Jump to content


Photo

Depilacija


  • Please log in to reply
623 replies to this topic

#61 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 July 2009 - 07:32 PM

QUOTE(MLadoLetNa @ 18. 6. 2009 - 5:26) View Post

Tud če me je fejst ob stena porinla, se ji mislim, čeprav je hud moški nad mano, umaknit naslednje leto, hahahah biggrin.gif. Morjo se mal ocenčice popravt oops.gif . Mah v osnovni maš lepo moticavijo, ker si najboljši v razredu pa hočeš to ohrant. Potem pa naprej ne vem no, men se totalno nič ne da in skoz sem zaspana oops.gif . Bom se naslednje leto bl potrudla. Sam ej, ti nis redno nardila?! twisted.gif Omg, ne ne, to jst ne bi, tud, če me razmetava po koščih naokol biggrin.gif .

Joj, šele zdle sem vidla tole, sem čist spregledala. Ne, jaz nisem redno naredila, ampak zdej ko gledam nazaj, sem ful vesela da je blo tako kot je blo. No, to pa še ne pomeni, da ti hočem zdej rečt, da lahko cepneš. Kr potrudi se!

Flafomila, ful je lep, tak damsko šiki! Jaz imam še vedno svojega rdečega Philipsa (že ene tri leta), ampak ga nič ne uporabljam. Enostavno me preveč boli, najprej me ni tak fejst, zdej pa me ful in mam čist kurjo kožo in crkujem zraven. So mi depilacijski trakovi 100x boljši, pa hitreje je, ker naenkrat obdela večjo površino. Moja mati pa prisega na epilator in ga skos uporablja, pa so se ji fuuuul zredčle kocine, nič več skor nima.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#62 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 08 July 2009 - 09:15 PM

Je katera že bila v kozmetičnem salonu KLEOPATRA?
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#63 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 July 2009 - 09:33 PM



DiLeMa,
ne pozabi poročat glede sladice, ko boš pekla. Čakam. sleep.gif

ps: če slučajno nisi vidla v ustrezni temi, hehe.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#64 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82465 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 July 2009 - 09:37 PM

laugh.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#65 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 July 2009 - 09:59 PM

QUOTE(Fluffy The Stud Eater @ 8. 7. 2009 - 22:33) View Post

DiLeMa,
ne pozabi poročat glede sladice, ko boš pekla. Čakam. sleep.gif

ps: če slučajno nisi vidla v ustrezni temi, hehe.


Sem vidla, bom čez vikend pekla, med tednom nikoli ne pečem. wink.gif

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#66 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 July 2009 - 10:16 PM

QUOTE(DiLeMa @ 8. 7. 2009 - 22:59) View Post

Sem vidla, bom čez vikend pekla, med tednom nikoli ne pečem. wink.gif

Ockej! woot.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#67 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25711 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2009 - 06:10 AM

Danes sem naročila grelec za vosek, trak in patrone ter čistilno olje smile.gif Vse skupaj za cca 50€.
  • 0

#68 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2009 - 10:04 AM

QUOTE(MLadoLetNa @ 8. 7. 2009 - 22:15) View Post

Je katera že bila v kozmetičnem salonu KLEOPATRA?

Jaz. 2x na brazilski in enkrat za obrvi. Pa ne mislim hodit, ker sej je v redu a ne, samo predolgo traja pa ni to to. Jaz sem v Cosmetic Line pri svoji konec v 10 minutah pri tej pa v eni uri (brazilska) in posledično mam čis razdraženo kožo, ker večkrat potegne s trakovi. down.gif Lih prejšnji teden sem bila, ker se mi ni dal do svoje (jaz mam to namreč čis bliz biggrin.gif ) in nisem preveč zadovoljna.
  • 0

#69 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 July 2009 - 01:21 PM

Kolko stane pri CL? Pa a delajo s trakovi?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#70 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 July 2009 - 02:29 PM

Jaz sm lani poleti dala19€, in ej delala z trakovi ja.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#71 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 July 2009 - 03:58 PM

Kolko časa se pa čaka?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#72 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 17 July 2009 - 04:04 PM

Ponavadi se s svojo zmenim za naslednjič takrat ko sem tam, če pa pol pride kej vmes (M naprimer) pa pokličem. Včasih sem pa tud 15 minut prej poklicala pa so me do zdej vedno vzeli.
Delajo s trakovi, 20€.
  • 0

#73 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 July 2009 - 04:06 PM

Pol je ok če pokličem en teden prej npr?
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#74 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 17 July 2009 - 08:13 PM

Sestra je šla potem h Kleopatri na bikini, delala ji je s trakovi (ima tudi ta roza vosek), dala je 8€ in nima nič vneto. Njej je blo všeč.

Jst se pa letos ne upam et na brazilsko oops.gif , lol.
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#75 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2009 - 01:48 PM

QUOTE(Braunkopf @ 17. 7. 2009 - 17:06) View Post

Pol je ok če pokličem en teden prej npr?

Ja, itak. Meni je rekla, da poleti, ko je mal več gužve, nej pokličem dva dni prej.
  • 0

#76 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 20 July 2009 - 01:55 PM

QUOTE(MLadoLetNa @ 17. 7. 2009 - 21:13) View Post

Sestra je šla potem h Kleopatri na bikini, delala ji je s trakovi (ima tudi ta roza vosek), dala je 8€ in nima nič vneto. Njej je blo všeč.

Jst se pa letos ne upam et na brazilsko oops.gif , lol.

A mi2 isti salon misliva? huh.gif Tle na Mesarski? Jaz sem dala 21, 70€.
  • 0

#77 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 20 July 2009 - 02:25 PM

Ti si šla na brazilsko, moja sestra pa samo na bikini wink.gif .
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#78 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 August 2009 - 09:42 PM

Flafi, jaz sem se tudi odločila za nakup novega epilatorja, ker je stari že bogi in dlake bolj cufa, kot pa puli. Tale tvoj mi je takoj padel v oči, ker mi je izredno lep, pa me zanima, kako si zadovoljna z njim? Zanima me predvsem, kako se obnesejo te pincete, namreč moj sedajšnji ima drugačen sistem, ima tiste diske, če veš kaj mislim. Prosim za čim hitrejši odgovor, ker greva jutri z dječakom že v shopping. Hvala!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#79 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 02 August 2009 - 09:57 PM


Zaenkrat sem si popipala že predhodno zelo ocufane noge in pazduhe, pa moram rečt, da zelo lepo puli + lučka je zakon, res vidiš vsako dlako. Ne rabiš si pipat ob reflektorjih v sobi. V vodi pa ga še nisem sprobala (njegov precejšnji plus). Ima res kar nekaj nastavkov in tega ... po moje je eden boljših, saj je tudi cena kar visoka. Pa še lep je. B-)

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#80 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 August 2009 - 10:07 PM

Bom kar tega vzela, ja. Mi je ful lep, kar pa dosti šteje pri meni. tongue.gif Pa tudi Braun se mi zdi fajn firma, pomoje ne bom razočarana. Bom pa vzela različico 7781, ki ima še nastavek za epilacijo občutljivih predelov in nastavek za epilacijo obraza. Se mi zdi, da bi znalo fajn bit za bikini predel.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users