaga. Ravno berem o čudežnem izdeklku, za katerega je neka novinarka zapisala: "Po desetih dneh spanja boste videti, kot da ste vse noči pretekli." Morda katera ve, kje se da kupiti MARY COHR NIGHT SLIMMER ANTI CELLULITE?
  • 0

#52 soraya

soraya

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 688 posts

Posted 05 May 2007 - 05:18 PM

MARY COHR NIGHT SLIMMER ANTI CELLULITE se da kupiti v Lj v trgovini Sinel Fra, tukaj pa imaš oceno te kreme:

http://www2.lepa-si....mp;hl=mary chor


  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users