Jump to content


Photo

Number One


  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2005 - 04:59 PM

Tole temo odpiram zato, da bi si med sabo malo predlagale določene kozmetične proizvode, s katerimi smo še posebaj zadovoljne. Lahko zraven napišete zakaj Vam je dotična zadevščina tako všeč.

Evo, bom jaz prva:

Maskara: L'Oreal Intensifique In Oriflame 500% Volume

Obe zelo lepo poudarita, podaljšata, zavihata in zgostita trepalnice in jih ne zlepita. Obe sta tudi zelo obstojni.

Puder: Vichy Fond De Teint Fluide Mat In Maybelline Wonder Finish

Prvi puder je zame absolutni zmagovalec med matirajočimi pudri, ker se po njem popolnoma nič ne svetiš, je pa tudi neverjetno obstojen, meni brez problema zdrži celo noč ko grem ven ob vikendih. Wonder Finish naredi pa ful lepo žametno polt, je lepo mazljiv, se res fino zlije z odtenkom polti (bolje kot Colour Adapt) in se ga na obrazu skoraj ne opazi. Oba pudra sta nekako srednje prikrivnosti.

Krema Za Obraz: Clinians Jabolko

Zelo vlažilen gel na osnovi jabolčne vode, nekomedogen, zelo lahek, koža ga vsrka v trenutku. Ne pušča mastnega filma in je super za mešano in mastno kožo.

Gel Za Čiščenje Obraza: Herbina Clearline In Apotheker Scheller Mineral Balance

Prvi je super gel za čiščenje mastne kože, je izredno nežen in če pride v stik z očmi popolnoma nič ne peče. Umije res temeljito in kože niti ob dolgotrajni uporabi ne izsuši. Mineralni gel pa je prav tako super, lepo umije in je poleg tega brez barvil in dišav.

Šampon Za Lase: Avon Naturals Vlažilni Šampon Z Avokadom In Riževim Mlekom

Edini šampon (poleg Fitovala) ki mi ne izsuši lasišča, je ful nežen, lepo diši in se minimalno peni, kar je zame velik plus ker ne maram na tone pene. Poleg tega naredi lase zelo mehke in jih lahko razčešem tudi brez uporabe balzama.

Maske Za Lase: Avon Planet Spa Olivna Maska

The one and only maska za moje lase. Prej sem bila zelo zadovoljna s Fructisovo, vendar pa mi je ta še boljša. Izdatno navlaži in nahrani še tako izsušene in poškodovane lase ter jim vrne svilnato mehkobo in lesk. Ima zelo prijeten vonj, ki se na laseh ohrani še nekaj dni.

Fluid Za Poškodovane Konice Gliss Kur Hair Repair

Malo bolj gosta kremica za lasne konice, ki zlepi razcepljene dele in jih zgladi, jih naredi sijoče ter jih zaščiti pred nadaljnim cepljenjem. Ni mastna (kot recimo Klasov Silikon) tako da je lahko mazljiva in las ne obteži ali zmast niti pri malo večjem odmerku.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 November 2005 - 05:02 PM

Manhattan senčke
Odličnih barv, obstojne in se ne nabirajo v gubo.

Jade - Ever Fresh puder
Dobro prekriven, ne pušča maskastega izgleda, se lepo vpije in je namenjen normalni koži. Tudi mastni.

Večina Avonovih losjonov za telo
So odličnih vonjev, se lepo mažejo in so v lepih embalažah.


Ko se pa še kaj spomnim, pa dodam.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 November 2005 - 05:23 PM

.
Chanel Extracils maskara
Maskara je namenjena za podaljševanje trepalnic in jih res v prvi vrsti nenormalno podaljša..... vredu se nanaša in je obstojna. Pri meni nepogrešljiva že nekaj let.

Clinique - SuperDefense (normal to dry skin)
Odlična krema super sestavin. Moja koža je skozi celo leto zanesljivo zaščitena. Zelo dobro se maže, zato se je porabi malo. Nima takorekoč nobenega vonja. Koža je vedno nahranjena in navlažena.

Vichy Fond De Teint Fluide Mat puder
Čeprav imam suho kožo, mi nikoli niso ustrezali 'hranljivi' pudri. Raje sem imela kot podlago hranljivo kremo, gor pa matirajoč puder. In ta puder to nalogo odlično opravi - poleg tega je pa izredno obstojen in naraven. Prekriven je pa nekje srednje, se mi zdi - ampak jaz ga itak nimam za prekrivanje, ampak bolj zaščito moje kože (sploh pozimi, poleti ga itak izredno poredko uporabljam) in za ten.

Vichy roll on for very sensitive or depilated skin
Ta zadevca je odlična in jo uporabljam že zelo dolgo. Nima vonja, namenjena je, kot je že v imenu očitno, za občutljivo in depilirano kožo. Torej ga lahko takoj nanesem, ko si kožo zdepiliram in mi je čisto nič ne draži. Učinkovito služi tudi svojemu namenu glede vonjav.

Catwalk Root Boost pena
Nepogrešljiv izdelek za vse tiste, ki ne bi rade imele kodrov, rade bi pa imele volumen. Ta izdelek privzdigne lase in jim da željen volumen. Zame nepogrešljiv izdelek že nekaj let.

Vichy Lipidiose II fluid za telo
Zame 'must have' za mojo izredno suho kožo pozimi. Dela čudeže.

A. Sheller Aloe Vera vazelin
Odličen vazelin, ki ustnice super navlaži in jih ščiti. Da jim moker videz. Ampak že lep čas ga nikjer v trgovini ne vidim...

Dikla krema za nohte
Super krema, ki mi res pozdravi nohte. Se hitro vpije (kar je nezanemarljiva lastnost), diši in predvsem učinkuje.

ArtDeco eye shadow base
S to čudežno zadevco bo takorekoč vsaka senčka odlična.

Guhl mango šampon za dolge lase
Moj zvesti spremljevalec že vrsto let..... noben šampon ga ni izpodrinil. Odlično se peni, dobro umije in predvsem mi las ne uniči na kakršenkoli način. Pa super diši.

Dior powder eyebrow pencil
Svinčnik za obrvi - sicer sem ga kupila včeraj, ampak sem nenormalno in oh in sploh navdušena. Svinčnik je res vreden svojega opevanja. Da izjemno naraven videz obrvi in je izredno obstojen (sem sprobala z raznim drgnjenjem biggrin.gif ). Pa še šikan šilček dobiš zraven. Zame od zdaj tudi nepogrešljiv.

L'Occitane Almod Oil za tuširanje
Izredno hranljiva zadevščina za tuširanje - sploh za pozimi. Kože ne izsuši in izredno, izredno diši. Nepogrešljiv pri meni za pozimi.

Uhjoj, sem se razpisala. Ampak te stvari sem enostavno mogla pohvalit, ker so res imenitne in vredne vsakega tolarja.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 November 2005 - 09:57 PM

Ufff.... jz se zdej bolj mal spomnm.

Definitivno YSL maskara in to v bordo rdeči barvi
Super mi je res! Učke zelo lepo poudari pa rdeča barva jih bolj omehča, to mi je full všeč.

Avonova maska za lase z olivnim oljem
Enkratna, lase zelo zmehča, da bi si jih tud jz skos božala biggrin.gif

Avonovi losijoni
Omamni vonji, ki trajajo še dolgo

Avonov lipgloss pa od Maxfactorja-Silk
Kombinacija super, je men odlična.

Bronz kuglce od BeYu
Enkratne, svetlikajoče, super barva, nasploh odlične.

Ej ne vem več, se še slišmo biggrin.gif wink.gif
  • 0

#5 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 10 November 2005 - 10:06 PM

DIKLA krema za nohte

res, super zadevica, pozdravi nohte, omehča obnohtno kožico.. res izdelek must have wink.gif

MAVALA kopel za nohte

nepogrešljiva, če si hočeš naredit res popolno manikuro wink.gif

GARNIER tonik Essentials

koža se mi je v salbem tednu že popravila... tudi prijeten vonj ima!

MANHATTAN dip-eyeliner

mam slabe izkušnje z barvicami za pod očmi, ta pa kr dobro zdrži wink.gif

BLISTEX lip repair

čeprav baje ni najbolj zdrav za ustinice, pa dobro pozdravi... wink.gif

FRUTTINI za telo

meni osebno naredi super, mehko in dišečo kožo wink.gif

KLAS silikonski koncentrat

ne bo več razcepljenih konic, hehe wink.gif
  • 0

#6 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 November 2005 - 11:10 PM

sam a ni čist podobna tema 'izdelki,ki so naj naj in vas niso razčarali? rolleyes.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2005 - 11:15 PM

Se opravičujem, teme nisem zasledila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 November 2005 - 11:18 PM

QUOTE(rea)
sam a ni čist podobna tema 'izdelki,ki so naj naj in vas niso razčarali? rolleyes.gif

Ja, ampak tu še zraven napišemo, ZAKAJ so nam izdelki dobri. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 November 2005 - 11:19 PM

Ja, točno! Kar Jenno poslušaj, Rea ... se mogoče še kaj naučiš! biggrin.gif wink.gif

Hvala Jenna - ti me razumeš. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 11 November 2005 - 07:35 AM

QUOTE(Princeska)
BLISTEX lip repair

čeprav baje ni najbolj zdrav za ustinice, pa dobro pozdravi... wink.gif  



Zakaj pa ni najbočj zdrav, jaz ga uporabljam,že kakih 5 let ermm.gif:
  • 0

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 November 2005 - 07:52 AM

QUOTE(DiLeMa)


Hvala Jenna - ti me razumeš.  :D

biggrin.gif biggrin.gif

Blistex pa ni zdrav, ker vsebuje veliko mentolov in kafro, kar ni najboljše za nego kože.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 November 2005 - 02:38 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ja, točno! Kar Jenno poslušaj, Rea ... se mogoče še kaj naučiš!  :D  :wink:  

Hvala Jenna - ti me razumeš.  :D

kr neki ermm.gif laugh.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#13 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 12 November 2005 - 12:13 PM

Joj, kje naj zacnem smile.gif

Maskara Artdeco-Intensive color mascara:podaljsa, uviha pa še lušči se ne...

Eyeliner - Collistar tecnico:zelo obstojen in za mojo nemirno roko lahek nanos.

Puder (tekoči) - Collistar silk effect mat finish foundation:naraven ten, dobra prekrivnost, lepa koža..

Puder (v kamnu) - Collistar compact matte-finish foundation:dobro ujemanje s tekocim pudrom, pa za še vecjo prekrivnost nanasanje z mokro gobico.

Olje za mastno/mesano kožo - Decleor Aromessence Ylang Ylang:kozo naredi neverjetno mehko in lepo, uporablja pa se v bistvu za povecevanje efekta kreme (kot podlaga kremi).

Črna barvica-Isadora colormatic eye pen:prijazna uporabnicam leč, pa ful obstojna.

Mleko za telo - Aquolina kokos:ma ful mocen vonj, kokos njami, pa dolgo ostane na kozi, pa tako mehko naredi...odlicno

Ostalo dodam, ko se spomnim wink.gif
  • 0

#14 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 November 2005 - 12:28 PM

- črn svinčnik za oči san susi(ne vem kako se pravilno napiše)enkraten je...obstojen...full dobro se ga namaže,skratka ne morem brez njega.
-colour adapt puder-enkraten! full mi je všeč,ker,ko si ga dam gor je tko kot,da si ne bi nič dala gor,in tud,če hitim si ga razmažm u 1 minuti nč mi ni treba čez dajat(kšn drug pudr) obožujm ga!heh
-parfum joop la bain -neločljiv prijatelj...mmmmm
-maskare od l'oreala in jade-full dobre
-AS limonina melisa,gel za umivanje obraza-lahko samo rečem-MMMM
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 07:00 PM

QUOTE(Jenna)
.
Chanel Extracils maskara
Maskara je namenjena za podaljševanje trepalnic in jih res v prvi vrsti nenormalno podaljša..... vredu se nanaša in je obstojna. Pri meni nepogrešljiva že nekaj let.


Jenna kolk stane tale maskara? Prosim reč daje pod 10k! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#16 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 08 December 2005 - 09:30 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Jenna)
.
Chanel Extracils maskara
Maskara je namenjena za podaljševanje trepalnic in jih res v prvi vrsti nenormalno podaljša..... vredu se nanaša in je obstojna. Pri meni nepogrešljiva že nekaj let.

Jenna kolk stane tale maskara? Prosim reč daje pod 10k! biggrin.gif

Okoli 5k. biggrin.gif
Ampak ti lahko tudi povem, da jo je gladko prehitela maskara od Make Up Factory - All In One. Ki pa stane pod 3k. Naj še omenim, da sem si danes prvič nanesla All In One maskaro v modro-turkizni barvi in imam krasne očke. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 December 2005 - 09:34 PM

A da je tako super ta Make Up Factory zadeva? Hmmm ... zdej me pa mika. Čeprav še vseen ne morem iz svoje kože in bi si ful rada privoščila nekaj extra zdej ko imam rojstni dan in sem polna keša. biggrin.gif Blazno me mika ta Chanelova maskara, ker po navadi ne posegam po kozmetiki tega cenovnega razreda (sem pa pričakovala da bo dražja tale maskara) in me kar vleče k njej. Se bojim, da bom v ponedeljek iz drogerije Beautique prinesla poleg parfuma Euphoria še to Chanelovo maskaro ... ajej, res sem smotana. rolleyes.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 rozica

rozica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 447 posts

Posted 08 December 2005 - 10:56 PM

dilema res se ti ne splaca dat 1krat vec za maskaro. sama sem prej uporabljala lancome hypnose ki je tud neki cez 5k, vendar odkar imam all in one od make up factory lancome ne kupim nikoli vec. si za tisti denar raje privoscim kaj druzga ;)
  • 0

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 December 2005 - 12:05 AM

QUOTE(DiLeMa)
A da je tako super ta Make Up Factory zadeva? Hmmm ... zdej me pa mika. Čeprav še vseen ne morem iz svoje kože in bi si ful rada privoščila nekaj extra zdej ko imam rojstni dan in sem polna keša. biggrin.gif Blazno me mika ta Chanelova maskara, ker po navadi ne posegam po kozmetiki tega cenovnega razreda (sem pa pričakovala da bo dražja tale maskara) in me kar vleče k njej. Se bojim, da bom v ponedeljek iz drogerije Beautique prinesla poleg parfuma Euphoria še to Chanelovo maskaro ... ajej, res sem smotana. rolleyes.gif

Ja, saj te čist štekam, VERJEMI biggrin.gif, s tem, ko praviš, da si bi rada kaj ekstra privoščila in sem in tja..... ampak! All In One je boljša!!! Jaz sem to Chanelovo uporabljala več let in sploh nisem hotla nobene druge sprobat (sploh kakšne L'Oreal ipd. - do teh imam a priori odpor). Ampak tole od Make Up Factory pa sem na podlagi izjemno dobrih kritik - in mi ni žal. Do nadaljnega je ne zamenjam več..... na Chanelovo pa tudi ne trznem več zdaj, ko imam tole.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 December 2005 - 02:07 AM

a lah sam neki.....tko na hitr ena pove....
a volumen je ubistvu gostota,ne oops.gif biggrin.gif ?Se pravi,če na maskari piše volume...to pomen da mi jih bo zgostila in ne podaljšala,a ne da?
Se prav,če mam jz po naravi ok dolge ampak bi jih sam mela rada mal več v vrstici,potem rabm volume maskaro?Je tako ermm.gif: :scratch: :bounce:


A ta make up factory all in one mascara..kaj to misljo s tem all in one?kaj pa je all in one? rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users