Jump to content


Photo

Entourage


  • Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11081 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 February 2008 - 02:16 PM

Nisem še zasledila, da bi blo govora o nadaljevanki Entourage. Gre za štiri tipe, ki so odrasli v New Yorku, kasneje pa se vsi preselili v Los Angeles, kjer se vse dogaja. Štirje prijatelji so del jet-seta, vse se vrti okrog glavnega lika Vinca, ki je igralec in je na poti, da pride na A listo Hollywooda, njegov polbrat Johnny je njegov trener, kuhar in si obupno želi postat igralec, potem je tu E, Vinceov personal assistant, Turtle pa je tudi en hanger-on in je Vinceov šofer. Vsi živijo v njegovi hiši in žurajo po LA, itd.
Jaz sem glih končala s prvo sezono. Prvih par delov mi ni bilo nič posebnega, zdej me je pa potegnil not in komaj čakam drugo sezono. Posneli so 4 sezone, 54 delov. Še ena nadaljevanka, kjer ti gre cel dan v sekundi... biggrin.gif

IPB Image

iz leve proti desni:

Turtle, E, Vince, Ari (agent) in Johnny Drama.
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 March 2008 - 08:54 AM

Frida ... pri Entourage omenjaš skos 4 kolege, na sliki jih je pa 5. laugh.gif Kdo je peti?
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11081 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 03 March 2008 - 09:02 AM

Ma, ta peti tip (na sliki drugi z desne) je agent od Vinca.
laugh.gif laugh.gif

Ej babe resno no, dejte začet gledat Entourage. Jaz sem že končala z drugo sezono. Ful hitro se potegnejo z neta, ker traja ena epizoda malo manj kot pol ure.
  • 0

#4 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11081 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 August 2008 - 06:33 PM

A vam lahko še enkrat predlagam nanizanko Entourage, prosim? Opisala sem jo že nekaj strani nazaj. Epizode so kratke, tko kot Friends al pa SATC, ful je za smejat, noro dobre zaplete imajo, komaj čakam novo sezono 7. septembra!!
Res priporočam.
  • 0

#5 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15570 posts
  • Gender:Female

Posted 28 August 2008 - 07:06 PM



OK, si bom povlekla. Če mi ne bo všeč, si naje*ala. laugh.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#6 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11081 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 28 August 2008 - 07:25 PM

Ziher ti bo všeč!!!!
Tuki notr kar velik preklinjajo, sploh pa Ari, ki igra agenta, ta najde take nore zbadljivke, za crknit smešno. On je nor, najboljši. Ma debest nanizanka!!
Na tem linku je ena od njegovih ful dobrih izjav:
http://www.youtube.c...feature=related

unless Carmen Electra calls for an emergenc titty-fuck, don't answer!
  • 0

#7 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 10 September 2008 - 07:56 PM

a ta Entourage kej bolš rata? ker zj je BORING (gledala prva dva dela)
  • 0
¡Que viva la salsa cubana!

IPB Image

#8 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11081 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 September 2008 - 08:29 PM

Jaaaaaa, glih čez teh prvih par delov moraš it!!! Pol rata zakon - ful zanimivo in smešno, napeto, vse živo.
Men je Entourage priporočila frendica in ko sem pogledala prve tri dele al pa še več, sem si misnla pa kaj morm jest to gledat, te neumne snobe... ampak pol rata the best... gre pa za holivudsko življenje igralcev in celga tega biznisa... Men so super no. thumbup.gif
  • 0

#9 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11081 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 November 2008 - 11:01 PM

Jest se bom mogla očitno na glavo postavt, da bo katera od vas začela gledat Entourage tongue.gif
OK, Sahara je gledala prvih par delov in ji ni blo všeč, sam to ne velja, po parih delih mnenje itak ne velja. tongue.gif

  • 0

#10 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15570 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2008 - 11:07 PM


Frida svečano obljubljam, da ko bom čist končala z diplomo, bom jst dol potegnla. biggrin.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#11 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11081 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 November 2008 - 11:08 PM

Se pravi se to še dolg časa ne bo zgodil wink.gif wink.gif
  • 0

#12 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15570 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2008 - 11:12 PM



Aaaaa, bijoč, zdej pa ne bom. butl.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#13 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11081 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 04 November 2008 - 11:13 PM

laugh.gif laugh.gif
  • 0

#14 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15570 posts
  • Gender:Female

Posted 04 November 2008 - 11:15 PM

tongue2.gif
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#15 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 16 October 2011 - 06:25 PM

No, jaz sem pogledala skoraj do konca vse dele, obstaja namreč 8 sezon, meni manjkajo še štirje, pa bom zaključila z gledanjem.

Po eni strani komaj čakam, ker so mi skozi sezone nekateri liki začeli iti pošteno na živce; vsi po malem, če sem poštena, le Vince (glavni lik, okoli katerega se v bistvu vse vrti), in njegov agent Ari mi nista. tongue.gif

Ari je fenomenalen, njegov črn humor je v bistvu ena boljših stvari te serije, včasih res ne moreš verjeti, česa vsega je sposoben. biggrin.gif Je pa po drugi strani zelo dober po srcu, čeprav se na prvi pogled ne zdi tako.

Serija je precej moška, hihi, tako kot je SATC bolj ženska, je tukaj v ospredju moški pogled.

Všeč mi je, ker traja samo slabe pol ure. smile.gif

Na živce mi je pa šlo, ker so non stop bile neke hude babe v tej nanizanke, resnično, niti ena ni bila povprečna, normalna punca. Ampak da - takšno je življenje v Hollywoodu.

Še nekaj slavnih izjav Arija:

Mrs Ari: Don’t talk to my sister like that.
Ari: I don’t wanna speak to her at all.

(Amanda keeps calling)
Ari: I don’t want to speak to her.
Jake: Should I tell her that?
Ari: Tell her I want her to die! twisted.gif

Lloyd: Are you hiding something from me Ari?
Ari: Only my cock and my asshole Lloyd..

Lloyd je gay. laugh.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#16 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15570 posts
  • Gender:Female

Posted 16 October 2011 - 06:31 PM


Loydu res take meče, jst umiram. Ari je men tut najboljši, pa Loyd je ful smešen. Jst sem pogledala pet sezon, so vrtel na fox life, zdej si morm pa še ostale dol potegnt.

Pa Turtle mi je tut zakon.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#17 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11081 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 October 2011 - 08:00 PM

To nanizanko tud znam na pamet. Sem pa ravno prejšnji teden pogledala zadnji del.
Bom tiho, dokler ga ne pogledata, da ne uničim konca.
Men je Ari zakon, njegov humor... pa lloyd in Turtle. Huda nadaljevanka res.
  • 0

#18 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15570 posts
  • Gender:Female

Posted 17 October 2011 - 07:11 AM


Pa sej Drama mi je tut ful posrečen. Fajni liki so, ni kej.
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#19 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 October 2011 - 09:27 AM

Meni so najboljši liki:

1. Lloyd
2. Ari
3. Drama

Čeprav mi je šel Drama v predzadnji, sedmi, in zadnji sezone občasno POŠTENO na živce.

Pa ženske so bile nekatere res lepe, najbolj mi je bila pri srcu Sloan. smile.gif

Pa še en plus serije - v njej nastopa en kup resničnih slavnih osebnosti. thumbup.gif

QUOTE(Frida @ 16. 10. 2011 - 21:00) View Post

Bom tiho, dokler ga ne pogledata, da ne uničim konca.


Bom v kratkem pogledala, danes ali pa jutri do konca, pa rečemo kakšno. wink.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#20 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 17 October 2011 - 07:27 PM

Evo, pa sem končala z 8. sezono. Heh, konec je bil prav pravljičen. tongue.gif

Mi je bilo pa res lepo, kako je Ari pridobil Melisso nazaj (zanimivost, skozi celo serijo skoraj nismo izvedeli njenega imena, skoraj do konca), malo bolj za lase privlečeno, da se bo Vince poročil s Sophio, katero je poznal dobesedno en dan.

Pač vse se je poklapalo, Turtle je končno postal milijonar, tudi Drama je dobil kar je želel, čeprav je bil na koncu res težek, E. in pa noseča Sloan - ni ga lepšega, no, prava ameriška pravljica lepih in bogatih.
ermm.gif


Drugače je serija dobra, najprej moraš nekaj delov pogledati, potem pa spoznaš karakterje, se navežeš nanje, itd. Zmagata pa seveda Lloyd in Ari, in vsi njuni trenutki, ter Drama.

Tudi ostale stvari niso slabe, a te bi izpostavila kot najboljše.

Če bi ocenila, bi dala močno, suvereno 8ko. thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users