Jump to content


Photo

drzni dogodki


  • Please log in to reply
86 replies to this topic

#1 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 13 March 2007 - 06:49 PM

Sem se spomnila ene zanimive teme.. Namreč, vsak ima ziher kako zgodbo, o nečem drznem, povezano z ljubeznijo. Naj bo to nekaj norega zaradi zaljubljenosti, ali nekaj drznega s čimer ste želeli pritegniti pozornost simpatije, ali pa nekaj s čimer ste hoteli koga odvrniti... skratka karkoli malce norega, ali drznega.

Sicer za nekatere bo to manj drzno, ampk zame je bilo kar veliko dejanje tole: hodila sem z enim tipom in sicer bila sva še bolj na začetku zveze, a vendar sva šla skupaj na morje. Nekega večera na morju nisva imela kaj počet in je on reku, da greva seksat. In seveda jst nism bla še pripravljena, torej sem rekla da ne, naj še mal počaka če me ma rad (bila sva skupaj kak mesec, če ne celo manj). A on je na vsak način vztrajal, da sem se ga celo malce ustrašila, že kar precej "ukazovalno" si je želel na vsak način da bi se pač dala dol. Sem mu rekla da nisem prpravljena, naj počaka samo še malo časa, da se prepričam da je to to in on je rekel da ne bo čakal. No sedaj pa k drznemu delu: takega tipa seveda ne rabim da bi mi ukazoval, sploh ne česa takega. V istem kampu je bila neka družba, ki se je ravno odpravljala domov. Čeprav se nismo poznali, sem se z njimi dogovorila da prispevam stroškom prevoza, če se lahko peljem z njimi (bili so z okolice nm, tko kot jaz). In tko sem popokala stvari in šla in pustila tistega tipa samega na morju. In ni mi žal, sem izvedela da je našel drugo ki je takrat zadovoljila njegove potrebe hmm.gif

Skratka, za marsikatero to ni drzno, zame je. Namreč sicer ne bi nikdar kar nekomu nepoznanemu rekla da grem z njimi..sploh pa ne z morja.. vendar, tokrat so šle stvari tako daleč, da mi druzga skoraj da ni preostalo. Smo se pa s tisto družbo skapiral ful in se družimo občasno.



Pričakujem zanimive prispevke v to temo smile.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#2 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 13 March 2007 - 07:17 PM

Bravo *simoncy* thumbup.gif
  • 0

#3 *_angel_*

*_angel_*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 119 posts
  • Location:celje
  • Interests:muska muska muska muska in še 1x muska

Posted 15 March 2007 - 09:14 PM

woooow da si si upala, svaka ti čast. ma po eni strani si pa kar dobr se spomnla, da si šla, ka bi mela takiga tipa k mu gre sam za f*uk thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
js niam nič kaj tak drznega thumbup.gif bom pisala če se bom spomnla tongue.gif
  • 0
I ŁooK iN ThE mIrrOr And I Hate WhAT I See, a WaNNaBe Model PosING aS me

#4 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 March 2007 - 02:51 PM

Jst tudi ne vem, če bi se upala kar k enim prisest v avto... No ja odvisno od družbe, če bi bli sami tipi ziher da ne.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#5 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 17 March 2007 - 11:48 AM

Še sama ne vem od kje mi tist pogum hmm.gif Ker si ne bi upala za nobeno ceno tega ponovit. Ampak žal mi pa seveda ni. Očitno je ta pogum izviral od vse tiste jeze- pa še, videla sem registersko tablico tiste družbe in sem videla da so iz moje okolice, pa še po obnašanju sodeč so bili že na prvi pogled videti skulirani in ne neki zdrogiranci al karkol..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#6 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 17 March 2007 - 08:49 PM

Bravo simoncy!!!!! Jz pa z ljubeznijo nimam nobene sreče. Sj če tko pomislem zaenkrat še tiste prave ljubezni ne rabm. Sm mela enga tipa, s kermu sva bla skupi kaki dve leti, sam to je blo bl prjatelstvo kt kej druzga, pa mela sm ga nekak rada. Najbolj drzna stvar k sm jo naredla je bla d sm ga pustila, k sm ga bla naveličana(mal se je prevzel, pa zoprn je ratu), sam pol mi je govoru, d sm prustitutka, pa kurba, pa prasica itd. Pa me ni pustu pr mir, dokler mu je mami mal povedala tasvoje. Od takt se pa ne pogovarjava več. Kasnejk je hodu z mojo best frendico (na nek način), drgač pa vse skupi ni blo nč, razen d sva se mal za roke držala, pa kdaj na lička kušlna, pa mesičov pušilala. Pa to je blo v petem razredu, tko d sploh ni omembe vredno. Bi pa jz rada mela vsaj enga prjatla, če ne nč druzga.
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#7 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2007 - 12:20 PM

lol
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#8 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 19 March 2007 - 02:13 PM

rolleyes.gif .. pri meni je blo isto v kšnem 4. razredu laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 March 2007 - 02:54 PM

Ka ste smotane, sej je čist lepo napisala. Sissy, kolk si pa sploh stara? Pomoje se ti še nikamor ne mudi, fantov bo še preveč.

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19776 posts

Posted 19 March 2007 - 03:26 PM

9. razred je, tako da nas čas še prihaja twisted.gif laugh.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#11 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2007 - 03:43 PM

dilema ja, sam je ful smesn k je na konc napisala 5 razred, mi se v 5. razredu se pogovarjal nismo z fanti, kaj sele da bi kej druzga delal laugh.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 19 March 2007 - 03:45 PM

Ja, sej to je res, se strinjam. Jaz sem bila tudi v tistih letih še totalno nedolžna deklica. tongue.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#13 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 19 March 2007 - 03:46 PM

QUOTE(DiLeMa @ 19. 3. 2007 - 14:54) View Post

Ka ste smotane, sej je čist lepo napisala. Sissy, kolk si pa sploh stara? Pomoje se ti še nikamor ne mudi, fantov bo še preveč.


Ja stara sem 14 let in kot je rekla MLadoLetNa sem v devetem razredu.
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#14 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14834 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 19 March 2007 - 03:53 PM

Men se tak dopade če je moj pobič kdaj pa kdaj mal lubosumn. Pa da to pove, al pa tak kej. Itak da mu ni vseen če me kak fantič bol tak pogleda, ampak no, okej. Enkrat na enem koncertu je bil ful tak, kar neki me je stisku, lupčku, prav utesnjeno sem se počutla. Še na vece nism mogla sama it. biggrin.gif In pol tak mal plešemo, pa sma se s kolegico mal oddaljile od najinih boljših polovic, ampak sta vseeno bdela nad nama kake tri metre zadi. biggrin.gif Anyway, prleti en kolega mimo, moj pobič ga ne pozna lih. S ttim kolegom sma tak, včasih mi je bil ful všeč, on ma pa tud tak mal crush name. Skratka ja. Mal sma se pogovarjala, pa itak, bil je koncert, ful glasno not, itak da čist na bliz stojiš da si lahk v uho dereš če hočeš kej povedat/slišat. Pa ostrigu se je&sem ga tak počohala po čupci, kao, kje ma lase. Kolegica je pa ostala tam zravn najinih pobičev in je bil kao moj tak čist adijo, zaprepreden kk sm ga kr tk pustila in pol ful bulju wtf njegova punca čoha enga drugega tipa (po čupi no. laugh.gif ). Ko sem pršla nazaj tk sam kje sm bla, sem rekla da sem enga kolega srečala, od kod ga poznam, eh, iz vrtca en(mislim kej bol takega si nebi mogla zmislit, haha, moj pob pa tk kao čist relaxed, aja, aha, kul. Da je bil tak razburjen mi je šele kolegica povedla en dan zatem. Moj pob pa kao nč. čist, skuliran. biggrin.gif Heh.

Pod drzne dogodke še štejem eno flirtanje z enim ultra hot pobom iz morja, ko je bil moj v vodi. Un ultra-hot-pod že tak misli do mene prit, pa moj iz vode prlaufa. biggrin.gif
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#15 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 19 March 2007 - 07:15 PM

QUOTE(DiLeMa @ 19. 3. 2007 - 15:45) View Post

Ja, sej to je res, se strinjam. Jaz sem bila tudi v tistih letih še totalno nedolžna deklica. tongue.gif

Sj sm jst tud čist nedolžna deklca wink.gif
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#16 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 March 2007 - 07:35 PM

Jaz sem mela v petem razredu že tri fante. Kdo se gre fajtat. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#17 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 19 March 2007 - 07:44 PM

Haha jaz sem se v 2 razredu z enim lupčkala v taki hišici za igrat rolleyes.gif laugh.gif laugh.gif biggrin.gif
  • 0

#18 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 19 March 2007 - 07:59 PM

Že takrat ste ble drzne biggrin.gif Jaz si do kakega 5. razreda še pogledat nisem upala tipa biggrin.gif Se vidi sem pa sedaj toliko bolj nora, bom nadoknadila twisted.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#19 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 19 March 2007 - 08:01 PM

^jah sj če pa prej ne meče te pa sigurn kasnej tongue.gif
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#20 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 19 March 2007 - 08:06 PM

Kaj pa če te skos ?
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users