Jump to content


Photo

Always Vložki


  • Please log in to reply
21 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (23 member(s) have cast votes)

  1. 5 (odlično) (19 votes [82.61%])

    Percentage of vote: 82.61%

  2. 4 (zelo dobro) (2 votes [8.70%])

    Percentage of vote: 8.70%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [8.70%])

    Percentage of vote: 8.70%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 September 2006 - 06:46 PM

Tole so meni najljubši vložki, daleč boljši od vseh ostalih na tržišču. Čez dan sem sicer redna uporabnica OB tamponov in si ne predstavljam, da bi podnevi letala naokoli z vložkom, za ponoči so mi pa nepogrešljivi. Uporabljam tiste Ultra Sensitive, ki imajo ful mehko prevleko in niso čisto nič plastični, ampak taki bombažasti - vendar vseeno ful kompaktni in se ne cufajo. Zlo fino se jih da zalepit, tudi tista krilca so tako fino oblikovana, da vložek res ostane na mestu in se zagotovo ne premika. Ovojnina je meni simpatična, cena pa primerna.

5/5

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 13 September 2006 - 06:51 PM

najboljši vložki ever!
uporabljam sensitive varijanto, predvsem za ponoči in sem zelo zadovoljna predvsem z vpojnostjo in dejstvom, da resnično ostanejo na mestu.

5/5
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#3 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25665 posts
  • Gender:Female

Posted 13 September 2006 - 07:06 PM

Se strinjam s predhodnicama. V 11 letih nisem uporabila druge znamke kot tole (oziroma sem, vendar so bili drugi vložki čisto brezvezni).
Ko se je pojavil ta "bombažni touch" me je na začetku vse srbelo, sedaj pa tudi tega ni več.

Ne menjam biggrin.gif

5/5
  • 0

#4 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 13 September 2006 - 09:58 PM

Nimam rada Always vložkov nasploh. Sem zelo občutljivi tip in mi tile vložki nikakor ne ugajajo... nasploh me vse nekaj riba pa tudi povrhnjica vložka ni mekha, uporabljam jih, ko je res sila!

3/5
  • 0

#5 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 14 September 2006 - 02:04 PM

najbolši vložki everrr..fajn upijejo, ostanejo na mestu in una krilca so res fajn.embalaža in cena sta pa tut uredu.

ocena 5/5
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 September 2006 - 02:07 PM

Teh nikoli več ne menjam. Kadarkoli sem kupila katere druge vložke, so se ali takoj strgali, ali niso bili dovolj vpojni ali pa so bili neudobni.
Ti so dovolj mehki, ostanejo na mestu, vpojni so zelo, vpijajo neprijetne vonje in se ne trgajo. Nikoli več ne kupim kakšnih drugih. Kljub temu, da testirajo na živalih.
5/5
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 September 2006 - 09:29 PM

Se strinjam z mojimi predhodnicami, da so to najboljši vložki, ki sem jih kdaj preizkusila. Ostanejo na mestu, vpijajo, pa kaj bi govorila, ko pa so že tako vse povedale. ;)

5/5
  • 0

#8 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 19 September 2006 - 08:20 AM

Tudi iz moje strani same pohvale..V vseh teh letih nisem niti enkrat uporabila druge vložke. Me tudi še nikoli niso razočarali in zato ne menjam.


Ocena: 5/5
  • 0

#9 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 19 September 2006 - 10:01 AM

Te vložki so kar se vpojnosti in ostajanja na mestu tiče, res odlični. Ampak men so te vložki pregrobi in tut te sensitive k jih uporabljam mam čist vsakič vse odrgnjen tm spodi. Prow kožo mi dražjo..ne vem zakaj..S tistimi navadnimi je blo sploh katastrofa.Tko da sm ubistvu zdej probala libresse in mi bol odgovarjajo. Bolj naravni materjali.

Izdelku dam oceno 4 (ni primeren za punce z občutljivo kožo)
  • 0

#10 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 25 September 2006 - 11:00 AM

Ne bi jih zamenjala za nič na svetu, ker so res najboljši!!!


5/5
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#11 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19734 posts

Posted 28 September 2006 - 05:39 AM

tud jz večinoma uporabljam tele, in so mi supr smile.gif

5
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#12 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 09 October 2006 - 11:13 PM

Enako tud jst. Ne menjam.

Ocena: 5/5
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#13 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 10 October 2006 - 11:07 AM


Se prav pozna razlika med temi in drugimi vložki.

5/5
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#14 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 10 October 2006 - 06:01 PM

To so edini vložki ki jih še uporabljam. Všeč so mi ravno zato ker so edini ki zgornjo plast vložka nimajo tako mehko in bombažno kot drugi, na katerih vse ostane zgoraj na površju, bljak. Pri teh pa se lepo upije v notranjost, notri v tiste luknjice. Jih ne zamenjam za druge, nikoli.

Ocena čista 5
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#15 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26996 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 11 October 2006 - 09:22 PM

Ugh, en dan ta teden sem bla prisiljena uporabit šparove vložke ker mi je alwaysk zmanjkalo .. katastrofa!
Tej so the best, prva liga res ohmy.gif Ostanejo na mestu, ne se gubajo, skratka vse najboljše !

Ocena 5/5
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#16 Ewa

Ewa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1866 posts

Posted 30 December 2006 - 10:49 AM

Te so mi ful dobri, tk da kerih drugih sploh še nism uporablala...

5/5
  • 0

#17 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 February 2007 - 09:52 AM

Tud men so ti vložki res zakon in jih ne menjam nikol za kakšne druge!! So dovolj vpojni in tud ostanejo na svojem mestu, se ne premikajo in podobno. thumbup.gif

5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#18 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 03 February 2007 - 12:31 PM

Različica sensitive mi je všeč,ostali vložki od always se mi pa zdijo plastični,kot da ne dihajo,neprijeten občutek dajejo.Raje imam kaj bolj nežnega,čeprav opravijo svojo delo dobro in pa tudi fajn se zalepijo na hlačke ker kakšni drugi "cenejši se ne..
Nekaj časa sem jih uporabljala ker so bili zanesljivi,to je pa vse kar nudijo-tudi veliko drugih je zanesljivih tako da se ponudba razširi od popularnih do manj popularnih.
ocena:2
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#19 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 04 February 2007 - 11:29 AM

Če jih cenjujem samo v kategoriji vložkov, moram rečti, da so najboljši (še jih primerjam s tamponi zmagajo slednji). Sicer so mi najbolj všeč sensitive verzija, ker so resnično prijazni-mehki, tisti drugi, se mi zdijo še kar neprijetni, saj dajo plastičen občutek med nogami tongue.gif Preiskusila, sem nekaj drugih, vendar se mi zdijo ti še najbolj zaupanja vredni.

4/5 (sicer najboljši v kategoriji vložkov, vendar odkar sem navajena na tampone, me zelo moti nepijeten "plastičen" občutek)
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#20 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2007 - 09:11 PM

js tut uporabljam tele in so mi >>da best<< tko da si zaslužjo 5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users