Jump to content


Photo

Krema iz polžje sline!


  • This topic is locked This topic is locked
54 replies to this topic

#41 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 02 August 2006 - 01:11 PM

IPB Image
u, matr, moram pohitet, da ne boste vsega pokuple, zdaj ko vemo, da je tako poceni! wink.gif
  • 0

#42 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 02 August 2006 - 02:46 PM

hahha, umiram biggrin.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#43 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 02 August 2006 - 04:20 PM

Kdo bi si mislil,da so tile prodajalci tako nesposobni :scratch: Še posebej so poudarl,d je not polžja slina,da se ti ja še bolj zagravža.Pa cena je tako napihnena da je joj.Jst si res ne predstavlam kdo bi to lahko kupil(hehe,fora bi bla,d bi šu mal brskat po sestrini sobi,pa to odkril biggrin.gif )
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#44 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 03 August 2006 - 08:29 AM

Pri nas že 2 dni dežuje-vrt nabasan s polži.

Če hoče katera prišparat 45 jurjev, imam neverjetno ponudbo. Vedro polžev za samo 1x9.999 sit, zraven pa podarim še eno vedro.
Sline dovolj za 1 letni tretma!
Polže preprosto nanesete na obraz in pustite, da se svobodno sprehajajo in spuščajo slino-bolj se bodo sprehajali, več sline bodo spustili.

In samo če pokličete v naslednjih 2 dneh še posebna nagrada: zastonj polžev kolikor jih lahko nesete (pogoj, da jih pridete sami nabrat)!

Ne izpustite te NEVERJETNE ponudbe, količina je omejena!


laugh.gif
  • 0

#45 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 03 August 2006 - 09:31 AM

biggrin.gif biggrin.gif :laughing5: :laughing3: :laughing6:
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#46 *sarca*

*sarca*

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1149 posts

Posted 03 August 2006 - 10:23 AM

laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif :laughing6: :laughing6: :laughing3:
  • 0
Nasmeh prinaša veliko pozitivne energije - ne hranite ga v dnu duše - nosite ga na obrazu.

#47 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 04 August 2006 - 12:55 AM

Kikaaaaa, ajm kaminnnnng
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#48 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 August 2006 - 10:16 AM

Včeraj sem bila ravno pri jedači, ko je foter v sosednji sobi nekaj šaltal po tvju in kar iznenada ful pojačal glasnost. Inb kaj je bilo tako vredno pozornosti celotnega gospodinjstva? Reklama za kremo iz polžje sline. Ogabno. In bizgeci iz reklame še pune nonstop omenjajo polže in njihovo slino... Sem, mislila, da je ta podatek bolj kaka top secret, da ne bi prestrašili strank, ne pa da dejansko kažejo polže in te stvari...
Pomoje je odveč, če omenim, da mi hrana nekako ni ravno teknila... ermm.gif
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#49 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 05 August 2006 - 08:56 PM

Pri vsem tem me zanima samo eno, kako za vraga pa naberejo vso to slino, da naredijo toliko kreme????

Joj, kako bedno! Kot ne bi imela česa bolj pametnega za razmišljat!!
smile.gif smile.gif smile.gif
  • 0

#50 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 05 August 2006 - 10:49 PM

bogi polži sad.gif

in še bl bogi ljudje k so tok glupi da to kupujejo
  • 0

#51 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 06 August 2006 - 09:26 PM

Sem že mela dovolj izkušenj s polži zaenkrat... laugh.gif
Ko sem bila še bolj mala, se spovnem, kaj se mi je enkrat zgodilo... biggrin.gif Pač je en dan padu dež in blizu naše bajte je lazil en polž brez hiške.Jaz sem ga jasno mogla pošlatat-moje roke so mele tok sline gor potem, da je kar teklo od njih...pretiravam Jasno si jih grem umit, samo ni šlo takoj dol.Nazadnje sem spravljala slino dol cel dan. evil.gif Od takrat naprej se polžje sline ne dotaknem več. biggrin.gif evil.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#52 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 07 August 2006 - 08:34 PM

Kakšen pa je bil kaj učinek? Rokice gladke kot dojenčkove sodeč po trditvah o tej kremici? laugh.gif
  • 0

#53 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16922 posts
  • Gender:Female

Posted 08 August 2006 - 08:24 AM

Bi ti z veseljem poročala rezultate, a kaj, ko je tega tako dolgo nazaj...Pa se o kakšnem učinku nič ne spomnim laugh.gif
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#54 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 08 August 2006 - 08:38 PM

Sej je res to kar ste rekle ... sam kaj ČE pa res pomaga?? Mejbi ... ? biggrin.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#55 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 09 August 2006 - 05:39 PM

ko mačke ni doma, miši plešejo.
Zaklep. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users