Jump to content


Photo

Regenerator - JOICO Body Luxe Volumising Conditioner


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 October 2011 - 05:07 PM



IPB Image

INCI: Water (Deionized) (aqua), Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, Glycerin, Hydrolyzed Human Hair
Keratin (Quadramine Complex), Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Human Hair Keratin, Hydrolyzed Oat
Protein, Oat Amino Acids, Silicone Quaternium 16, Hydroxyethyl Cellulose, Polyquaternium 10, Polysorbate 60,
Disodium EDTA, Methylparaben, Undeceth 11, Butyl Octanol, Undeceth 5, Fragrance (parfum).


Eden mojih trenutno najljubših balzamov za lase. Je zelo kvaliteten, ne vsebuje silikonov (se jih sicer striktno
ne izogibam, če jih pa ni, pa še toliko boljše), je pa (tako kot šampon iz iste Body Luxe linije) s proteini in
keratinom. Gre predvsem za vlažilni in lahki balzam, ni namenjen zelo poškodovanim lasem, ampak le rahlo
poškodovanim kot so moji, saj sem si jih takrat, ko nekaj časa nisem uporabljala balzamov, nekoliko 'utrudila'.
Tudi s tem balzamom so ponovno prišli k sebi, saj ni bilo potrebne neke strašne, težke nege … zgolj malo
vlaženja, kar pa ta balzam zagotovo nudi. Ponavadi ga nanesem na suhe lase pred pranjem, izjemoma kdaj na
vlažne po šamponiranju. Pustim ga okoli eno uro, pogosteje pa po pol ure. Lasje so kasneje res krepki, polni,
sijoči in zdravi. Nič jih ne obteži. Tekom nanašanja jaz ponovno voham hint češenj, tokrat nekoliko močnejši,
kasneje se pa razdiši, na suhih laseh se vonja meni jako všečen, salonski vonj. Balzam je povprečno gost, bele
barve, nanaša se brez problemov. Suhi lasje ga kar posrkajo. Spira se tudi zlahka. Priporočam ga za rahlo
poškodovane lase ali pa relativno zdrave, za katere ne želite, da bi postali poškodovani. Naročila sem ga (kot že
omenjeno pri oceni šampona) v akciji, drugače pa stane 300ml balzama okoli 12€, sigurno se ga spet splača
naročiti iz tujine (Anglija), saj so cene v SLO ponekod prav bedasto visoke.

5/5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users