Jump to content


Photo

REGRESIJA


  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#41 Sephora

Sephora

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 191 posts

Posted 01 November 2005 - 01:28 AM

In s kakšno metodo vas povleče v regresijo? Brala sem sicer knjigo, kjer prikazuje načine hipnoze, avtohipnoze...ampak to je malo za lase privlečeno...me pa dejansko zanima kaj se dogaja tam. Od prvega obiska...kako to poteka, pa kake so cene ipd. Saj ne rečem, me ful zanima, samo sem skeptična do tega, ker nisem ziher, da se želim spuščat v to (in če nisem, itk ne bi delovalo). Mi je pa prijatelj bioenergetik kr precej stvari povedal glede blokad pa tega...samo on regresij ne dela. Drugače pa se igrat s temi stvarmi, je ful nevarno, dosegljive so pa vsakemu, če se poglobi...že moja sestrična me je potegnila v hipnozo, pa je sam tk mal čekirala o tem (in študira psiho:)), sam prec k je vidla, da ji je uspelo, me je prestrašena zbudila in poklicala nazaj.
  • 0

#42 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 27 November 2005 - 06:57 PM

Bi rada probala.Sem iz Maribora in nevem h komu lahko grem.Mogoce veste ve kaj vec o tem?
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#43 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 08 December 2005 - 10:20 PM

QUOTE(\\"lala\\")
Bi rada probala.Sem iz Maribora in nevem h komu lahko grem.Mogoce veste ve kaj vec o tem?


Vem, da jih opravlja Trojnar. Kaj več jih pa ne poznam, sem še premalo v MB.

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#44 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 26 December 2005 - 01:06 PM

Tudi jaz bi poskusila....se mi zdi, da moje življenje vežejo travme, ki se jih ne bom nikoli rešila, razen, če ne sežem globoko v podzavest in zares spoznam sebe....

Predsodek imam pa edino ta, da bi preveč padla noter. Duhovne stvari me izredno zanimajo in sem zelo dojemljiva za to, pa se bojim, da bi preveč not padla, in sam v to verjela, pa se sam na to zanašala...tega pa nočem, ker si ne zaupam preveč glede tega. Prehitro se navdušim nad večino stvari, potem pa ne znam ohranit razdalje.
  • 0

#45 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 26 December 2005 - 01:25 PM

Estera tudi mene si opisala.

Draga Vilma a mi lahko prosim poves kako lahko najdem Trojnar-a?
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#46 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 26 December 2005 - 01:50 PM

Ja, Lala, se od včeraj spomnim, da sva glede družinskih razmer približno na podobnem cry.gif A ti se zanimaš za regresijo-boš šla? Imaš že kake druge izkušnje z duhovnimi zadevami, kar se tiče reševanja osebnih težav?
  • 0

#47 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 26 December 2005 - 03:04 PM

Ja se zanimam.Ucim se meditiranje in odstraniti stres ip.Tudi reiki bi se zelela naucit.Na regresiji bi sla k bi bilo zame nekaj dobrega.V zivljenju bi lahko par stvari razcistila.Kot pa ze prej receno.. edino kaj me na dom veže je financnega izvora in tud tega bi spacala na hitrco da lahko normalno zazivim,zato bi se v prihodnost pogledla.1x januarja grem k je novo leto in se zacnejo nove izkusnje wink.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#48 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 26 December 2005 - 03:09 PM

Poročaj, ok? Me fulll zanima. :blob4:
  • 0

#49 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 26 December 2005 - 03:10 PM

Zmenjeno.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#50 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 26 December 2005 - 03:11 PM

S kod pa prihajas?
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#51 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 26 December 2005 - 06:13 PM

Ojla... Sem imela njegovo številko v telefonu, pa je sedaj nimam več. Priporočam ti da privat pišeš naši Martini, pa ti jo bo dala;)

LP
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.

#52 Suse

Suse

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 230 posts

Posted 04 January 2006 - 12:14 PM

Uffff... res dons sem prebrala veliko tem znotraj tega foruma in moram rečt, da se mi zdi preveč info za en dan, čeprav bi pa želela vse vedeti. Po teh postih razmišljam, da bi šla na regresijo.
  • 0

#53 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 14 January 2006 - 02:31 AM

QUOTE(lala)
S kod pa prihajas?


ehm...šele zdaj vidla ta post oops.gif -če je bil meni namenjen? poglej pod avatar wink.gif
  • 0

#54 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 18 January 2006 - 09:21 AM

QUOTE(Vilma)
Ojla... Sem imela njegovo številko v telefonu, pa je sedaj nimam več. Priporočam ti da privat pišeš naši Martini, pa ti jo bo dala;)

LP


?
  • 0
lp, Martina

#55 Vilma

Vilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 195 posts
  • Location:Sp. Duplek

Posted 19 January 2006 - 11:42 AM

V mislih sem imela Tino laugh.gif

LP

Vilma
  • 0
Svet je neizmerno lep in živeti je dar, ki nam je poklonjen. Živeti so sanje. In sanj se ne da prijeti, ne vzeti.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users