Jump to content


Photo

Vichy LIPO.METRIC


  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#1 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 April 2007 - 07:42 AM

IPB Image

INGREDIENTS: AQUA, ALCOHOL DENAT, CYCLOPENTASILOXANE, GLYCERIN, CAFFEIN, DIMETHICONE, AMONIUM POLYACRYLOYDIMETHYL TAURATE, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRYC GLYCERIDES, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, PEG/PPG-18/18 DIMETHICONE, MICA, TRIETHANOLAMINE, DIMETHICONOL, SALICYLIC ACID, ESCIN, CAPRYLOYL SALICYLIC ACID, HYDROLIZED SOY PROIEIN, DIOSCOREA OPPOSITA/WILD YAM ROOT EXTRACT, XANTHAM GUM, ACETYL TRIFLUOROMETHYLPHENYL VALYLGLYCINE, CRITHMUM MARITIMUM /CRITHMUM MARITIMUM EXTRACT, CI 172000 /RED 33, CI 42090 /BLUE 1, CI 77891 /TITANIUM DIOXIDE, METHYLPARABEN, PARFUM
(sestavine prepisane iz embalaže)

Zame definitivno najboljša stvar za telešček. V enem mesecu je vidna ogromna razlika v čvrstosti kože,
pa tudi celulit se bistveno manj vidi. Priporočam thumbup.gif
  • 0

#2 Rafinesse

Rafinesse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 304 posts

Posted 02 April 2007 - 08:46 AM

Kok pa stane? hmm.gif
  • 0

#3 asja_

asja_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts

Posted 02 April 2007 - 08:58 AM

Mislim da okrog 25 EUR.
  • 0

#4 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 April 2007 - 09:16 AM

QUOTE(Rafinesse @ 2. 4. 2007 - 7:46) View Post

Kok pa stane? hmm.gif


Jaz sem ga dobila brezplačno, kot testna uporabnica, zato cene žal ne vem.

  • 0

#5 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 April 2007 - 11:33 AM

am nekaj mene zdaj zanima,oz sem res zmedena,kaj je z prejšnim izdelkom vichy ki je bil tako propagiran-a ne pomaga? ohmy.gif
rolleyes.gif laugh.gif rolleyes.gif huh.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#6 rona

rona

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 149 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 02 April 2007 - 12:17 PM

QUOTE(bluberry @ 2. 4. 2007 - 10:33) View Post

am nekaj mene zdaj zanima,oz sem res zmedena,kaj je z prejšnim izdelkom vichy ki je bil tako propagiran-a ne pomaga? ohmy.gif
rolleyes.gif laugh.gif rolleyes.gif huh.gif

Prejšnji so Liposyne, Lipocure in Lipostrech. Jaz sem imela Liposyne, ampak je tale LIPO.METRIC vsaj 100x boljši wink.gif

  • 0

#7 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 April 2007 - 01:16 PM

a pol liposyne ne pomaga??kak to?
zanimivo...bom raje počakala še par let da nardijo 1000 kopijo pa pol bom probala.Si predstavlaš kak bo šele tisti kul?
laugh.gif laugh.gif laugh.gif

  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 April 2007 - 04:23 PM

Alkoholno kofeinska reč. Jaz temu nič ne verjamem. Ocena - srednje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 02 April 2007 - 04:31 PM

QUOTE(bluberry @ 2. 4. 2007 - 12:33) View Post

am nekaj mene zdaj zanima,oz sem res zmedena,kaj je z prejšnim izdelkom vichy ki je bil tako propagiran-a ne pomaga? ohmy.gif
rolleyes.gif laugh.gif rolleyes.gif huh.gif



laugh.gif laugh.gif laugh.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 April 2007 - 04:32 PM



Samo potem pa so tile rezultati, da so mnoge ženske tlko in tlko cm zguble ob uporabi tega izdelka, res totalna čista direktna laž? IPB Image

Je pa res, vsako leto pred poletjem maznejo en novi tovrstni izdelek ven. Čemu, če je pa bil prejšnji tako dbest? IPB Image Morda so pa izboljšali sestavo! IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 02 April 2007 - 04:35 PM

mogoce je s tem alkoholom tko k z vini, vsako leto boljsi! laugh.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#12 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 April 2007 - 04:42 PM

ta je dobra zlobica ja,haha.
Da so zguble cm,pa pi.. zakaj jaz nikoli ne izgubim cm?Prav sem nesrečna ker to okoli pišejo laugh.gif laugh.gif
Nam uporabnicam lažejo,ko smo itak vse obsedene z kremami pa shujševalnimi pa pomarančnimi nogami in še spooooh nikoli nismo sprobale tega..ah kje . rolleyes.gif
Osel ne gre dvakrat na led-al je lipometer ali liposilni meter, kak želijo lahko preimenujejo,samo s tem negirajo čist vse izdelke ki so jih izdali mesec prej.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 April 2007 - 04:44 PM

QUOTE(bluberry @ 2. 4. 2007 - 17:42) View Post
Da so zguble cm,pa pi.. zakaj jaz nikoli ne izgubim cm?

Hja, očitno maš to nesrečo, da se skos znajdeš med tistimi nesrečnicami (ker skos so raziskave pokazale, da izdelek pozitivno deluje na cca. 70% uporabnicah), na katere izdelek ne deluje. IPB Image



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 02 April 2007 - 04:50 PM

ja to bo to... laugh.gif
bom raje ostala pobiralka agrumov še nekaj let laugh.gif
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 April 2007 - 06:21 PM

Bomo videli kako bo. Jaz sem danes začela z uporabo sorodnega izdelka (sicer druga firma, ampak takisto obljuba super rezultata v borbi proti celulitu) in me resnično zanima, če bo kaj razlike po 14-dnevni uporabi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30708 posts
  • Location:Primorska

Posted 02 April 2007 - 06:57 PM

jst sm tud kupla tale Lipometric, priložena so še neka navodila, kako se je treba kao masirat po stegnih...
Bomo vidl, jst bom kr mojga mal zadolžila... laugh.gif
Aja, za isto ceno - 25 evrov- dobiš dvakratno vsebino Lipocura, recimo.
Unga je sam 100 ml, stane pa enako. wink.gif
  • 0

#17 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 03 April 2007 - 08:26 AM

QUOTE(DiLeMa @ 2. 4. 2007 - 19:21) View Post

Bomo videli kako bo. Jaz sem danes začela z uporabo sorodnega izdelka (sicer druga firma, ampak takisto obljuba super rezultata v borbi proti celulitu) in me resnično zanima, če bo kaj razlike po 14-dnevni uporabi.


Mal OT ampak katerega pa?
  • 0

#18 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 03 April 2007 - 08:30 AM

QUOTE
Alkoholno kofeinska reč. Jaz temu nič ne verjamem. Ocena - srednje.


Se strinjam s Sonchiko pri tej zadevi. Sicer pa tako na suho samo po opisu res ne moremo ničesar trditi z gotovostjo. Lepo bi bilo, če bi katera punca res pravilno stestirala izdelek in poročala.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 April 2007 - 09:09 AM

QUOTE(lany @ 3. 4. 2007 - 9:26) View Post

Mal OT ampak katerega pa?


Na testu imam Elancyl Concentré Lipo-Réducteur. Lahko pričakujete temeljito in celostno poročilo po enem tednu uporabe in po 14 dneh. Se bo dalo vse prebrat na začetni strani v obliki članka.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 lany

lany

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 866 posts

Posted 03 April 2007 - 09:13 AM

Oooooooo kok si ti pridenčeeeeeek! thumbup.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users