Jump to content


Photo

Ko bom velika, bom ...


  • Please log in to reply
399 replies to this topic

#1 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 25 January 2006 - 11:36 AM

Katere so vaše še nedosežene ambicije? Kaj si želite početi?
Je to, kar zdaj počnete tisto ta pravo ali greste dalje do vašega cilja? 8)
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 January 2006 - 11:54 AM

Ko sm bla mala, sm si neznansko želela postat kuharca ... sm si pol premisla. biggrin.gif

Kaj hočem postat? Ne vem ... jst sm glede tega ful nekak nedorečena. Karkoli bo, samo da bo fajn.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 January 2006 - 12:01 PM

Ko bom velika (po končanem faksu) bi se rada (vsaj zdaj tako mislim) zaposlila v svoji stroki - KADROVSKA ...
Ali pa vodja pisarne/organizator (to sem že delala in mi je bilo full všeč)

Če mi bo uspelo, sporočim wink.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#4 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 January 2006 - 01:29 PM

Zdaj kaže, da bom delala v tisku. Morda pa dobim službo na geodetski upravi. Ravno danes bom poslala prošnjo. Čeprav mi v tiskarni bolj paše delat... Eh, ne vem, kaj bom. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#5 Nadja

Nadja

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:šport, potovanje, mediji, tuji jeziki in še in še...

Posted 25 January 2006 - 02:16 PM

Jaz sem nekoč želela postati profesorica rolleyes.gif . Potem sem se odločila za študij ekonomije. twisted.gif Rada pa bi delala na projektih, organizaciji.
Morda celo na delovni inšpekciji. 8)

Pisarniško delo (nonstop) me ne interisira več, sem preveč delala na tem področju. Rada sem bolj dinamična. :blob2:
  • 0
LP, Nadja

When we are happy, we are allways good, but when we are good, we are not allways happy (O.Wilde).

#6 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23564 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 25 January 2006 - 03:11 PM

[quote=Nadja] Rada pa bi delala na projektih, organizaciji.
Morda celo na delovni inšpekciji. 8)

JAZ TUD!!!!

A bova skupaj lovile privatnike, ki nimajo "pošlihtanih" pojmov, kako je treba z zaposlenimi delat biggrin.gif biggrin.gif

Ta teden sem ravno naredila izpit iz delovnega prava tongue.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#7 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 25 January 2006 - 03:51 PM

sama svoja šefica : s.p. biggrin.gif
  • 0

#8 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 25 January 2006 - 03:53 PM

QUOTE(DiLeMa)
Ko sm bla mala, sm si neznansko želela postat kuharca ... sm si pol premisla. biggrin.gif


Jaz tudi biggrin.gif
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.

#9 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 25 January 2006 - 04:40 PM

Jaz se pa vedno znova navdušujem nad novimi stvarmi, npr. ko sem v trgovini bi bla rada prodajalka, ko se pogovarjamo o kozmetičarkah, bi bla rada to, ko sem v živalskem vrtu bi bila rada tam kakšna paznica...Tko d še nevem oops.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#10 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3496 posts
  • Gender:Male

Posted 25 January 2006 - 05:34 PM

Meni je bilo vedno všeč dinamično in kreativno delovno mesto..recimo kakšna organizatorka prireditev je bla med zadnjimi željami...Glede na fax pa bi lahko ocenla, da me zanima dalo v kakem velikem podjetju, ne pa na sodišču rolleyes.gif
  • 0

#11 hudička

hudička

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2225 posts
  • Location:pekel

Posted 25 January 2006 - 06:30 PM

Hmmmm zaenkrat je kratkoročni cilj uspešn naredit poklicno maturo pol pa maturitetni tečaj
drgač pa če bi šlo vse po željah bi bla hudička zaposlena kot socialna, svetovalna delovka al pa delo z gluhimi otroci
  • 0
Sprijazni se s svojim življenjem.Sprejmi ga takega kot je sedaj, da slučajno ne zgrešiš še tistega drobca sreče,ki čaka nate! (Phil Bosmans)

#12 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 25 January 2006 - 06:40 PM

Jaz sem hotla bit zdravnica...Čeprav, če dobro premislim je bla bolj to fotrova želja, ki je tudi zdravnik, pa itak je pol familije zdravnikov, kar te potem še dodatno navdihne. No, za omenjen faks sem sfalila par pik na maturi, ki sem jo potem šla še zviševat in se nato soočla še z enim neuspehom. In zdaj mi ni žal. Študiram biologijo in filozofijo in lenarim več ali majn, kar mi še najbolj sede. rolleyes.gif
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 January 2006 - 10:50 PM

.
Ko bom velika, bom še lepša in bogata.


.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 noelle

noelle

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 207 posts

Posted 26 January 2006 - 03:55 PM

Pri meni je na to temo vedno polno smeha že ko začnem z "...ko bom velika...", ker sem bolj majhne rasti ;) In potem vsi: "No, to bi pa radi videli..." lol laugh.gif
  • 0

#15 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 26 January 2006 - 06:42 PM

hm, trenutno je apriorij dokončati študij umetnostne zgodovine, potem pa kdo ve. V mislih sem imela tudi licenco za vodiča in mogoče še pred diplomo vzporedni študij ... Vsekakor mislim povezati službo z znanjem iz faxa, ker me to zelo veseli. Rada bi kaj novega raziskala na tem področju in mogoče celo kakšno razpravo o tem napisati.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#16 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 27 January 2006 - 04:37 PM

......bom igrala košarko....
  • 0

#17 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 27 January 2006 - 07:25 PM

Ok valda da je še ful prehitro ampak nekak planiram ... da bi prišla pač na prvo gimnazijo Maribor potem pa naprej kako Farmacijo študirat kr me ful zanima al pa novinastvo! biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#18 žeula

žeula

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1613 posts
  • Location:~¤~¤~¤~

Posted 27 January 2006 - 09:08 PM

Jst sem se sprijazlna z dejstvom, da ne bom nikol velika biggrin.gif hehehe... hecam se! biggrin.gif

...mela bom družino z najmanj tremi otroci, kjuti možekom, hišico z bazenom, ipd. imela bom ogromno prjatlov s katerimi bomo hodil na večerje, počitnice itd. delala bom pa z ljudmi ... skrtaka bom bla oh in sploh srečna! aja, da ne pozabim na svoj magisterij iz moralke! wink.gif
  • 0
Vedno sem čutila, da je trenutek, ko se zjutraj zbudiš, lepši od vseh 24 ur. Misliš si, da se lahko zgodi karkoli. In dejstvo, da se to skorajda nikoli ne zgodi, sploh ni pomembno. Možnost vedno obstaja.

#19 cool_girl

cool_girl

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 108 posts
  • Location:tu pa tam;P
  • Interests:vse po malem=)

Posted 29 January 2006 - 12:16 PM

jah jz bom kozmetičarka..probaŁa bom pa v manekenstwu uspet ta let wink.gif
  • 0

#20 Kate

Kate

    sramežljivec

  • Člani
  • 81 posts
  • Location:Domžale

Posted 29 January 2006 - 12:25 PM

Delno so se moje sanje že uresničile; že par let delam kot stevardesa, po zaključenem študiju (upam, da bo to v enem letu) pa bom profesorica nemškega jezika. Če ti uspe doseči tisto kar te veseli, si dosegel največ.

Pozdravček vsem!
  • 0
Don`t give up!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users