Jump to content


Photo

Amandier izdelki


  • Please log in to reply
78 replies to this topic

#61 soma

soma

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 10 May 2007 - 05:52 PM

Ne sam vosek ma veliko vitamina A pa propolis. Baje da ga ima več kot meso (vitamina A namreč)
  • 0

#62 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 15 May 2007 - 06:19 PM

Če ni toplotno obdelan ga ima ja,drugače pa ne.Verjetno pa je prevret ker se ga drugače ne da umešat med ostale sestavine.
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#63 soma

soma

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 16 May 2007 - 02:04 PM

Glede tega ne vem. Sam js sm si delala kreme na osnovi voska in ga dejansko prevret ni treba k pol res ful smrdi. Da se pa tok stopi da ga mešaš v kreme pa sploh ni potrebna visoka temperatura. Zelo kmalu rata čist tekoč.
  • 0

#64 maych

maych

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 17 May 2007 - 05:13 PM

Sam je pa super da vitamini izvirajo iz naravnih sestavin. Aloa, čebelji vosek itd.
  • 0

#65 soma

soma

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 21 May 2007 - 03:39 PM

Ma ja men je to tko k da primerjam vitamine vnešene v telo s sadjem in zelenjavo ali pa z sintetičnimi pripravki. Saj je oboje učinkovito sam če lahko izbiram sem bolj za naravno.
  • 0

#66 maych

maych

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 30 May 2007 - 02:24 PM

Ja js tudi morm rečt, da mi je to pri negi zelo pomembno. A kdo ve kje se ta kozmetika trži oz. ali se trži kje v Ljubljani?
  • 0

#67 patty

patty

    sramežljivec

  • Člani
  • 50 posts

Posted 30 May 2007 - 07:13 PM



kozmetiko lahko naročiš preko njihove spletne strani, prodajajo pa mislim da jo tudi v Medvodah (piše na njihovi strani).

drugače pa moram povedati da sem zelo zadovoljna z njihovo kremo za obraz, ker tako sijoče polti in čvrste kože nisem imela še po nobeni kremi.
  • 0

#68 soma

soma

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 04 June 2007 - 09:39 AM

Ja men to naredi hidratantna podlaga z rooibosem in olje grozdnih pešk za obraz. Veliko vlogo pa igra tudi pomarančni peeling. Zdaj ga kr redno uporabljam . Všeč mi je ker je nežen in ne suši kože. Pa še glino ma dodano. V kombinaciji popolna zmaga thumbup.gif
  • 0

#69 maych

maych

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 06 June 2007 - 06:21 PM

A je katera eliksir probala?
  • 0

#70 soma

soma

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 08 June 2007 - 07:26 PM

Ja js sm ga naročila. Vlažilec za izsušeno kožo in lase. Primeren če maš take slamaste lase al pa če koža pogosto vleče. Js ga mam s sabo v torbi. Pride prav če me cel dan ni doma pa začutm na me zateguje čez faco smile.gif
  • 0

#71 patty

patty

    sramežljivec

  • Člani
  • 50 posts

Posted 09 June 2007 - 09:45 AM



a se ta eliksir lahko uporabi kot tonik?
  • 0

#72 soma

soma

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 09 June 2007 - 01:16 PM

ja js ga. Predvsem zvečer da mi dokonca odstrani make up in da mi navlaži kožo k je zvečer bolj suha.
  • 0

#73 maych

maych

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 11 June 2007 - 04:14 PM

A to je v spreju? Kakšni so pa učinki mislim so rezultati?
  • 0

#74 soma

soma

    sramežljivec

  • Člani
  • 59 posts

Posted 15 June 2007 - 08:16 AM

Ja v spreju je. Na men deluje. Vlaži pa pol se ne svetš. Fino je k ma nežen razpršilc in si ga lahko uporabiš tudi čez make up.
  • 0

#75 maych

maych

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 20 June 2007 - 09:38 AM

Ma to da ga lahko uporabiš preko make upa je super , če si glih kje na poti pa koža potrebuje vlago. Če bi čez nanesel vlažilno kremo bi se vse spackal. Ekspres globinsko vlaženje thumbup.gif
  • 0

#76 maych

maych

    sramežljivec

  • Člani
  • 10 posts

Posted 23 August 2007 - 08:01 PM

Ma sm sprobala balzam za telo. Mnjam. lahko bi sicer malo dle dišal. Koža je pol ful dolgo mehka. skoda, da ga nism nabavla pred dopustom. Perfekten za po sončenju


  • 0

#77 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 16 January 2008 - 01:11 PM


Malo obujam temo...

Ker sem ugotovila, da tole zadevo prodajajo tud blizu mene (Medvode) me zanima če je katera uporabljala tole olje grozdnih pešk. Ima pa dodano neko zelišče, ki je lahko dražeče... Zaradi tega sem malo skeptična, če je tale zadeva sploh ok.
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#78 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 18 January 2008 - 11:07 PM

Hej!

Mene zanima kako je s to hiratatno podlago z rooibosem? A je tud za mešano kožo primerna, je kej K...?

Tnx, LP!
  • 0
Why so serious?

#79 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 19 January 2008 - 11:15 AM

Jest bom tudi mogoče naročila nekaj izdelkov pa me zanima če je kera že preizkusila peeling za telo. Mojega Logoninega mi je ravno zmanjkalo pa bi mogoče preizkusila tega hmm.gif
  • 0
We must let go to live on.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users