Jump to content


Photo

Črna in bela magija?


  • Please log in to reply
113 replies to this topic

#61 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 14 December 2004 - 12:37 PM

aha, pol je vse odvisno od človekovega uma oziroma mišlenja? Se pravi, če jaz hočem, da se nekaj zgodi in v to resnično verjamem se bo zgodilo ali kaj?? Vem, da sem tečna, pa zabita tud,.... ampak zanima me,... oops.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#62 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 14 December 2004 - 03:24 PM

Ja, Stormi.. vse je v naših glavah 8) Misli so energija... Samo ljudje, se vedno tega premalo zavedamo, da imamo vsi Moč...

Vilma
  • 0

#63 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 14 December 2004 - 06:19 PM

QUOTE(Storm)
aha, pol je vse odvisno od človekovega uma oziroma mišlenja? Se pravi, če jaz hočem, da se nekaj zgodi in v to resnično verjamem se bo zgodilo ali kaj?? Vem, da sem tečna, pa zabita tud,.... ampak zanima me,...  :oops:


jp tko ja
  • 0

#64 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 15 December 2004 - 12:01 AM

No storm si dobila odgovor ;)
LP Venesa
  • 0

#65 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 17 December 2004 - 07:56 PM

biggrin.gif No, končno lahko rečem hvala za pomoč..... sem nekako poskušala z umom in mišlenjem in, verjamete ali ne, malo mi je celo uspelo... hehe
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#66 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 18 December 2004 - 12:49 PM

Če ti je malo uspelo je super sam upam, da je bilo pozitivno in da ni bilo narete škode, kajti resnično ti želim, da se ne odbije od tebe. Zakaj tako mislim ker ne vem na kak način si to esperementirala. Upam, da v korist sebi in drugim ne pa v škodo ker bodo potem posledice, to pa bi ti rada prihranila ker je boleča iskušnja ;)
LP
Venesa
  • 0

#67 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 20 December 2004 - 09:02 PM

Ne, ni bilo škode... ravno obratno..... Ok, zdaj bom mogoče 4ever zapustila to temo, ker me že rahlo živcirate,... Pa brez zamere! oops.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#68 free

free

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 10 March 2005 - 02:52 PM

lep pozdrav!vidm da se ze dolg niste nc pogovarjale odkar je storm sla smile.gif
uglavnem odlocila sm se da se vam pridruzm ker sm slisala ze za varjanto crne magije in pol resitev z belo in me ful ful zanima vec o tem,in rada bi se pogovorila z nekom ki ima res kej pojma o tem.pa tud sem ze dobla obcutek ko da bi mene nekdo zacaral....tud tko,kr naenkrat sem nekdo drug,delam stvari ki jih nebi nikol,tko,cist cudn....
pa tud zgodil se mi je ze dvakrat da sm sanjala neki (ubistvu obakrat ista stvar),pa se je res uresnicl,ceprou splohh nism nc razmislala o tem,mislmn tko no,bi mogla drgac razlozit,pa sploh nism dala nc na to,dokler mi ni teta rekla da sm carovnica (ampak ne v slabem smislu seveda)...kaj mislte?
lp
  • 0

#69 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 11 March 2005 - 01:50 PM

free pozdravljena

Kaj te vstvari najbolj zanima? Črna magija ali bela magija? Ali sanje. Lej sanje so ti nekaj povedale,sepravida sidobila informacijo, da se gre za neko določeno zadevo, ki se bodejansko zgodilo. In kot si sama opazila je bilo res, čepravše dan danes nekateri to ne verjamejo, ali nočjo verjet, ali pa te že smatrajo za čarovnico. S tem se ne obremenjevat, ampak vedno, kodobiš kako informacijo, bodi pozorna in skušaj obrniti z pozitvnimi misli na pozitivno. Tako, da boseveda prav za vse, predvsem zate.
LP
Venesa
  • 0

#70 free

free

    sramežljivec

  • Člani
  • 11 posts

Posted 11 March 2005 - 02:24 PM

zanima me vse troje. v sanje ful verjamem ker se mi je res dostkrat ze zgodilo da sm sanjala neki pa se je u parih dneh uresnicl (sam nevem zakaj se mi nocjo uresnict tiste lepe sanje za ktere bi zelela da se smile.gif),kar se tice bele in crne magije pa tudi,ker kot sem ze omenila sem slisala za primer crne,ki je bil pol "ozdravljen" z belo. v te stvari res verjamem.....
lep dan!
  • 0

#71 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 19 April 2005 - 11:19 AM

Mene pa zanima, kje se naučiš in sprobaš te magije, kako to poteka itd. Vse v zvezi s tem me zanima. Zaenkrat še ne verjamem v to popolnoma, ampak sem prebrala vaše prispevke in me res zanima. Nekaj sem tudi že slišala, ampak ne dosti.
Torej, tiste ki se na to spoznate, imam nekaj vprašanj:

- Je možno, da z belo magijo ozdraviš od depresije in negativnih misli?
- Je možno, da človek, ki te ima rad, pa je s tabo končal, ker ni videl drugega izhoda, spregleda, če se osredotočiš na to in skušaš preko magije nanj delovati pozitivno? Med mano in bivšim so se namreč zgodile negativne reči, onjegovo negativno vedenje zaradi okoliščin in noje nazaj... Res me zanima, če je kdo probal to?
- Kako je pa s črno magijo, kako je možno, da z njo nekdo na nekoga drugega slabo vpliva? a je to sploh preizkušeno in dokazano ali vi verjamete kar tako?

Jaz sem v letu dni doživela toliko negativnega, da imam namen nekaj narediti. Psihiater ne pomaga, zdravila tud ne... Bioenergetik, pri kateremu sem bila samo enkrat(Vasilij Šimek), me je takrat razočaral, čeprav bi mogoče mogla it nazaj, ampak takrat nisem šla, zdaj pa spet razmišljam...

Skratka, nekaj zelo negativnega je v meni pustilo posledice, ki so mogoče nepopravljive in me je strah, da se zlepa ne bom izvlekla.

Prosim za odgovore, lahko mi pišete tudi zasebno sporočilo.
  • 0

#72 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 19 April 2005 - 12:28 PM

Ojla, Gabrielle.. Napisala sem ti zasebno, pa se oglasi 8)

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#73 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 19 April 2005 - 05:59 PM

No, a mi bo kdo, ki se spozna na magije, odpisal? Prosim.... sad.gif
  • 0

#74 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 19 April 2005 - 07:42 PM

Magija deluje na principu Slabih misli, oz. Energij. So ljudje, ki zmorejo vrniti drugemu slabe misli s pomočjo Telepatije. ( čeprav se vse Bio energije tudi pošiljajo s pomočjo misli ) Deluje na daljavo. Oseba, ki je "močnejša" na duhovnem znanju in ve, kako se to pošilja, vas lahko dejansko ogrozi. Doberšen del ljudi je, ki so boljši sprejemniki, kot odajniki, pa to lahko občutijo. In najbolj te Slabe misli občutite, ko ste v stresu, brez energije. In kot taki ste tarča vseh Misli, ki vas zajemejo. in potem se vam začne dogajat, da se vam vse pokvari. In to deluje na vseh področjih. Ampak črna magija ni nič drugega kot Slabe misli. Pomeni.. Bolj kot misliš temno, bolj vlečeš negativo nase. V tistem, ko se prestrašiš, te zajame panika, je taka moč še močnejša. Kasneje se pojavijo vse blokade na vseh telesih in telo začenja izgubljati moč na vsakodnevnem področju.
Uroki pa so ravno tako kot so pozitivne arfimacije. Vse deluje...
Unčikovita obramba je Ljubezen... Ko se počutite slabo, vizulizirajte Zlato Svetlobo, si jo prikličite v srce, pa vam bo bolje.

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#75 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 19 April 2005 - 08:43 PM

Kaj je to Zlata svetloba in kako to narediš?
  • 0

#76 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 19 April 2005 - 09:58 PM

Zlata Svetloba je Svetloba je Svetloba Astralnih bitij ( Vodnikov, Angelov ). Dosti je da zapreš oči in ob svečki vizuliziraš svojo podobo, ali pa podobo osebe, ki ji želiš pomagat. In potem si zamisliš, da daš vaju oz. sebe v to Svetlobo. Poskušaš zadržati podobo tako dolgo, dokler moreš in jo pošlješ v Kozmos, s pozitivnimi mislimi. Obenem pa se lahko zahvališ za to, ker ti je bil za nekaj dan... Mogoče je res malce komplicirano razlagat, ampak, meni, ki to delam večkrat je lažje. Lahko poskušaš wink.gif

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#77 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 19 April 2005 - 10:20 PM

Pozdravljena Gabriela!

Kar se črne magije tiče so sile, ki se hranijo z tujo silo (energije, ki se polnjijo z tujo energijo). Deloje zelo škodljivo na človeka, tako, da mu pobira moč in tudi mi rečemo preprosto, da nam gre vse narobe in, da je zakleto vse proti nam. Delamo tisto kar si ne želimo. Postaja nam slabo , postajmo otožmni , depresivni, imamo velikokrat vrtoglavice in razna glavobolja ITD. Ne bi več naštevala. Res pa je, da bela magija uničuje črno in rdečo magijo. To se je da naučiti in bom rekla je preprosto da stopiš do najbljižnjega, ki si ti doma, ki se s tem ukvarja. Obstajajo pa tudi določena gradiva (knjige) ki opisuje človekovo moč. Tudi obstajajo knjige o magijah. Sam največ je opisano kot splošno. Da bi na človeka vplival na podlagi urokov ne priporočam. Kajti nobena prisiljena stvar ni dobra. Tudi naj še povem, če nisi čistih mislih pri BELI MAGIJAH lahko nastanejo posledice. Kkako in zakaj je že dokazano in raziskovano. Veliko lahko rečem, da imam iskušnje glede vseh magij in vem, kako kera deluje. Tudi delovanja urokov poznam. Kar se bioenergetika tiče je pa tako, da da vso svojo energijo in se istroši. Tako, da postane izmučen. Mora imeti premor, da se napolni nazaj z energijo.
Gabriela upam, da sm ti malo prikazala in upam, da si razumela.
LP
Venesa
  • 0

#78 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 20 April 2005 - 08:23 PM

Vilma, tvoja razlaga mi je všeč. Ampak jaz bi rada, da mi kdo pri tem pomaga... a bi mi ti lahko pomagala, ki imaš izkupnje? Ali pa Vanessa? Vem, imeti moraš pozitiven namen in jaz ga imam. Ničesar nočem od človeka izsiliti, le pomagala bi rada, da spregleda, da bi me razumel, ker me nekako ne more zaradi okoliščin itd... in če se ne bo zgodilo kot bi rada, bom mirna, ker sem naredila vse, kar sem lahko. Samo to si želim, da bi nekaj naredila, kar še nisem za nikogar. Tako čutim. Rada bi se prepričala, če čutim prav. Kar tako nisem začela razmišljati o magijah, za katere še vedela nisem kaj pravzaprav so... sem samo začutila. Kot lani, ko sem zaradi dvomov v uspešnost zveze izgubila čustva, končati pa nisem mogla in nisem vedela zakaj, pač sem tako čutila.
  • 0

#79 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 20 April 2005 - 08:32 PM

Pokliči me;) se pogovoriva 8)

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#80 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 20 April 2005 - 08:34 PM

ok, kdaj pa lahko? mislim, kdaj ti najbolj paše?
  • 0




2 user(s) are reading this topic

0 members, 2 guests, 0 anonymous users