Jump to content


Photo

Potenje


  • Please log in to reply
102 replies to this topic

#41 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 03 January 2006 - 10:48 AM

QUOTE(Anie)
a mogoče kdo ve kaj več o operaciji, ki ti naredijo, da se ne potiš več? ermm.gif:

A spljoh ne več?!? A ste normalni!?! (brez zamere) Zarad mene grete lohka na operacijo in se ne bote več potili pod pazduho, se bote pa 100% kje drugje ... IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#42 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 03 January 2006 - 04:24 PM

QUOTE(rea)
zaenkrat s tem nimam problemov biggrin.gif


jaz tud ne.. wink.gif
huh.. tak ko moja kolegica ki se ful poti.. pa če je mrzlo ona se bo potila.. blink.gif ermm.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#43 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 03 January 2006 - 04:26 PM

QUOTE(Anie)

a mogoče kdo ve kaj več o operaciji, ki ti naredijo, da se ne potiš več? ermm.gif:


blink.gif blink.gif da se ne potiš več po moje ne bo šlo.. oz. ne bi niti blo zdravo.. potimo se ker se organizem ohlaja.. brez tega pač ne gre ? blink.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#44 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 03 January 2006 - 06:24 PM

Ja, vem,,da obstaja ena operacija za to, sam itak te mora tvoj osebni zdravnik napotit naprej.
Tud jest sm že enkrat imela en preblisk v tej smeri, ker je res obup, ko se STALNO potiš, ne glede na to, ali delaš kaj ali nič.
  • 0

#45 Michelle

Michelle

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2687 posts
  • Gender:Female

Posted 04 January 2006 - 12:19 AM

Jaz zaenkrat sicer nimam problemov s potenjem, ampak vem pa, da full pomaga Secret Key Platinum (najbolje tisti roza). Pa ne deodorant, ampak tisti, ki ima spodaj tako zadevo, ki se zasuče in zgoraj pol skozi luknjice pride ta 'krema'. Saj ne vem, kak naj razložim.

Ampak ta zadeva ni samo zato, da ne smrdiš, ampak dejansko ustavi potenje. Človek se sploh ne poti. Jaz mam po aerobiki celo majco dobesedno mokro, medtem ko se podpazduho čisto nič ne potim. Ne vem pa, koliko je to zdravo, pomaga pa le...
  • 0

#46 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 04 January 2006 - 12:30 AM

jaz pa se nič ne potim biggrin.gif no,potim se najbrž že,saj se vsak,samo nimam problemov s smradom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#47 evica1

evica1

    sramežljivec

  • Člani
  • 54 posts

Posted 05 January 2006 - 09:50 AM

Mene pa moti vonj od potu na oblačilih, ki včasih ostane celo po pranju. Najbolj udari ven pri likanju, ko se oblačilo spet navlaži. Nekje sem brala, da pomaga kis, ki naj bi nevtraliziral. Ne vem pa, če obstaja kakšen prašek, ki bi učinkovito odpravljal ostanke potu?!
  • 0

#48 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 05 January 2006 - 11:09 AM

QUOTE(evica1)
Mene pa moti vonj od potu na oblačilih, ki včasih ostane celo po pranju. Najbolj udari ven pri likanju, ko se oblačilo spet navlaži. Nekje sem brala, da pomaga kis, ki naj bi nevtraliziral. Ne vem pa, če obstaja kakšen prašek, ki bi učinkovito odpravljal ostanke potu?!

a veš kako je s praški.... na oblačilih ostane ta vonj predvsem na materialih kot so elastan in druga sintetika. Tko da so dobri uni praški (tekočine), ki so posebi za te materiale... jst imam od Perwola za elastan.

Ne vem, jst nč kej ekstra ne švicam (še na fitnesu tko bolj zmerno - za enimi so kr mokre naprave rolleyes.gif) sam si pa zato vedno kupujem bolj bombažne zadeve, al pa viskozo, ker sintetika je pa kriminal. Imam majčke doma, ki jih sploh ne nosim, al pa res redko. Greš recimo žurat, pa čez 2h že smrdiš. No vsaj jst se prec voham in to sovražim. evil.gif

  • 0
Posted Image

#49 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 05 January 2006 - 11:20 AM

[quote=Tanjci]še na fitnesu tko bolj zmerno - za enimi so kr mokre naprave[/color]
ja, to je ogabno in bi mogli brisače dati gor. vsaj pri nas je tako, da je obvezna uporaba brisače.
jest si pa še pred ali fitnesom ali aerobiko skuham čaj, da potem tam več švicam. gre več umazanije ven iz telesa .
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#50 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 11 March 2006 - 10:28 AM

jz sm se vcasih fuuuull potila, too much...ted sm vedn uporablala deodorant v spreju, zdj mam pa rolco pa je velik bols...
je p res d tut mene vcasih tkooo oblije...kr naenkrat...hya, sj ni kej...
mam pa kolegico, k je mela velik hujso to zadevo, pol se je pa zacela pod pazduho mazat s kremo, k je proti potenju po nogah...baje je zdj ql...
  • 0

#51 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 March 2006 - 10:31 AM

QUOTE(smetanca)
pol se je pa zacela pod pazduho mazat s kremo, k je proti potenju po nogah...baje je zdj ql...


blink.gif svašta!! ja no, sam če pomaga..
  • 0

#52 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 March 2006 - 02:36 PM

To ni nič čudnega, saj ima podobno sestavo kot antiperspirant.
Ravno zadnjič sem že resno razmišljala o tem, da bi uporabila masko za stopala s sivko za obraz. kot čistilno masko. Pa sem jo potem raje vrnila, ker mi ni ustrezala.
Pa kopeli za kad imajo tudi isto sestavo kot tekoča mila in mila za roke. Pa še veliko je takih zadev.
Ravno včeraj sem začela razmišljati o Vichyju in sem šla za foro pogledat nekaj testerjev različnih krem. In sestava večine teh krem je identična. Z minimalnimi razlikami. ermm.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#53 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 11 March 2006 - 07:40 PM

QUOTE(_M_)
QUOTE(smetanca)
pol se je pa zacela pod pazduho mazat s kremo, k je proti potenju po nogah...baje je zdj ql...


blink.gif svašta!! ja no, sam če pomaga..
blink.gif
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#54 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 March 2006 - 06:33 PM

Jst sm dobila še en nasvet za nekaj, kar naj bi pomagalo in sicer
Hidrofugal forte deodorant, dobi se baje v Müllerju.
A je katera že probala morda?
  • 0

#55 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 28 March 2006 - 06:38 PM

QUOTE(Tanjci)
Greš recimo žurat, pa čez 2h že smrdiš. No vsaj jst se prec voham in to sovražim. evil.gif


preden pa zasmrdiš po švicu, pa itak zasmrdiš po čikih, tko, da ni panike. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#56 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 28 March 2006 - 08:05 PM

QUOTE(sonchika)
Ravno včeraj sem začela razmišljati o Vichyju in sem šla za foro pogledat nekaj testerjev različnih krem. In sestava večine teh krem je identična. Z minimalnimi razlikami. ermm.gif

Ja, samo je pa zanimivo, da meni od Vichyja kreme izredno različno učinkujejo na kožo. Sploh Lipidiose II mi dela čudeže - kljub precej povprečnim sestavinam..... in pomete glede učinka s vsemi izdelki, ki imajo takorekoč vrhunske sestavine. Je pa tudi res, da recimo če primerjaš dva izdelka, ki imata identične sestavine v identičnem vrstnem redu..... najbrž nista enaka..... ker je količina določene sestavine drugačna v enem, kot v drugem. Tako si jaz to razlagam.

Kar se pa smradu po švicu tiče - to se lahko čist lepo uravnava z antiperspiranti. Da pa ne bi švical, pa pač ne moreš preprečit. Če ti je vroče, pač švicaš.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#57 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 28 March 2006 - 11:05 PM

švicaš itak skoz ne glede na to če ti je vroče al ne.
laugh.gif
kaj pa si mislila točno s tem,ko si rekla,da ti ta lipidose dela čudeže?kake čudeže?(ne vem sicer za kako kožo in čemu nej bi ta krema bila namenjena,no)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#58 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 29 March 2006 - 07:49 AM

Men se kristal za pod pazduho res dopade, ker nimaš neprijetnega vonja, zmanjša ne potenja...

Zanima pa me ponavad imam težave pri kakem secretu pač pri deotih s kremo da mam potem fleke pod pazduhami in po pranju ne grejo dol. Kaj ta triple pušča na majčki kakšne madeže?
  • 0

#59 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 29 March 2006 - 08:29 AM

Triple Dry se na kožo nanese zvečer, pred spanjem,
in jaz takrat gola počakam, da se malce posuši, potem pa oblečem itak pižamo.

No, pa še enkrat vprašam, če je katera, ki ima večje težave s potenjem, že probala tole:
IPB Image

Baje, da res ful pomaga..
  • 0

#60 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 29 March 2006 - 01:01 PM

_M_, kje pa imajo to? Pa cena?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users