Jump to content


Photo

Sušilnik las oz. FEN :)


  • Please log in to reply
131 replies to this topic

#61 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6697 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 03 May 2007 - 12:54 PM

Moja mami bo tudi končno kupla nov fen biggrin.gif in tudi tega v Mercatorjevi akciji wink.gif ...upam, da čimprej...
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#62 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 15 May 2007 - 07:43 PM

Živjo!!!
A je kera kupila ta fen v Mercatorjevi akciji??? Kko ste kej zadovolne z njim??? Jz naj bi ga dobila od moje sosede pa me zanima kakšen je. smile.gif

Lp
  • 0

#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 May 2007 - 12:57 PM



Haha, mi ga bomo danes kupli. Je foter še laufal po njega. :-)
Po moje zanič ziher ni oz. je popolnoma primerljiv z vsemi ostalimi istega cenovnega ranga. Saj stane okoli 10k.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 sandra

sandra

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 14 June 2007 - 06:17 PM

mi mamo tega iz mercatorja.mi je kr fajni. 3 stopnje pihanja, 3 stopnje temparature..

a kdo ve kako se suši z tistim okroglim nastavkom... baje za kodra??

tex
  • 0

#65 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28976 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 18 June 2007 - 12:02 PM

midva imava zdaj Rowento Moveling CV 4030. ima tri stopnje moči pihanja in knof za hladen zrak. pa uno šobo na koncu, kjer ven piha, se da obračat. nima pa nobenih nastavkov, ker tega ne nucava. jaz si itak bolj malo fenam laske, dečko pa po vsakem umivanju.

IPB Image
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#66 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 24 March 2008 - 07:12 PM

Ima morda kdo od vas doma ionski fen? Zadnjič mi je namreč frizerka posušila lase s takim fenom in sem navdušena! Lasje so se bolj svetili, imeli več volumna in še zdi se mi, da so se kasneje zmastili. smile.gif


EDIT: Sem šla šele zdaj brat strani za nazaj pa vidim, da je kar nekaj zadovoljnih uporabnic.
  • 0

#67 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 05 May 2008 - 02:18 PM

Js sm si glih dans kupla nek fen sam zarad difussorja hehe...čist neka leva firma je oops.gif kr mi je frizerka rekla...da bi blo fajn da bi si z difussorjem susila lase..da nardi lepse kodre [ mam naravno ful skodrane lase nism si jih nikol s fenom susila vedno na zraku ]... rolleyes.gif tegale mam...ce pozna kdo...?

CLATRONIC ( MISTRAL ) PROFI HAIR DRYER HTD 3055

*2000W
*3 stopnje za nastavljanje temperature in zmogljivosti
*2 stopnji pihanja
*dva razlicna nastavka ( navadni + professional difusser )
*snemljiv filter za dovod zraka
*varnostni mehanizem za pregreje
*oskrbovanje s tokom 230V , 50Hz , 2000W max

Tak siv je pise gor... Styling professional..evo slikce

IPB Image
IPB Image

Sam ne vem ce je ionski...ne pise v navodilih nc zraven...ko so v vseh drugih jezikih sam slovenskem pa angleskem ne cry.gif mislite da je ionski? pa ce mi lahka povete se...kk se susijo lasi z difussorjem oops.gif ko si nism nikol lase susila s tem... oops.gif oops.gif
  • 0

#68 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25707 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2008 - 02:34 PM

Ammm jst mam tole zadevo (natančno isto), mi difussor skos dol pada. Če ga uporabljam, ga pritrdim s selotejpom al pa duct-tapeom. Ni pa ionski.

Lase pa sušiš tako, da jih vržeš čez glavo, potem pa daš diffusor h konicam in počasi približuješ k lasišču (lasje se zlagajo v difussor). Potem pa z difussorjem delaš majcene krogce po lasišču (se malo masiraš). I jovo na novo...

Da bo malo bolj jasno sem našla na netu neki:
When using a diffuser tilt your head so that your hair falls into the diffuser. Hold it close to your head. Work the diffuser around your head, ensuring all sections are dry. The diffuser will give your hair more volume and will distribute the heat evenly without blasting the curls from your style. Gently run your fingers through your hair and shake out the curls.
  • 0

#69 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 05 May 2008 - 02:40 PM

Heheheheh...men se za enkrat kr fajn drzi dif. gor thumbup.gif ko bo pa zacel padat dol si ga bom zalepla z selotejpom tk ko ti tongue.gif

Aha...tk se hendla s tem hmm.gif
Ki pa morm to uklopit? Tam z leve strani ko sam zrak piha ko je neki 0 pa nek vrtinec...al tam z desne ko je oznaceno z 1 2 3 ? oops.gif

Pa kaka je razlika med tem pa ionskim...a je ta pol...švoh ermm.gif

Kk sm tečna... oops.gif
  • 0

#70 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25707 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2008 - 03:03 PM

Tam k so vrtinci je kako močno piha, tam k so pa 123 maš pa kako hitro naj piha.

Pol pa maš še un knofek mal bolj gor, tisto je pa hladen zrak (če ga tiščiš).

Ta je čist isto močan kot ionski (to ti pove tistih 2000W, kar je zelo solidna številka), samo un ti kot jst razumem ne naredi električnih las al kaj...se niti ne poglabljam v to biggrin.gif
  • 0

#71 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 05 May 2008 - 03:18 PM

Aha...in kk si ti nastimas ko si susis z difussorjem? ermm.gif
Da si ne bom dala....na premocno..al pa ka...pa mi bo skurlo lase oops.gif
  • 0

#72 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25707 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2008 - 03:22 PM

Takrat naštimam na 1. stopnjo toplote pa najvišjo hitrost. Ko mam brez mam pa vse na max smile.gif

Btw - diFFusor ;)
  • 0

#73 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 05 May 2008 - 03:25 PM

Aha...hvala ti! Bo treba sprobat dans al pa jutr smile.gif
A drgac fajn posusi lase? Z dif. pa brez dif.? Ce mas lepe lase...pa to..vprasam zato...kr pr men se pojavi problem imenovan SRAČJE GNEZDO...ko si susim z fenom lase cry.gif oops.gif sm mela do zdj nekega philipsovega brez dif. pa mi tako sračje gnezdo nardi...z lasi da..joj blink.gif
  • 0

#74 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25707 posts
  • Gender:Female

Posted 05 May 2008 - 03:36 PM

Jst mam prvi dan zmeri mal čudne lase, naslednji dan pa fenomenalno frizurco. Probi počas sušit - torej z nižjo temperaturo, mogoče celo nižjo hitrostjo. Kakšne maš pa lase, ko sušiš na zraku?
  • 0

#75 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 May 2008 - 03:56 PM

Jaz dam zmeraj srednjo toploto (imam pa mrzlo, srednje in vroče) ter največjo intenzivnost pihanja. Na tak način ful fino posušim, zrak je nekako mlačen, tako da lahko sušim tudi blizu lasišča in nič ne peče. Tudi las mi ne izsuši, pa zdej ko imam ionskega, mi je ful fino da mi tak lepo pogladi lase, so svilnati in čisto nič naelektreni in frizzy, pri običnem fenu so pa kar bili.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#76 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 05 May 2008 - 04:37 PM


jaz, roko na srce, ne opazim neke jake razlike med ionskim in neionskim (doma imamo ionskega, v lj imam neionskega).
dam pa na srednje pihanje, pa na srednjo vročino.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#77 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 05 May 2008 - 04:41 PM

^^ Podpis.
Lasje se posušijo nekje istočasno, ne opažam da bi se karkoli dogajalo z njimi, ali pa ne-dogajalo no. Še stalno se elektrijo, sej nisem niti pričakovala da bo neka razlika, tko da mi dol cinglja. Glavno da imam tiste tri stopnje pihanja (torej toplota in ne jakost).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#78 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 May 2008 - 08:49 PM

Jaz tudi nisem pričakovala razlike, ampak jo definitivno opazim. Lase imam zdej manj naelektrene, bolj zglajene in zdi se mi, da se mi hitreje posušijo. Verjetno je tudi od las odvisno, kakšno razliko boste opazile - na mojih laseh definitivno razlika je.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#79 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6697 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 05 May 2008 - 09:03 PM

Meni se tudi ful hitreje posušiju, in bolj ravni so, gladki, drugače imam frizuro kot bi me elektrika stresla. Jaz ful opazim razliko.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#80 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 05 May 2008 - 09:16 PM

Jaz tudi opazim neverjetno razliko, ko si sušim z ionskim fenom - z ionskim imam neprimerljivo lepše, bolj svilnate, gladke lase in imam občutek, da mi jih ne izsuši - navadnega fena se ne pritaknem več, če ni treba, ker mi pobere še tisto malo vlage, ki je premorejo moji lasje in jih res skrepa. Tako kot je Dilema rekla, je najbrž res odvisno od tipa las. Sama imam lase nagnjene k suhosti in kar hitro bi izgubili vlago, če si jih ne bi negovala. Dam pa na srednjo temperaturo in največjo moč pihanja.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users