Jump to content


Photo

Obstojen puder


  • Please log in to reply
89 replies to this topic

#41 pupika

pupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 13 April 2005 - 07:09 AM

Vesnica jaz si dam pod puder vlažilno kremo, tako, da ko ga razmažem se mi najprej koža sveti, potem pa pustim nekaj časa in se mi koža nič več ne sveti. Pri tem pudru je treba paziti, da imaš vlažilno kremo spodaj, kajti je očitna razlika.

Sicer pa obstaja še puder light in natural, ki sta tudi za suho kožo. S tema dvema zaenkrat še nimam izkušenj, vendar si ga mislim kupit za poleti.
  • 0

#42 *vesnica*

*vesnica*

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 215 posts
  • Location:kranj
  • Interests:ličenje!!!in vse drugo

Posted 13 April 2005 - 07:06 PM

ja, sj dam tud kremo spodaj,....pa ne vem no, sj puder je odličen,mam pa se vseeno pomisleke....za poleti je pa ful fajn un k ma notr kot mico blescice...
  • 0

#43 pupika

pupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 14 April 2005 - 06:58 AM

vesna kateri puder pa je to z bleščicami?
  • 0
user posted image

#44 CEBELCA

CEBELCA

    sramežljivec

  • Člani
  • 31 posts

Posted 14 April 2005 - 07:59 AM

QUOTE(pupa)
Kaj pa pravite na ta pudra ?

IPB Image IPB Image


Jaz že dolgo časa uporabljam Revlon in sem zelo zadovoljna. Zelo lepo se razmaže. Za unega drugega pa ne vem, ker ga še nisem sprobala.
  • 0

#45 pupika

pupika

    sramežljivec

  • Člani
  • 28 posts

Posted 14 April 2005 - 08:57 AM

Tega od Jade sem jaz kupila pred enim letom, ravno takrat ko j eprišel ven. Pa sem se samo 2* krat namazala.
Je zelo lahek in nič ne prekriva.
  • 0
user posted image

#46 LPgirl

LPgirl

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 578 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 June 2005 - 08:09 PM

Kateri pudri pa so boljši zato da se ne svetiš predvsem na T predelu?
Tekoči, v kamnu ali v prahu? oops.gif
  • 0

#47 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 01 June 2005 - 08:12 PM

Pudri v kamnu so boljši fiksatorji in boljše matirajo. Seveda pa moraš predvideti, da ni noben puderne obstane cel dan, ne da bi se koža začela svetit, še posebno, če je mešana ali mastna. Tako, da je dobro, da večkrat dnevno potapkaš s pudrom v kamnu obraz.
  • 0

#48 Eni

Eni

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 130 posts

Posted 02 June 2005 - 09:43 AM

Sama uporabljam od Isadore "Sheer to cover foundation", ne maši por in je ful prekriven in obstojen. Čez dam še od Lumene puder v prahu (ravno mi ga zmanjkuje, v Slo pa se ga ne dobi več! baad). No tale od Isadore je res uredu, ful priporočam. Prej sem uporabljala od MaxFactorja Lasting Performance, in je tudi uredu.

Ko sem bila pa še najstnica sem ful časa uporabljala puder v kamnu od Manhattna s cinkom (antibakterijski) in je tud lepo polt naredil.
  • 0

#49 ŁabeŁŁa

ŁabeŁŁa

    sramežljivec

  • Člani
  • 29 posts

Posted 07 June 2005 - 07:44 PM

Oila...

Jaz pa trenutno uporabljam obarvano kremo Visions od Oriflema in nato puder v kamnu od Manhattna (natural), s katerim sem ful zadovoljna.
Visions imam prvič, Manhattna pa se kr redno poslužujem smile.gif.
  • 0

#50 Charmed25

Charmed25

    sramežljivec

  • Člani
  • 30 posts

Posted 08 June 2005 - 12:01 PM

probej Rimmel stay matte
  • 0
The power of three will set you Free.

#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 June 2005 - 12:29 PM

Jaz sem si pa zdaj, ko mi je zmanjkalo že tretje tube Colour Adapta, kupila Avonov Personal Match tekoči puder z matirajočim učinkom, ki je namenjen prav mešani in mastni koži.

In moram rečt, da nisem tako zadovoljna ... niti pol toliko kot s Colour Adaptom.

Puder je srednje prikriven in moram tudi rečt, da sem precej trofla barvo, čeprav je to malo riskantno preko kataloga ... vendar pa je puder ful slabo mazljiv, sploh se noče lepo zlit s kožo, ampak kar 'čepi' gor, tako da je precej opazen in ga je treba blaaazno dolgo razmazovat, da stvar ne daje izgleda fasade.

No ampak na koži je potem kar kul filing, čeprav spet ne tako kot pri Colour Adaptu. Glede obstojnosti pa ... sem se zjutraj okoli 10h namazala, trenutno je še vse skupaj tako kot mora bit ... ampak dan je še dolg.
  • 0

#52 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 08 June 2005 - 02:05 PM

Dilema mogoče bi pomagal če bi pod puder mal več kreme namazala pa bi blo mogoče bolj mazljivo
  • 0
lp, Martina

#53 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 June 2005 - 02:54 PM

Martina sej sem se preden sem nanesla puder, namazala z vlažilno kremo in ga potem nanesla še preden se je krema popolnoma vpila.

Pa sej ni panike, puder mi je na splošno kar všeč, je izredno obstojen in ima res super matirajoč učinek. Samo vseeno ga ne bom ponovno kupila, ko mi ga zmanjka ... Colour Adapt je za mene še vedno 1A. wink.gif
  • 0

#54 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 08 June 2005 - 08:13 PM

QUOTE(Eni)
Sama uporabljam od Isadore \"Sheer to cover foundation\", ne maši por in je ful prekriven in obstojen. Čez dam še od Lumene puder v prahu (ravno mi ga zmanjkuje, v Slo pa se ga ne dobi več! baad). No tale od Isadore je res uredu, ful priporočam. Prej sem uporabljala od MaxFactorja Lasting Performance, in je tudi uredu.

Ko sem bila pa še najstnica sem ful časa uporabljala puder v kamnu od Manhattna s cinkom (antibakterijski) in je tud lepo polt naredil.


Od ID sem tudi jaz imela puder, je super, samo za zimo mi je bil pa mal presuh na licih. rolleyes.gif
  • 0

#55 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 16 September 2006 - 09:38 PM

Živjo!!
Jooj jz bi tak rada ta testerček od Colour Adapt. P nevem kje dobit. K sem iz izole. Pa tuki nimajo nič. Edin kj v kp. Prosim če je kera z obale naj odpiše. Pa neki bi tud prosila. Če ma kera testerček,bi se dal kj zmenit če bi mi poslala??? rolleyes.gif

Lp
  • 0

#56 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 September 2006 - 09:41 PM

Pa kaj ne moreš iz Izole v Koper, sej ni tako daleč, ko se vreme malo spravi k sebi se vsedeš na bicikel pa je.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#57 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 16 September 2006 - 09:53 PM

Ja vem ja... sam mislis da majo v mullerju?
  • 0

#58 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 16 September 2006 - 09:57 PM

V Muellerju imajo skoraj vso kozmetiko opevano na tem forumu, tudi Colour Adapt.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#59 ninaa

ninaa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 433 posts
  • Location:Obala

Posted 17 September 2006 - 08:56 AM

Ok...k res hočem met testerček oops.gif
  • 0

#60 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 17 September 2006 - 01:20 PM

OK, od vseh teh različnih pudrov dobivam glavobol. A se najde kak junak, ki je nemasten (primeren za mešano kožo), nekomodogen, srednje dobro prekriva in ima po možnosti še zaščito?

Iščem namreč puder, ki bo ravno prav prekrival, mi ne preveč mastil kože, pa da naum kakih mozoljev dobila po njem.
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users