Jump to content


Photo

Šampon: ALVERDE Antischuppen Shampoo


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 July 2011 - 12:42 AM

IPB Image
Alverde Antischuppen Shampoo je, kot že samo ime pove, namenjen odpravljanju prhljaja. Moj prhljaj je bil žal preveč trdovraten, da bi mi ga uspelo odpraviti s tem šamponom. Po treh pranjih je lasišče sicer pomiril, vendar je bil prhljaj še vedno prisoten. Uspelo mi ga je odpraviti šele z Vichyevim šamponom. Ko mi ga je zmanjkalo, sem preklopila nazaj na Alverde šampon, ki mi ustreza in s katerim že par mesecev vzdržujem stanje. Prhljaj se ni vrnil, lasišče pa je pomirjeno.
Sam šampon je redek, vendar še ne tekoč. Barva spominja na barvo iztrebkov, kar verjamem, da marsikoga odvrne od uporabe. Šampon se prav tako skorajda ne peni, zato imaš včasih občutek, da si na lase nanesel premalo šampona. Če si bil do tedaj navajen na šampone, ki se močno penijo, zna bit, dokler se ne navadiš, to precej moteče. Vonj je poseben, meni je ob prvem vonjanju smrdel. Vendar pa se ga je moj nos ob redni uporabi navadil in ga sedaj skorajda ne opazim več.
Lasje so po uporabi čisti, pogrešam pa mehkobo, ki jo naredi kak drug šampon. Lasje so namreč po uporabi nekoliko žimasti.
Dobra stran uporabe Alverde šampona proti prhljaju je tudi ta, da se lasje več ne mastijo tako kot so se to prej. Pred redno uporabo bi si lahko lase prala vsak dan, sedaj si moram glavo prati na cc. 4 dni.
Dobi se ga v DM-u. Embalaža je simpatična. Cena je solidna.
Kljub pomanjkljivostim kot so konsistenca, barva in vonj, šampon redno uporabljam, saj ustreza mojemu lasišču.
3,5/5 (v anketi označeno 3)

  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users