Jump to content


Photo

Korektorji


  • Please log in to reply
253 replies to this topic

#41 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 11 June 2006 - 06:29 PM

sej vam bom 1x sliko poslala pa bote vidle ...
pa fantje bojo tam cry.gif v tem je fora ...
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#42 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 11 June 2006 - 06:42 PM

kaj drugače pa si kilo pudra gor namažeš?
boš vidla, da bo stvar zgledala samo še slabše, če boš namazana.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#43 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 11 June 2006 - 07:26 PM

QUOTE(Naty)
sej vam bom 1x sliko poslala pa bote vidle ...
pa fantje bojo tam cry.gif v tem je fora ...


hehe kolk si pa stara tongue.gif ?
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#44 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 11 June 2006 - 09:45 PM

QUOTE(metal*girl)
QUOTE(Naty)
sej vam bom 1x sliko poslala pa bote vidle ...
pa fantje bojo tam cry.gif v tem je fora ...


hehe kolk si pa stara tongue.gif ?


13 je... pa razumem jo jas tud ne morm nikamor brez da bi bla cela napudrana pa še te se widi če te kdo ( po možnosti fant oops.gif ) od blizu pogleda cry.gif
  • 0
Memento mori.

#45 Zjebana

Zjebana

    sramežljivec

  • Člani
  • 56 posts
  • Location:ma ... zjeban :S:S
  • Interests:hm...

Posted 12 June 2006 - 03:00 PM

joj joj punce ... ampak vas čisto razumem - sam js ko sm lani bla mal z od S-he korektorjem namazana se mi ni nič spralo pa to ... ne pretiravat, pa prej sprobajte, da vam ne bo maska dol odpadla twisted.gif sej vem kak je to ja ne bom več biggrin.gif
  • 0
Why don't you chust close your eyes and kiss my lips and let it go

#46 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 12 June 2006 - 03:02 PM

Sej js se samo s korektorjem ampak res večkrat in to po čelu obvezno ker mam madeže - če se ne namažem sm grozna (kert tudi namazana sm grozna ampak ne tok fejst) pa včasih po nosu. Pa s3njam se s Claudijo ... ampak js mislim, da fanti, ki govorijo da sm jim všeč sploh resno ne mislijo, ker js nobenmu ne morem bit všeč - sploh pa ne s tolk mozoli in zato me na srečo noben od blizu ne pogleda ... razen, če se tepemo - to pa se itak bol za hec twisted.gif
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#47 JuStt_Mee

JuStt_Mee

    sramežljivec

  • Člani
  • 37 posts
  • Location:kr@n|

Posted 14 June 2006 - 02:15 PM

Mene pa zanima, če ima katera kakšen korektor od Oriflame? Pa katere, ter če je uredu?
  • 0
...če ljubezen nosiš v sebi...potem jo vedno tudi srečaš...

#48 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 05 July 2006 - 07:33 PM

ja jst mam enga od Oriflame....po sestavinah ni najboljši sam jst ga še useeno uporabljam ker mi full lepo prekrije in vse...men je res dober...drugače pa ko bom tega potabla bom kupila Revlonovega... wink.gif ..ki ni tolko dražji pa še po sestavinah je dober... smile.gif
  • 0

#49 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12098 posts
  • Gender:Female

Posted 05 July 2006 - 09:39 PM

Jst sm si pa ravno nabavla tega Revlonovega in mi je kar všeč... se pa nisem mogla odločit med svetlejšim in temnejšim ker sta bila oba ok, pa sm vzela temnejšega, ker je glih poletje biggrin.gif
  • 0

#50 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 06 July 2006 - 11:09 AM

QUOTE(lejck)
bejbe a ve kera sestavine za ta korektor: IPB Image

Artdeco Perfect Teint Concealer


jst mam takega doma...sm zelo zadovolna, uporabljam ga predvsem za prekrivanje podočnjakov
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#51 Naty

Naty

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 321 posts
  • Location:Middle of nowhere
  • Interests:Najraje imam glasbo - LINKIN PARK :D (sploh mi je všeč Mike Shinoda) ... pa ples, nogomet ;) ...

Posted 06 July 2006 - 10:08 PM

Sam za prekrivanje mozoljev je tud a ne?
  • 0
It's a Mike Shinoda thing ... you just wouldn't understand!!

#52 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 07 July 2006 - 11:01 AM

ja itak, za vse je wink.gif
  • 0
500-krat ti lahko povem....

#53 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 July 2006 - 03:58 PM

muf ma baje dobrga 8) biggrin.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#54 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 21 August 2006 - 12:06 PM

Kerega *pikica* ?

Pa mene zanima, če ma katera sestavine od Baleinega ?
  • 0
Viens, reste ici!

#55 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2006 - 03:51 PM

Kateri korektor od ArtDeco je boljši, Camuflage cream(ta je v škatlici) ali Perfect teint concealer(to je ta, ki je 5 postov nazaj nalepljen, v svinčniku)? Ter kakšna je cenovna razlika?
  • 0

#56 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 August 2006 - 03:59 PM

QUOTE(Anaa)
Kerega *pikica* ?

Pa mene zanima, če ma katera sestavine od Baleinega ?


nevem stara, tekoc je, nanasa se ga s copicom (neki prtiskas pa vn tece), embalaza je pa srebrna...
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#57 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 August 2006 - 04:02 PM

Eh škoda. Morem malo jaz na njihovi strani pogledat. 8)
  • 0
Viens, reste ici!

#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 August 2006 - 04:06 PM

QUOTE(Marmelada)
Kateri korektor od ArtDeco je boljši, Camuflage cream(ta je v škatlici) ali Perfect teint concealer(to je ta, ki je 5 postov nazaj nalepljen, v svinčniku)? Ter kakšna je cenovna razlika?


Jaz imam Perfect Teint Concealer in sem zelo zadovoljna. Lepo se maže, ne vseda se v pore, je zelo obstojen, tudi dokaj gost in nekje srednje dobro prekriven. Meni krasno prekrije podočnjake (sicer nimam ravno ogromnih) in tudi zakrije rdečico, za prekrivanje mozoljev pa ne vem, kaj bi rekla ... jih nimam ravno veliko, samo tu in tam kakšnega, ki ga zakrijem kar s tekočim pudrom in je kul.

Jaz bi za mozolje bolj priporočala Camouflage Cream, ki je bolj 'hardcore' korektor za problematično kožo, baje je zelo gost in tudi zelo močno prekriven, da lahko zakamuflira tudi tiste bolj konkretne mozolje, česar Perfect Teint Concealer po mojem mnenju ne zmore. Slednji se zdi meni nekje med korektorjem in osvetljevalcem, imam najsvetlejši odtenek, ki lepo poživi in nekak spolira kožo, kar se opazi sploh pod očmi.

Drugače pa perfect Teint Concealer stane okoli 3k, Camouflage Cream pa menda okoli 1,5k ... ampak ne garantiram.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 23 August 2006 - 04:28 PM

Mhm, se mi je zdelo, da je Camouflage cream bolj prekriven. Nimam mozoljev, le tu in tam kakšnega in ponavadi so bolj majhni do srednje veliki, tako da bi rabla korektor bolj za to, ter za prekrit kak flekec, ki mi občasno ostane od mozolja ali od nerodnega stiskanja ogrcev.
Hmm...no, sej ju bom še malo probala v trgovini. Verjetno bi znal bit Perfect teint concealer dovolj. Pa baje ima Camouflage cream na 2. mestu paraffinuim liquidum, tako da je najbrž komedogen.
  • 0

#60 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 August 2006 - 04:30 PM

.
DiLeMa,
tega od MUF - Perfect Teint Concealer - ga imaš v najsvetlejšem (2) odtenku?



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users