Jump to content


Photo

Lush - Staff Of Life


  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 21 December 2006 - 09:51 PM


Sveža, popolnoma naravna (brez enega konzervansa) maska za obraz, čistilna. Bojda boljša od Mask of Magnaminty - ki torej ni popolnoma naravna. Mi jo je simpatična prodajalka priporočala. Slike žal nimam in je ni nikjer na netu... predstavljajte si zeleno gmoto v plastični mini šalčki.

Tole pa so sestavine:
kaolin, fullerjeva prst, smukec, rižev posip, klorofil, alge, sivkino olje


A je res vredu? =)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 December 2006 - 07:28 AM

vpija maščobo z večimi sestavinami. Samo za mastno kožo, ker je sicer preveč agresivna. Dobra.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 December 2006 - 12:39 PM


No, jaz sicer nimam mastne kože. In ko se je začela sušiti, mi je kožo tak fkup potegnila, da sem mislila, da je sodni dan. =) Samo potem, ko pa sem si jo dol umila (hmmm... to je šele postopek, saj ne gre zlahka dol), pa je koža bla kot nova - mehka, spolirana, napeta. Upam, da ne delam nič narobe, če si jo mislim dat cca. 1x na teden na fris, čeprav nimam ravno mastne kože, ampak bi si jo samo rada občasno spucala.



  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 22 December 2006 - 12:43 PM

1x na teden je po moje čist kul. A tale maska je sveža? Torej iz tiste vitrine? Ali pa je zapakirana kot Magnaminty?
Magnaminty pač vsebuje en konzervans, da ima potem lahko rok uporabe 2 meseca (glede na ta kratki rok uporabe je tega konzervansa po moje zelo malo noter).
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#5 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 December 2006 - 12:43 PM

Ta maska je v redu; je pa horor ko se prvič suši na obrazu - jaz sem jo kar dol sprala.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#6 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 December 2006 - 01:08 PM



Ta maska je sveža, torej iz vitrine ja. Pa nujno jo je treba met v hladilniku!

crna,
ja, res je horror, ko se začne sušit. Ampak potem, ko se spere, je pa povsem druga zgodba. Ej, se je tebi tudi ful težko nanašala? Neka ful trda mi deluje. Morda bi jo mogla za nekaj minut, preden si jo grem flockat, dat ven iz hladilnika.

Aja, za 70g sem plačala 2k. Pa rekla mi je, da zdrži do 2 meseca - ampak jo je treba met v hladilniku.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#7 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 December 2006 - 01:16 PM

Ja, trda je, pa jo drugače sploh ne hranim v hladilniku ampak v sobi (nimam centralne, pa je kar hladno). Nazadnje se je obdržala malo več kot mesec, tsiti preostanekj kjer se je pojavila plesen sem raje vrgla.
Pred nanosom jo najraje malo "posvaljkam" med dlanmi, raje kot da bi jo raztezala po obrazu...
Moti še to, da med sušenjem blazno odpada (pa nimam nekih debelih slojev) in zamaže brisačo, posteljnino. Kože pa ne izsuši.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 December 2006 - 09:52 PM


Maska je bolj mazljiva, če jo dam ven iz hladilnika ali balkona eno uro pred uporabo. Sem pa z njo tudi napackala fanta (najprej se je sicer strašno upiral in režal sestavinam - smukec =), potem pa seveda klonil mojemu pritisku) in je zaj celi navdušeni že po eni uporabi (ful gladka koža, nič se ne lupi). Sicer je bil sprva ves paničen (zategovanje in kasnejše neugodno pucanje dol), ampak zdaj pa se že priporoča za drugo rundo. =)


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 03 August 2007 - 09:55 AM

Jaz sem jo včeraj kupila...da si spucam faco. In res - včeraj sem jo dala gor, danes se vidi polno mozoljčkov, ker se koža globinsko čisti. Prodajalka mi je predlagala, da naredim eno kuro - vsak drugi dan (3x na teden) naj si dam masko gor. Po enem tednu naj bi bilo že ful ful bolje. Bomo vidli smile.gif
  • 0

#10 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25269 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 05 August 2007 - 10:48 PM

poročaj wink.gif.
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#11 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2007 - 06:06 AM

Poročam: že takoj naslednji dan se je čutilo, da se koža globinsko čisti (začeli so nastajati mozoljčki). Do zdaj sem jo mela gor 2x in mi je ful fajn, ker tut nimam suhe kože ob nosu, kar me je ful ful motilo.
  • 0

#12 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 06 August 2007 - 09:52 AM

Super, Ancka Pomarancka! smile.gif
Jaz bi tudi tole masko imela... rolleyes.gif Koliko pa stane? Koliko gramov si jo ti kupila, pa za kolikokrat jo boš imela?
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#13 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2007 - 05:12 PM

Za 135g sem dala 16,34€. Imela pa jo bom za VELIKOKRAT. Zaenkrat sem jo uporabila 3x in sem komaj "popraskala površje".

Nanašam jo pa tako no... da se ne vidi koža, pa da ni predebelo. Odstranim jo, ko se v celoti posuši. Ko jo nanašaš je res take strupene zelene barve. Kar smešno smile.gif
  • 0

#14 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 August 2007 - 01:07 PM

Eno vprašanje..

Če mi Brokoli to masko kupi in mi jo pošlje v MARIBOR se bo do takrat pokvarila ? sad.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#15 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 August 2007 - 01:17 PM

Jaa jaz sem isto mislila, da bi eni bi eni iz Lj rekla, da mi jo pošlje. Samo me je strah, da bi se tisti en dan na pošti pokvarila mad.gif
  • 0

#16 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 26 August 2007 - 01:25 PM

Če bi kdo, ki se vozi iz Lj s svojim avtom, bil tak dober, bi se lahko na poti iz LJ ustavil v Mb in vama jo izročil.

Jaz bi to nardila, a sem brez avta in sem tako zmeraj le ena izmed treh sovoznikov.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#17 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 26 August 2007 - 01:30 PM

Mnja to bi bilo super, samo ne gre huh.gif Jaz še vedno upam na to, da bo ena rekla, da se ne bi pokvarila v tistem enem dnevu. =)
  • 0

#18 Sanies

Sanies

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1113 posts

Posted 26 August 2007 - 02:04 PM

Neki me zanima. Ko se koža "globinsko čisti". Moraš iztisnit te mozolje?
  • 0
Do We Need Distance To Get Close?IPB Image

#19 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 26 August 2007 - 03:16 PM

Ta maska more it dejansko 24ur na dan v hladilniku ?
  • 0
Viens, reste ici!

#20 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 26 August 2007 - 03:21 PM



Večino cajta mora biti, ja.
Sicer se pokvari, ker nima konzervansov.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users