Jump to content


Photo

Puder - COLLISTAR Highlighting Foundation (Illuminante)


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Puder - COLLISTAR Highlighting Foundation (Illuminante) (5 member(s) have cast votes)

Splošna ocena izdelka

  1. 5 (odlično) (1 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  2. 4 (zelo dobro) (4 votes [80.00%])

    Percentage of vote: 80.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 November 2006 - 03:36 PM

IPB Image


Temu pudru same pohvale. Ni masten, razmazuje se odlično in obstaja tudi v zelo svatlih odtenkih. Sama premorem najsvetlejši odtenek, ki se čudovito zlije z mojo poltjo.
Vsebuje UV zaščito (sicer samo 8, ampak za pozimi še gre). Je srednje prekriven in ne pušča svetleče kože (kot bi pričakovali ob nazivu pudra).
Cena je okoli 6500 SIT, kar je za moj žep žal preveč.
4/5 (zaradi cene).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#2 Tejka

Tejka

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 395 posts

Posted 08 November 2006 - 03:35 PM

dober tekoči puder. Ne masti, se lepo zlije in je dolgo obstojen.
Edino kar me moti je, da je najsvetlejši odtenek preveč v bež in tako ne ustreza moji svetli, rumenkasti koži.
Sicer pa super podlaga!


  • 0

#3 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 22 June 2007 - 12:23 PM

Gre za izredno lahek, slabše prekriven puder ki je naravnost idealen za to obdobje in vroče dni ki prihajajo. Je popolnoma nemasten in zato primeren tudi za tiste ki sem jih koža hitro masti. Ime pudra je pomoje malenkost zgrešeno, vsaj jaz ne vidim nobenega highlighting efekta, pa itak ga nisem niti pričakovala. Jaz sem bila sicer ob prvem nanosu kar malo razočarana ker je prekrivnost res slabša, ampak potem sem dobila kar nekaj pohval za mojo kožo tisti dan ko sem bila z njim namazana, tako da sem zdaj spremenila mnenje in mi je puder izredno všeč. Mi kar ustreza da ni močno prekriven ker nimam nekih hujših nepravilnosti na koži, če pa želim malenkost boljšo prekrivnost ga nanesem mičkeno več kot običajno in takrat lahko rečem da je nekje srednje prekriven. Sama sem v drogeriji kolebala med odtenkoma 1 in 2 in na koncu s pomočjo prodajalke izbrala 2 (champagne) ki je malenkost (res minimalno) temnejši od enke in mi bolj ustreza zdaj poleti. Sta pa oba odtenka fajn svetla in tako primerna tudi za izredno svetlopolte punce.
Sestavinsko je tudi kar soliden, kar je najpomembnejše - nekomedogen in celo vsebuje faktor 10, kar sicer ni nevem kaj, ampak je tako UVA kot tudi UVB. Embalaža lepa, elegantna, z motnim steklom, prefinjena, na pumpico. Vsebina običajna (30ml) cena za moje pojme malenkost zasoljena, 27€.

Odlične ocene od mene vseeno ne bo dobil ker se mi zdi da obstojnost ni ravno najboljša, pa cena je tudi rahlo navita, in pa zato ker idealnega pudra brez napak zase še nisem našla, ga še iščem, se pa ta precej približa.

Ocena: 4
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#4 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 18 February 2008 - 03:27 PM

Sama pa nisem zadovoljna s tem izdelkom.
V bistvu sem šla v trgovino po Collistar Silk Effect Supermoisturizing Foundation, ampak ni imela mojega oddtenka, pa sem v dobri veri kupila Illuminante, ker mi je ga.Prodajalka rekla da kar prekriva nepravilnosti.
Ful slabo prekriven, vsaj za to obdobje, mogoče ga spet uporabim v pomladnih /poletnih mesecih.
Definitivno pa ga ne kupim ponovno.
Plačala sem ga 22€ v Limoniju v Italiji.

Ocena 3
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users