Jump to content


Photo

fitnes


  • Please log in to reply
477 replies to this topic

#21 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 03 November 2006 - 01:22 PM

laugh.gif
  • 0

#22 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 07 November 2006 - 09:56 AM

Hej Sajk, imaš kakšne izkušnje s Sassijevo metodo? Pri nas v fitnesu nimamo inštruktorja, pa pol po forumih iščem vaje in načrte treningov,se mi je to še kar zanimivo zdelo. http://www.maxximum-.../sport/282.html
  • 0

#23 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 07 November 2006 - 11:41 AM

QUOTE(BRIANA @ 7. 11. 2006 - 9:56) View Post

Hej Sajk, imaš kakšne izkušnje s Sassijevo metodo? Pri nas v fitnesu nimamo inštruktorja, pa pol po forumih iščem vaje in načrte treningov,se mi je to še kar zanimivo zdelo. http://www.maxximum-.../sport/282.html

Ne, jaz imam približno 70kg pri 184cm višine, delam na tem da jih bo ene 74-75 (kar naj bi bila idealna masa za to višino). Maščob v telesu imam pa baje 6.2%, kar je nekje na ravni vrhunskih športnikov twisted.gif

Na pomlad bo spet tek pred zajtrkom, če se bo čez zimo kaj nabralo slučajno, bo šlo pa-pa smile.gif

  • 0

#24 Pille

Pille

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts
  • Location:Lj
  • Interests:svasta!

Posted 07 November 2006 - 04:54 PM

QUOTE(sajk @ 7. 11. 2006 - 11:41) View Post

Ne, jaz imam približno 70kg pri 184cm višine, delam na tem da jih bo ene 74-75 (kar naj bi bila idealna masa za to višino). Maščob v telesu imam pa baje 6.2%, kar je nekje na ravni vrhunskih športnikov twisted.gif

Na pomlad bo spet tek pred zajtrkom, če se bo čez zimo kaj nabralo slučajno, bo šlo pa-pa smile.gif


Jah, idealna masa je precej relativna stvar.
Jaz imam 176cm, 74kg in okol 8% fat...to je zame idealno. Ko sem shujsal zaradi obilice kolesarjenja na 68kg sem zgledal precej bogi (no ja...sej sem bil cist normalen) in nebi rad sel nazaj na 68kg!!!

Sumo borci so tud tretirani kot vrhunski sportniki v svoji dezeli, pa imajo 30%fat....hehe biggrin.gif

Drgac pa kar se tice Tilvolija lahko podprem vse prejsnje izjave...sam pa hodim v Fit&Fun pri POPTV-ju. Kr zadovoljen, mal je majhen, ima pa vse kar rabis in vec.
  • 0
Vse se da, samo hoct je treba!

#25 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 07 November 2006 - 05:25 PM

Sumo? laugh.gif No - seveda, odvisno od športa, igre z žogo .. tam majo 10 in več ... tko da ... devil.gif
  • 0

#26 BRIANA

BRIANA

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 123 posts

Posted 07 November 2006 - 07:26 PM

Jaz sem mislila na jedilnik in vaje, če se ti bere vredu ? Aerobnih treningov imam dovolj, samo bi rada še oblikovala postavo. Nimam pa nobenih izkušenj s tem, do zdaj sem pač malo popazila pri hrani pa je blo, samo če se da večji učinek s točno določeno prehrano in vajami dosečt pa tudi ne bi imela kaj proti.
  • 0

#27 Pille

Pille

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts
  • Location:Lj
  • Interests:svasta!

Posted 07 November 2006 - 07:45 PM

QUOTE(BRIANA @ 7. 11. 2006 - 19:26) View Post

Jaz sem mislila na jedilnik in vaje, če se ti bere vredu ? Aerobnih treningov imam dovolj, samo bi rada še oblikovala postavo. Nimam pa nobenih izkušenj s tem, do zdaj sem pač malo popazila pri hrani pa je blo, samo če se da večji učinek s točno določeno prehrano in vajami dosečt pa tudi ne bi imela kaj proti.

Seveda se da dosect! In to se kako ucinkovito, ce si le dovolj zagreta za stvar.
Za pomoc o treningih in prehrani si preberi kaksen clanek na:
www.mojtrener.com thumbup.gif
  • 0
Vse se da, samo hoct je treba!

#28 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 07 November 2006 - 08:08 PM

Ce hocs zlo lep in modren fitnes check out Konex na Brdu...Je pa tut mal bl drag.


Kar se pa vaj tice, uzames prvic unga proja in poslusas tocno kaj ti pove, ker je use od postavitve do izvedbe pomembn.

Pa 3x ne tedn je cist dost...Sploh za zensko se mi zdi. Misica tko al tko rab 48ur da se odpocije.
  • 0

#29 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 07 November 2006 - 09:05 PM

Dober večer cool.gif

Ne morem mimo tebe Piquet k si tako lepo pohvalil Konex biggrin.gif Jaz jih bom pa pograjala z veliko začetnico!!! obiskovala sem Fit&Fun, Moj Fit, fitnes zraven srednje šole v šiški-tako zvane športne gimnazije, prav tako Tivoli in še enega v Velenju.....moje skromno mnenje je, da ima Konex najslabše urejene tuše in sanitarije....Groooozaaaaa.....tuši so katastrofalni....nobene pregrade...ploščice pa po starosti in vodnemu kamnu spominjajo na kakšno konracijsko taborišče tongue1.gif Fuj!!!! Mogoče smo le ženske malo bolj občutljive na to, ampak mislim, da bi si po standardu, ki ga furajo s cenami, lahko omislili vsaj malo bolj higijenično garderobo.....drugače je sam fitnes sodoben, a tudi precej majhen...

P.s.: Piquet wink.gif to nikakor ni bil oseben napad nate tongue.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#30 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 07 November 2006 - 10:25 PM

QUOTE(Pille @ 7. 11. 2006 - 19:45) View Post

www.mojtrener.com thumbup.gif

Ti maš pa blazno rad tole stran twisted.gif Ali je catch bolj v tem da si del uredniške ekipe tam? hmm.gif

Če smo že pri tem ... Maxximum je dosti boljši twisted.gif

  • 0

#31 Pille

Pille

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 107 posts
  • Location:Lj
  • Interests:svasta!

Posted 07 November 2006 - 11:01 PM

QUOTE(sajk @ 7. 11. 2006 - 22:25) View Post

Ti maš pa blazno rad tole stran twisted.gif Ali je catch bolj v tem da si del uredniške ekipe tam? hmm.gif

Če smo že pri tem ... Maxximum je dosti boljši twisted.gif

Ne sajk, noben urednik nisem, res pa je da mi je stran vsec in rad povem folku za nekej, kar lahko pozitivno vpliva na njihovo zivljenje!

Maxximum portal poznam in o tem, da je boljsi bi se dalo debatirat, meni ni...vse je bolj kot ne subjektivna ocena twisted.gif
Pa ne bom kritiziral zdele, ker se mi ne da in odhajam spat...ajdee wink.gif
  • 0
Vse se da, samo hoct je treba!

#32 Piquet

Piquet

    Proud Argish owner

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4435 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana

Posted 08 November 2006 - 12:39 AM

QUOTE(_Sončica_ @ 7. 11. 2006 - 23:05) View Post

Dober večer cool.gif

Ne morem mimo tebe Piquet k si tako lepo pohvalil Konex biggrin.gif Jaz jih bom pa pograjala z veliko začetnico!!! obiskovala sem Fit&Fun, Moj Fit, fitnes zraven srednje šole v šiški-tako zvane športne gimnazije, prav tako Tivoli in še enega v Velenju.....moje skromno mnenje je, da ima Konex najslabše urejene tuše in sanitarije....Groooozaaaaa.....tuši so katastrofalni....nobene pregrade...ploščice pa po starosti in vodnemu kamnu spominjajo na kakšno konracijsko taborišče tongue1.gif Fuj!!!! Mogoče smo le ženske malo bolj občutljive na to, ampak mislim, da bi si po standardu, ki ga furajo s cenami, lahko omislili vsaj malo bolj higijenično garderobo.....drugače je sam fitnes sodoben, a tudi precej majhen...

P.s.: Piquet wink.gif to nikakor ni bil oseben napad nate tongue.gif

No ja, jz sm bl za fitnes govoru kuker za sanitarije sam ok. =)

Sicer me ze doug ni blo tm, sam ko sem se hodu so bli moski tusi, omarce in vse tip top. Kksn let pa pol nazaj.
Res pa je, da tut v moskih ni blo nubenih pregrad. Ampak jz tko al tko zvim 8 minut stran pa sm se duma tusirou. =)

Sam pravm, da so naprave in ambient ful fensy. =)
  • 0

#33 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 08 November 2006 - 02:50 PM

QUOTE(Pille @ 7. 11. 2006 - 16:54) View Post

Jah, idealna masa je precej relativna stvar.
Jaz imam 176cm, 74kg in okol 8% fat...to je zame idealno. Ko sem shujsal zaradi obilice kolesarjenja na 68kg sem zgledal precej bogi (no ja...sej sem bil cist normalen) in nebi rad sel nazaj na 68kg!!!

Sumo borci so tud tretirani kot vrhunski sportniki v svoji dezeli, pa imajo 30%fat....hehe biggrin.gif

Drgac pa kar se tice Tilvolija lahko podprem vse prejsnje izjave...sam pa hodim v Fit&Fun pri POPTV-ju. Kr zadovoljen, mal je majhen, ima pa vse kar rabis in vec.


Ti si pri tej višini in kilaži izgledal bogi? huh.gif Moj brat ima 179 cm in s težavo pride na 60 kg. Sam on ma še deformiran prsni koš (luuknja navznot, velika za večjo pest, ali pa še več-a to kaj doprinese k nizki kilaži).
  • 0
IPB Image

#34 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 08 November 2006 - 03:02 PM

Ojoj sad.gif Nekaj že, gotovo ... si sicer ne predstavljam prav dobro, sklepam da mu to onemogoča kaj prida prsnih mišic ... huh.gif

Saj je zelo veliko odvisno od konstitucije, kaj lahko dobiš/imaš in kako potem to izgleda. Jaz pri 184/70 prav slabotno sigurno ne izgledam devil.gif Je pa dejstvo da kake bikovske postave nimam, niti je ne morme imeti.

Trener v sokol vič mi je razlagal naj se glede tega nikar ne sekiram, ker imam zaradi moje kombinacije ektomorf/mezomorf idealno konstitucijo za fitness, ker sem sorazmerno z lahkoto "čist", se pravi z malo maščobe.
  • 0

#35 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 08 November 2006 - 08:48 PM

QUOTE(Piquet @ 8. 11. 2006 - 0:39) View Post

No ja, jz sm bl za fitnes govoru kuker za sanitarije sam ok. =)

Sicer me ze doug ni blo tm, sam ko sem se hodu so bli moski tusi, omarce in vse tip top. Kksn let pa pol nazaj.
Res pa je, da tut v moskih ni blo nubenih pregrad. Ampak jz tko al tko zvim 8 minut stran pa sm se duma tusirou. =)

Sam pravm, da so naprave in ambient ful fensy. =)


Jaz pa pravim, da me tam ne vidjo več, k šparajo na higijeni....pa kar se tiče fensi fitnesov, sta prav gotovo Sunny in Moj Fit daleč pred Konex-om twisted.gif Pa se vse sveti, kot je treba....ne pa v Konexu k bacili pa Fungi kr skačejo po luftu!!! mad.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#36 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 18 November 2006 - 09:34 PM

Eno vprašanje. Na katerih napravah v fitnesu krepiš hrbtenico? Js mam probleme, zarad krive drže in oslabljenih hrbtnih mišic in bi rada popravla stanje. Same vaje delam, ampak bi rada še kaj več, kjer se prej vidi rezultat.
  • 0
IPB Image

#37 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 18 November 2006 - 10:11 PM

Na začetku se ti je verjetno zapisalo, ker si kasneje prav napisala ... hrbtenice krepit ne moreš, to je skelet in je tak kot je. Lahko pa seveda krepiš hrbtne mišice, najbolje da si ogledaš kar tale seznam vaj:

http://www.exrx.net/...ist/BackWt.html
http://www.exrx.net/...l#anchor1945210


  • 0

#38 Dragica

Dragica

    prismojena učiteljica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 15434 posts
  • Gender:Female

Posted 18 November 2006 - 11:25 PM

Sončica mene pa zanima kaj je to KONRACIJSKO taborišče!
  • 0
Če hočeš nekaj, česar še nimaš in nisi nikoli imel, naredi nekaj, česar nisi še nikoli naredil.

#39 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 18 November 2006 - 11:41 PM

To je tako taborišče, kjer majo polno nadlasic in nadgan ... nisi nikoli brala Medveda Puja? smile.gif
  • 0

#40 Anja88

Anja88

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1321 posts

Posted 19 November 2006 - 11:40 AM

Hvala Sajk. Ampak linkov mi noče odpret. mad.gif
  • 0
IPB Image




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users