Jump to content


Photo

Telekineza in telepatija


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#21 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 10 June 2005 - 08:25 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(gabrielle)
Ma kaj res verjamete v te zadeve, da lahko nekdo kr tako prekine delovanje organov?? Mah, eni res verjamete v vse kar piše v knjigah.... rolleyes.gif


Vsemu vsekakor ne verjamem, niti ne vzamem stvari tako dobesedno.

Vendar pa vsekakor verjamem, da so nekateri ljudje sposobni 'nadnaravnega' in imajo določene posebne sposobnosti. Sej je znano, da procentualno uporabljamo izredno majhen odstotek možgan, mogoče so takšni, ki so jih zmožni uporabit več ali na drugačen način, so bolj v stiku s samim sabo, naravo ... karkoli že.

Če pogledaš tkole ... ljudje lahko nadziramo oz. kontroliramo določene telesne funkcije, mogoče pa so nekateri tako v stiku s samim sabo, da lahko kontrolirajo svoje celotno telo, popolnoma vse funkcije?

se popolnoma strinjam s tabo.

Jaz pač puščam možnosti odprte, vsekakor pa nisem naivna in ne nasedam kar vsem ...

  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#22 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 10 June 2005 - 08:41 PM

QUOTE(gabrielle)
Ma kaj res verjamete v te zadeve, da lahko nekdo kr tako prekine delovanje organov?? [color=green]Mah, eni res verjamete v vse kar piše v knjigah.... rolleyes.gif


Hm.. Vsak ma pravico verjet v določene stvari, sploh pa ne vem kaj je narobe, ti mogoče s tem škodim? Oprosti, če je mal nesramen odgovor, ampk se mi je zdelo tut vprašanje mal vzvišeno.. rolleyes.gif
Rada prebiram tej podobne knjige, vendar še zdaleč ne verjamem VSEGA.. So pa stvari, za katere sem prepričana da so možne-ta knjiga je zapisana po resničnih dogodkih, pisateljica je imela tudi razna predavnja o svojih izkušnjah. Ali pa ta prekinitev delovanja organov: hja, če je pleme sposobno živeti na tak način, odrezano od sveta in živi tako zdravo življenje, potem ima gotovo večje sposobnosti: saj tudi v civiliziranem svetu so zdravi ljudje ponavadi sposobnješi, močnejši od tistih ki so bolni in šibki..
U glavnem, upam da sm bistvo povedala:ljudje smo različni, imamo različna mnenja in do teh imamo pravico-ni mi čist fer ta način "govora" oziroma pisanja češ: mah, eni pa res verjamete vse kar piše v knjigah.
Upam da nism prevelizga slona nardila iz morebitne muhe, sam dans sm mal slabš volje, verjetn je tut to krivo, sam moje mnenje je pa vseen takšno kot sem zapisala.. wink.gif[/size]
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#23 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 11 June 2005 - 04:51 PM

QUOTE
Hm.. Vsak ma pravico verjet v določene stvari, sploh pa ne vem kaj je narobe, ti mogoče s tem škodim? Oprosti, če je mal nesramen odgovor, ampk se mi je zdelo tut vprašanje mal vzvišeno.. rolleyes.gif


v tem se popolnoma strinjam s tabo.

sicer pa menim, da se z umom da narediti marsikaj, koliko, pa se mi niti sanja ne.
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#24 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 12 June 2005 - 01:10 PM

Ja, marsikaj se da- je pa potrebna vztrajnost, volja, pravi način življenja in razmišljanja-pa seveda tut kanček naravnega talenta v sebi..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#25 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 12 June 2005 - 03:25 PM

ja, saj to me zanima, kako ugotoviš, da imaš talent?
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#26 Blaz

Blaz

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 141 posts
  • Location:tam nekje vmes...v oblakih

Posted 15 June 2005 - 12:44 PM

Jaz ti priporocam kaksno knjigo od Zivorada Mihajlovic Slavinski...
  • 0
Zivi tako,da ti ni treba skrivati svojih dejanj,ampak tudi tako,da ti jih ni treba nikoli razkriti... :laughing3:

#27 *afrodita*

*afrodita*

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:tukaj in zdaj

Posted 20 June 2005 - 10:49 PM

Tu se ne gre za to kdo je nadarjen ali ne, gre za to kar je bilo z razvojem dano vsakemu cloveku, pa smo se zaradi "cloveskega nepredka" in tehnologije usmerili v napacne stvari---raziskovanje sveta zunaj, namesto znotraj sebe.

V knjigi "Imenovali so jo dvoje src", je jasno opisan primer ljudstva, ki se jih roka civilizacije se ni dotaknila, in so tisoca let ziveli v stiku z naravo in samim sabo. Ohranili so nekatere cloveske prvotne lastnosti( telepatija, telekineza, celo teleportacija, biokineza....itd. so le ene izmed lastnosti), njihovo telo ima samozdravilne sposobnosti, kot jih ima npr. telo vsakega cloveka ki se prehranjuje vecinoma s presno hrano, le izjemoma s cim drugim.

Res pa je, da se nekateri bolj ali manj ukvarjajo s tem. O snova je ze, da se zavedas da na svetu obtaja kaj vec, kot nas ponavadi ucijo v solah---ceprav je marsikaj dokazano , ljudje tega se vedno ne sprejemajo kot dejstvo, kot nekaj naravnega, zdi se jim prevec neverjetno, ko pa celo zivljenje prezivijo zaprti v skatlici.

Ko zivis in delujes v skladu z naravo in povezes misel, um in telo, nekatere stvari pridejo same od sebe. S prijateljico npr, imava ze kar dobre telepatske sposobnosti, predvsem ker se obe ze vec let ukvarjava z okultizmom in sva med seboj zelo povezani.

Telepatija neznanih ljudi je nekaj veliko tezjega in ima obicajno dva mozna nacina, kako priti do nje. Enako velja za telekinezo, ki pa je (poleg teleportacije) najtezja izmed vseh kinez. Tu ne gre le za meditacijo, etc. Gre za visoko sposobnost vizualizacije in spreminjanja energij, kar pa ze zahteva duhovno razvitost. In do te je seveda najtezje priti...Seveda obstajajo tudi drugi nacini, vendar....ne bi o tem.Vsekakor to ne spada na laicno podrocje.

Tega je seveda OGROMNO.
Ce pa ima kdo kaksna vprasanja mi lahko pise...

LP,
*afrodita*[/b]
  • 0
***obstaja le ljubezen---vse ostalo je le spreobrnjena oblika le te***

#28 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 28 June 2005 - 06:20 PM

Afrodita, zanimiv prispevek, hvala! Pa dobrodošla na forumu wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#29 Lubykaa

Lubykaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:maribor
  • Interests:Vse...:)

Posted 30 June 2005 - 10:04 PM

pol jaz kr lahk recem da bi bla talent za take stvari, kr cutim vedn ko se kaj slabega zgodi, al pa sanjam in ce so sanje slabe in potem glede na to kera oseba je not, se pol nekaj vedn zgodi z to osebo... ne vem od kod mi to...enkrat sem sanjala ogromno plina okoli sebe... in je htel nekdo od naših družinskih kolegov nardit samomor z kao plinom, pač v avto das ono izpušno cev itd, hvalabogu ni storil tega... ne vem od kod mi to...pa tu ko sem kdaj vedezavala iz kart za finto sem namrec totaln amater pri kartah sem vedn trofla...ne vem ...mogoče sem nadarjena smile.gifsmile.gif
  • 0
Samozavest je najvecji vir energije!

#30 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 04 August 2005 - 07:54 PM

jaz sem prebrala vaš forum in se mi zdi tema zelo zanimiva. če želite o telekinezi in telepatiji kej več zvedeti greste lahko pogledati na spodaj pripisano spletno stran. tam je vse opisano, kako se naučit telekinezo in podobno ampak je v angleščini.

http://home.xtra.co....elekinesis.html
  • 0

#31 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 08 August 2005 - 09:36 AM

Hvala urša!
Dobrodošla na forumu!

Sicer pa škoda, da ni nikogar, ki bi to lepo prevedel....hehe.... biggrin.gif twisted.gif oops.gif
Ne ne, saj razumem (nekaj oops.gif )
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#32 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 08 August 2005 - 07:34 PM

jaz razmišljam da bi naredila spletno stran o telekinezi,tko da ko se nekje pozanimam o tem kako to naredit, boste dobile naslov, pa vse bo v slovenščini smile.gif
  • 0

#33 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 09 August 2005 - 03:16 PM

QUOTE(urša)
jaz razmišljam da bi naredila spletno stran o telekinezi,tko da ko se nekje pozanimam o tem kako to naredit, boste dobile naslov, pa vse bo v slovenščini smile.gif


morda ti lahko jaz malček pomagam pris tarni wink.gif nism en genij za to ampak stran sm pa že spravla skp
  • 0

#34 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 09 August 2005 - 03:18 PM

QUOTE(*simoncy*)
QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(*simoncy*)
Preber si knjigo \"Imenovali so jo dvoje src\", avtorica pa je Marlo Morgan.


Tale knjiga je meni FENOMENALNA, sem si jo kupila in jo že neštetokrat prebrala. Ful me je fasciniral tisti odlomek, kjer piše, da ko se ljudje tega plemena počutijo dovolj oz. preveč stare ter imajo občutek, da so v tem življenju dosegli že vse, se usedejo nekam na samo in zavestno prekinejo delovanje vseh organov ... in umrejo. blink.gif



A ne da!! To je tut mene čist prevzelo, poleg tiste telepatije... Pač knjiga mi je svetovna! A veš še za kakšno podobno knjigo, ki takole prevzema? wink.gif


men je tut ta knjiga zlo fajna, lahko pa prebereš še potovanje duš(mi je zelo všeč) wink.gif
  • 0

#35 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 09 August 2005 - 03:24 PM

hvala za pomoč. biggrin.gif Kdo pa je napisu potovanje duš?
  • 0

#36 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 09 August 2005 - 03:43 PM

Napisal jo je Michael Newton in je potem tudi nadeljevanje. gre pa ubistvo o posmrtnem živlenju
  • 0

#37 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 09 August 2005 - 04:14 PM

QUOTE(JAGODA)
QUOTE(urša)
jaz razmišljam da bi naredila spletno stran o telekinezi,tko da ko se nekje pozanimam o tem kako to naredit, boste dobile naslov, pa vse bo v slovenščini smile.gif


morda ti lahko jaz malček pomagam pris tarni wink.gif nism en genij za to ampak stran sm pa že spravla skp


ej, urša, super! tako idejo sem jaz že tud mela, pa enostavno ni bilo gradiva in znanja za izdelavo strani...sicer pa prebrskaj po forumu 'Prijazna računalniška samopomoč', tam nekje je tema o izdelavi spletnih strani.
mene to res zanima...kdo bi vedel, kaj vse zmoremo... rolleyes.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#38 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 09 August 2005 - 05:06 PM

hvala storm smile.gif biggrin.gif
  • 0

#39 urša

urša

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 943 posts
  • Location:ljubljana

Posted 11 August 2005 - 06:12 PM

a je že kakšna od vas probala kej premaknt pa kako ji je šlo???
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users