Jump to content


Photo

Balea


  • Please log in to reply
52 replies to this topic

#21 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 June 2008 - 05:44 PM

Joicovi šamponi nimajo silikonov. Jaz imam zdej v uporabi Daily Care Treatment Shampoo in je ... dobesedno dih jemajoč. Izjemno sestavinsko kvaliteten, zelo bogat, lase neverjetno nahrani če ga pustim gor nekaj minut, kot piše v navodilih. Nisem še imela tako zelo hranljivega šampona, še Lavera vrtnica se v tem pogledu lahko skrije. Pa ful pomiri lasišče in ga začuda NE zmasti, lasje niso težki, matasti. Regeneratorji pa nekateri imajo nekaj silikona, a večinoma zelo malo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#22 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 June 2008 - 05:56 PM

Js pa dobim Sun teraphy iz sončne linije in pojma nimam kakšne sestavine ma..Balzami pa to pa vem da majo.Še posbej oni sprejčki so zlo silikonski.Pa nenormalno dragi(36€??!)
  • 0

#23 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 June 2008 - 05:59 PM

Od kod pa dobiš to Sun Therapy?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#24 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 June 2008 - 06:02 PM

Tujina biggrin.gif

Lahka se pa kupi tud v Frizerskih salonih.
  • 0

#25 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 June 2008 - 06:07 PM

Joj, kok ti velja. Jaz bi tudi ful iz tujine, ker je ponavadi dosti ceneje. cry.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#26 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 24 June 2008 - 06:11 PM

No sej ne naročam sama.Js bi tut rada drugač ampak si nemorm paypala zrihtat.
  • 0

#27 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 26 June 2008 - 06:29 AM

Joj, kok sta vi2 zlati,ker sem se pol še mal poglobila v tale vaš forum (brala sem ga skor 3 ure blink.gif ) in vidla, da je blo res že tolikokrat tole premleto, vi2 sta mi pa vseeno pomagali......no, da vama pa zdej nekaj povem, včeraj sem si vzela čas......za moje zlate laske biggrin.gif in si najprej umila s tem Balea Trend up, pol sem si gor dala masko Nivea hair care protein repair, ki je tukaj ful dobro ocenjena in na koncu dala na konice gliss kur...oil....pa še neki-sej vemo kaj.........Ej, moji lasje so tok fajn....pa kr mal bolj ravni-sploh mi jih ni blo treba likat (no, sej mam drugač tud ravne, ampak morm skoz kej sem pa tja popravljat z likalnikom).....ej, ful fajn zadeve sem očitno kupila......

Zanima me, na kok časa je pa fajn, da se uporablja masko??? 1x na teden lahko??
Aja, a pa tud z globinskim šamponom ni fajn da si vedno umivaš???
Bom šla zdej kupit tole od Alverde pomojem.......al pa Joico-ste me prepričale...........pa še na njihovi spletni strani sem bla, pa sem se kr zaljubila mal...ma itak sem obsedena z kozmetiko..........

Dilemma, ker si že lih tok dobra wink.gif , da bi mi svetovala glede mojih las, ti pa povem kake mam.....pravzaprav nikdar nisem mela težav z lasmi.....tud vsi drugi mi skoz govorijo, kok mam lepe in oh in sploh tongue.gif ,da se mal pohvalim, ampak zdej k sem se pa kr neki likat začela, me je pa kr skrbet začel.....čeprav si likam le kako minutko, pa še to sam spodaj ,da si mal popravim, ampak sem vseen jezna nase evil.gif ...no, v glavnem,....lase imam blond, čeprav si jih barvam, imam tudi po naravi bolj temno blond barvo....vendar si jih na vsake dva meseca pobarvam (frizer) s šampanjec barvo, pa čez blond pramena.......paževska frizura (kot da je to pomembno ane laugh.gif )...las imam pa tanek sicer, ampak izredno močen, to mi frizer pravi......pa ful goste mam, mi jih more skoz redčit...........glede mastnosti pa ne vem, sebe bi uvrstila med normalne....umivam si jih 2x na teden.........do 3x no!!

Ker je pa balzam dober??
Hvalaaaaa

Aja Dilemma, kok pa stane tale "tvoj" šampon Joico??

Kaj pa poleti za na sonce....a so tile sprejčki "za kej", k jih tko na veliko prodajajo??? Če ja, kteri so kej dobri.............ne da pol kupujemo....vse vesele, ker neki lahko pošpricamo nekam laugh.gif , v bistvu pa sam škodo naredimo...........
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#28 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 07:37 AM

Masko je fajn če uporabljaš po vsakem pranju, ni pa nujno če ni potrebe(če nimaš suhih zahtevnih las),šampon je pa fajn enkrat na teden uporabit da vse lepo dol sčistiš.

(Upam da Dilema nebo jezna...sej ti lahk pa pol še ona enkrat pove, ko je ravno tebe vprašala za nasvet biggrin.gif )

Za bond lase(Ki bodo po mojem čez čas postali suhi in uničeni) bi blo fajn kaj od tegale:

Joico K-pak balzam(je še najbolj hranljiv iz cele Joicovce linije balzamov)
Tigi O&H balzam
Tigi Dumb blonde(je tud kr proteinski in fajni)balzam/rekonstrktor
Gliss kur Oil nutritive maska
Aubrey Organics GPB balzam
Kune Care line balzam(mislim da samo to piše na njem pa v tubi je)je tut ful fajni
Gliss kur Total Repair maska

Tole se trenutno iz glave spomnim.So pa super zadeve thumbup.gif
Za zaščito pred likanjem mislim da je še vedno najboljši Tigijev Smooth&shine krema

Btw:Ja Joico zadeve so fenomenalne...cene pa ravno niso.Šamponi stanejo tam nekje 16€(po nekaterih frizerskih s. tud več al pa manj...kkr naletiš)

  • 0

#29 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 26 June 2008 - 07:53 AM

Hvalaaaaaaaaaaa biggrin.gif

Zdaj pa, ko te imam že ravno "na liniji" bi te pa še neki vprašala.....mam doma tud Tigijeve Dream drops kapljice.....a bi blo kej efekta....če bi si npr. pred umivanjem las to nanesla na konoce las...pa pustila kako urco....pa si grem pol normalno umit lase?? Zato ker drugače je to čist premstna zadeva zame, pa tud če si dam ful mal na konice nimam dobrga feelinga........dišijo pa res nepopisno!!!
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#30 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 08:49 AM

To bi ble bolj za po umivanju las.So temu namenjene.Lahka pa nekaj kapljic zmešaš z avokadovim-jojobinim oljem -olivnim oljem(enim izmed teh lahko pa tud vse) in daš na lase 1 uro pred pranjem las.

EDIT:Btw: sej vsi Tigijevi izdelki dišijo za umret biggrin.gif
  • 0

#31 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 June 2008 - 08:50 AM

Chianti, jaz sem ena tistih, ki ne zagovarja silikonov, ampak kakšen silikonski serum, kot so Dream Drops (sem jih tudi sama imela) ne bo čisto nič škodil, moraš pa vedet, da se te kapljice nanašajo samo na suhe lase in res samo na konice, pa ne preveč na debelo. November.rain te kapljice so v bistvu silikon ... zakaj bi to nanašala pred pranjem las, če je pa to produkt za finiširanje? Meni se to sploh ne zdi pametno, v nobenem pogledu.

Glede ostalega mislim, da ti je november.rain zelo dobro svetovala. Ker imaš lase posvetljene in zato bolj porozne, bi bilo fino uporabit kakšen dober regenerator/masko s proteini/keratinom. Če ne boš uporabljala silikonskih šamponov in regeneratorjev/mask, je dovolj, če globinski šampon uporabiš 1x na 14 dni. Takrat ga pusti na laseh kakšni dve minuti, da naredi svoje.

Za šampon je važno predvsem to, da je čimbolj nežen, čimbolj naraven in da vseeno dobro očisti, brez izsuševanja. Joico ima res fajn šampone, jaz imam Daily Treatment Shampoo, ker imam zelo težavno lasišče, ti pa lahko vzameš šampon za poškodovane lase iz linije K-PAK, ki je fenomenalen za tvoj tip las. 300ml šampona stane 16€, kar res ni malo, ampak ti bo trajal zeeeelo dolgo. Regeneratorje (balzame) in maske uporabljaj po vsakem pranju, ker zaprejo in zgladijo las ter vrnejo vlago, ki so jo lasje izgubili med pranjem. Zdej regenerator ali maska - to je vseeno. Važne so sestavine in če je nekaj v lončku, torej v obliki maske, še ne pomeni, da je kaj boljše. Važne so sestavine in marsikateri regenerator je boljši kot maska (te so ponavadi samo malo gostejše). Ta Niveina maska, ki jo imaš zdej, je zelo dobra in jo kar naprej uporabljaj. Priporočala bi ti še K-PAK regenerator (poleg šampona) in glede na to, da je bogat in zelo kvaliteten, ne potrebuješ še kakšne druge nege, torej samo K-PAK šampon in regenerator, pa potem kombiniraš še z Nivea masko (enkrat eno, drugič drugo, kakor ti pač paše).

Tule ti prilagam še link od članka o negi las, so lahko prebereš:

http://www3.lepa-si....e-nege-las.html
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#32 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 26 June 2008 - 08:52 AM

No, bom še neki vprašala, zdej vaju bom zasula z vprašanji.......pa prosim na vse odgovort.....zdej me pa neki zanima še, mal berem o tem balzam zdej: Oatmel& honey, ki je zelo dobro ocenjen, pa tud predlagala si mi ga....pa vidim da ima veliko olj notri in da je masten dost.....a pa mi ne bo obtežil lase la pa kej tazga, k najbolj pa tega ne prenesem, ko imam po umitih laseh ful težke, namesto, da bi plapolali in oh in sploh pa ko da ne bi imel nič na glavi no??

No, to bi vprašala, pa ne pozabit na prejšnja vprašanja....glede dream drops kapljic pa izdelkih za na sonce??

Hvala
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!

#33 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 08:59 AM

Izdelki za zaščito las:
Avon Sun Treatment sprej za zaščito las pred soncem(s kreatinom,izvlečki,proteini, super je).
Balea Sunnenspray(al kak se napiše,taka rumena zadeva.Ful ma močn vonj,z aokadovim olje UV zaščito).
Keune Phyto spray je pa perfekcija.Z proteini,izvlečki,ekstrakti,uv zaščito.Je pa cena malce višja tud.
Ja O&H je kr težek...Če maš normalne lase lahko sprobaš tud od Alverde hibiskus&aloe vera.Hranilen z olji, ampak ni pretežek.Men je ful fajni za poletje.


Btw:Superstar šampon(Tigi)je tud fenomenalen.
  • 0

#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 June 2008 - 09:00 AM

Glede izdelkov za na sonce nabavi dober zaščtni sprej, ki ima UV zaščito in je tudi negovalen in sestavinsko kvaliteten. Jaz ti priporočam Od Revlon Professional Perfect Summer, se da tudi preko neta naročit in dobiš zraven veliko brisačo:

http://akcije.studioma.si/

Glede Dream Drops sem ti že odgovorila v prejšnjem postu.

Tigi regenerator meni ne zmasti las kljub vsebnosti olj. Je tak čisto poseben, res se lasje na njega odzovejo krasno in obdržijo ves naravni volumen, samo pazi, da ga resnično dobro spereš (to itak velja za vse regeneratorje in maske). jaz sem občutljiva na hitro maščenje las, a nimam po tem regeneratorju nič prej mastnih ali pa manj 'živahnih'. Je pa vseeno zelo hranljivi in lasje kar zasijejo po njem.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 09:03 AM

Ja pa še super vonj ma.Po vrtnicah...kot Laverin vrtničin balzam.

Aja pa Joico ima še Sun Teraphy sprej za zaščito las pred soncem.Ampak cena...nad 21€...pol bolš revlon ja.
Ej sam bolš da kupiš v salonu ker tule je 14€ v salonu so pa punce pravle da je 8€.


Btw:Dilema neki sem ti o naglavno okrasje al kk se že reče napisala(temi).Pomoč za lasišče biggrin.gif
  • 0

#36 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 June 2008 - 09:05 AM

Js ne vem, v katerem salonu so ga kupile za 8€. Jaz sem svojega (zelenega) za 12€, tale poletni pa mislim da je 14€. Bi ga jaz tudi hotela imet tak poceni, ampak ne vem kje se dobi tolk ceneje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#37 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 09:11 AM

Kje sploh prodajajo revlon posebej?
  • 0

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 June 2008 - 09:36 AM

Samo v frizerskih salonih.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 26 June 2008 - 09:43 AM

Pa baje v ljubljani v neki trgovini z afroditinimi izdelki.Ilirija...se mi zdi.
so pa take embalaže revlonovih primerkov ko jih še v življenju vidla nisem ..
  • 0

#40 Chianti

Chianti

    sramežljivec

  • Člani
  • 60 posts

Posted 26 June 2008 - 09:57 AM

Drugače imam jaz doma dve zadevi od Revlona k sem jih kupila v frizerskem salonu, bom probala prav na netu najdit pa nalepit............no, takrat se še nism tok spoznala na sestavine pa to...in te kapljice naj bi ble oh in sploh za lase pa tko naprej.....no, pa zadnjič pogledam, pa na drugem mestu alkohol denat.........a je to ful narobe ane.....pa tud če so ostale sestavine ful super ane? Sploh ne vem kaj naj naredim z njimi? Pa k vem, da jih ne bom v življenju na glavo dala, pa čeprav noro dišijo, stran vržt se mi jih pa tud kr težko zdi!! Začaran krog...

Grem brskat po netu, če jih kje najdem...
  • 0
There is only one the most beautiful child in the world and every mother has it!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users