Jump to content


vijolično senčilo


  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1 Guest_tejka_*

Guest_tejka_*
  • Guests

Posted 18 March 2005 - 07:49 PM

Iščem dobro vijolično senčilo. Večina jih je bolj mahagonij barva ali pa hitro vlečejo na modro barvo, kar pa k mojim zelenim očem ne paše. Torej, ve katera za kako dobro temno vijolično senčilo?

Hvala, lep vikend.
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2005 - 08:06 PM

Živjo

temni vijolično ima IsaDora ampak v quartetu ali pa kot trojno senčilo....Malo posbrskaj po IsaDori. Pred leti je imel temno vijolično tudi Max Factor, ampak mislim, da je bilo to ob enem looku. Mislim, da ima tudi Artdeco temno vijolično...A iščeš mat ali perlasto?

LP N
  • 0

#3 Guest_tejka_*

Guest_tejka_*
  • Guests

Posted 18 March 2005 - 08:39 PM

Raje mat. Omenjena senčila sem že gledala. Kaj pa druga, so še kaka cenejša? No, mogoče bom tudi to poskusila. Artdeco ima bolj svetleča senčila, kajne?
  • 0

#4 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 18 March 2005 - 10:47 PM

Ima mat in svetleča. Poglej tudi pri Manhatnu imao vedno odbite kombinacije pa dobra senčila. So fajn, sene drobijo.

LP N
  • 0

#5 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 08:38 AM

Jaz sem si zdaj kupila od Esencce senčilo v vijoličastih odtenkih (v škatlici so štiri barve) tudi temno vijolična.

Stane pa okrog 650 sit. smile.gif
  • 0

#6 Lumpyka

Lumpyka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 509 posts

Posted 20 March 2005 - 04:35 PM

QUOTE(sammy)
Jaz sem si zdaj kupila od Esencce senčilo v vijoličastih odtenkih (v škatlici so štiri barve) tudi temno vijolična.

Stane pa okrog 650 sit. smile.gif

Jst sm tut od Esencce vidla taka lepa senčila (med drugim tut vijolčna) in mi je prov žal da si nism nobenga kupla... cry.gif
  • 0
Live - like there's no tomorrow,
Love - like you've never been hurt before and
Dance - like nobody's watching...

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 04:44 PM

Mene pa zanima katere firme senčil so res kvalitetne in dolgoobstojne, ker meni so se še vsa senčila drobila, ali pa sem uporabljala tekoče senčilo, ki je sicer lepih barv ampak se nabira v gubicah na vekah. rolleyes.gif Sicer jih po pravici povedano še nisem sprobala veliko, pa vas prosim za nasvet.

Izredno si želim takšno nežno senčilo, barvo perle ali pa takšno srebrnkasto bež, lahko tudi malo na nežno rožnato vleče. Se mi zdi, da bi se to podalo mojim temno rjavim očem.

Ima katera od vas mogoče točno takega doma? Katera znamka, kateri odtenek, cena? Fino je če je svetleč, lahko pa je tudi mat, ni važno v kakšno obliki (trden, tekoč) samo da se ne nabira v gubicah na vekah in da zdrži več kot pol ure. rolleyes.gif wink.gif

Aja pa za senčilo ne bi dala več kot kakšne tri tisočake, pa še to samo, če je res dobro.
  • 0

#8 Milenushka

Milenushka

    sramežljivec

  • Člani
  • 90 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 March 2005 - 05:22 PM

Isadora, Artdeco imata zelo kvalitetna sencila. Stevilk odtenkov ne vem, sem pa ziher, da ima Artdeco kaksen tak odtenek, saj je izbira res precejsnja.
  • 0

#9 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 20 March 2005 - 05:47 PM

Osebno,Dior,IsaDora, Artdeco, Manhaten (predvsem zaradi barv)...To so nekako moji favoriti, drugače pa ti svetujem, da pred vsakim nanosom senčilo najprej zabiršeš s čopičem na roki in si ele z zabrisanim čopičem nanseš senčilo. Z direktnim nanašanjem senčila v prahu na veko, naneseš preveč senčila in se začne nabirati v gub....


LP N
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2005 - 06:03 PM

Hvala za nasvete, bom poskusla mal pogledat pri teh znamkah, ki ste jih omenile. wink.gif
  • 0

#11 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 27 March 2005 - 05:17 PM

Iskala sem točno tak odtenek vijolične, kot ga ti opisuješ: da ne vleče na modro ali lilasto. Intenzivna mat vijolična. In sem ga našla- probi od Miss Sporty (v Mullerju) ful poceni je.
  • 0

#12 Guest_tejka_*

Guest_tejka_*
  • Guests

Posted 27 March 2005 - 10:08 PM

Tnx za nasvet, se bom odpravla še to pogledat. wink.gif
LP
  • 0

#13 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 28 March 2005 - 05:50 PM

Meni osebno so najbolsja sta od Diorja in Isadora kot je ze Nadi sama napisala! :thumleft:
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#14 Nana28

Nana28

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts
  • Location:Maldivi

Posted 28 March 2005 - 09:46 PM

definitivno Isadorina sencila...imam tpcn takega ko ti isces...v treh oddtenkih....je sicer drazje ampak je vredno tega denarja...
  • 0
Vsak dan je nekaj posebnega zato uzivajmo zivljenje...

#15 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 29 March 2005 - 11:01 AM

Mogoče bi ti odgovarjali senčili od Artdeco-ja, št. 95 ali morda še bolje št. 96 - ki na določeni svetlobi zgleda kot rjava. V bistvu je pa tko vmes.

Lepa vijolična barva je pa v triu senčil od Bourjois - št 48.
  • 0
LP, Finatina

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 29 March 2005 - 01:53 PM

Meni je zelo všeč senčilo od Sisley, sicer imam črnega, ampak sem videla tudi vijolične.

Ampak meni se čisto VSA senčila sčasoma naredijo v takšne 'črte' na vekah... od tistih ta bolj poceni (BourJois, Artdeco) , pa do tistih ful dragih (Sisley, Dior, Chanel).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 29 March 2005 - 05:16 PM

QUOTE(Nikita007)
Meni je zelo všeč senčilo od Sisley, sicer imam črnega, ampak sem videla tudi vijolične.

Ampak meni se čisto VSA senčila sčasoma naredijo v takšne 'črte' na vekah... od tistih ta bolj poceni (BourJois, Artdeco) , pa do tistih ful dragih (Sisley, Dior, Chanel).


Ja vem. Ampak v tem primeru pa uporabi fiksir za senčila. To je eye-shadow base od Ardeco-ja je super. Kupiš ga v Mullerju ali Nami, je pa v lončku. Pomembno je da naneseš čisto malo z prstom na veko, res malo, malo počakaš, in nato s senčilom nadaljuješ. Prepričana sem da boš zadovolja. Imajo tudi druge firme tak fiksir, ampak baje niso tako kvalitetni. Res prisegam na Artdeco.
  • 0
LP, Finatina

#18 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 29 March 2005 - 08:59 PM

QUOTE(Nikita007)
Meni je zelo všeč senčilo od Sisley, sicer imam črnega, ampak sem videla tudi vijolične.

Ampak meni se čisto VSA senčila sčasoma naredijo v takšne 'črte' na vekah... od tistih ta bolj poceni (BourJois, Artdeco) , pa do tistih ful dragih (Sisley, Dior, Chanel).


Nikita, vsa senčila (še posebno v prahu) najprej zabriši na roki. Vzameš čopič , s čopičem pomočiš po senčilu in čopič obrišeš na roki. In šele s tako zabrisanim čopičem si obarvaš veko. Tako zdrobiš še tako male delce prahu senčila, ne naneseš preveč senčila na veko in senčilo se ne nabira v gubo, črto. Pred nanosom senčila, veke popudraj s pudrom v prahu.

LP N
  • 0

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2005 - 02:05 AM

Hvala za namige, punci.

Finatina, kako pa zgleda ta fiksir? Mislim, a je to kakšna kremca? Priznam, da prvič slišim za to... je pa res, da nikoli nisem kaj fejst uporabljala senčil. Ponavadi so kar ležali nekje zadaj v omari...
Zdaj zadnje čase norim s tem Sisley-jevim ta črnim.

Nadi, ja, sem že razmišljala, da bo treba kak puder v prahu (super, zdaj si še to moram kupit, he he) prej nanest, namreč... kot da bi se mi čez cajt kao 'zmastile' veke in potem ratajo te nadležne črte... sem že pomislila na bejbi puder, ampak to najbrž ne bo vredu, kaj mislite? biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 Finatina

Finatina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 399 posts
  • Location:Vrhnika

Posted 30 March 2005 - 09:43 AM

Eye shadow base zgleda takole:
http://www.artdeco.d...ype=0&L=1&id=54

je v lončku, ki ga imaš lahko tudi do 1 leta. Ker ga daš res malo gor.
Super zadeva, res.
  • 0
LP, Finatina




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users