Jump to content


Photo

Telekineza in telepatija


  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#1 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 05 March 2005 - 10:46 AM

Že dolgo časa me zanimata telekineza (premikanje reči s pomočjo uma) in telepatija (branje misli).
Ali je to dejansko možno? Če je, ima kdo kakšne izkušnje s tem? Kje lahko najdem informacije?
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#2 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 20 March 2005 - 09:15 AM

Storm tudi to se, da delat s pomočjo uma. Ker naš um deluje močno, koliko močno pa je pa to z teningom.
LP
Venesa
  • 0

#3 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 22 May 2005 - 02:57 PM

hvala, ampak mi lahko kdo pove malo več o tem (če sploh kdo ve kaj)?

No, mogoče pa to sploh to ni možno in sem le prevečkrat gledala film x-men in podobno znanstveno fantastiko. biggrin.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#4 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 22 May 2005 - 04:03 PM

Preber si knjigo "Imenovali so jo dvoje src", avtorica pa je Marlo Morgan.
V tej knjigi maš neki o telepatiji: izvaja jo narod, ki živi odrezano od sveta, zlo hvaležen narod, ki se zahvaljuje za malenkosti in živi mirno, brez prerekanj: njihovo mišljenje pa je, da uporaba telepatije ni mogoča, pri ljudstvu ki živi v "našem" svetu, zaradi vsega tega stresa, nemira....

Kar se pa zadeva telekineze: kopirano z neta:
Telekineza je da z mislimi premikaš stvari. Tega se lohk nauči čist usak. Dost časa lohk taja predn ti uspe kej premankt.
Predn začneš z izvajanjem telekineze je fajn da prej meditiraš pa da se sprostiš. Nato začneš s telekinezo. Na začetku si izberš kakšn manjši predmet naprimer svinčnik. Na ta predmet se morš 100% skoncentrirat in ne smeš mislt na kej druzga. Nato si v mislih predstavljaš kako bi premaknu ta pedmet.
Predn ti kej uspe premaknt lohk tud traja več let. Vse je odvisno od tega koliko časa si vzameš za to. Telekineza je tko k matematika, sam da traja dle časa da se naučiš.

Pa še neki kopiranga z neta (druzga foruma)
Kolikor vem v Sloveniji tega nihče ne poučuje sicer pa je nekaj literature na to temo možno dobiti ter trenirati in trenirati. Razviti je potrebno tretje oko in še kaj, Vse je med seboj tako povezano, da se je nemogoče naučiti telekineze ne da bi se naučili še ogromno drugega, ki namreč predpogoj za telekinezo in še kaj drugega. Na koncu bo potrebno čez celoten proces samorazvoja kar je seveda zaželjeno. Vsak od nas je začel na drugem koncu a kasneje smo vsi na isti poti.

To je to.. Moje mnenje pa je, da ni tukaj dovolj le meditacija začetnika, moraš po mojem mnenju tukej res znat meditirat, da odmisliš vse ostalo, pa tut morš met po mojem nek "talent" v sebi za to..
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#5 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 23 May 2005 - 06:17 AM

simoncy bravo vse si pravilno odgovorila tako vidim, da se tudi ti veliko razumeš s tem. Sprejmi čestitke.
LP
Venesa
  • 0

#6 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 23 May 2005 - 06:18 PM

Venesa: najlepša hvala za čestitke, ampk na žalost nimam teh zaslug, ker sem sam prekopirala o telekinezi oops.gif Ampk je pa vseen lepo prebrat čestitko biggrin.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#7 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 23 May 2005 - 06:37 PM

moj fant se že okoli tri leta ukvarja s telepatijo in meditacijo, vse skupaj povezuje tudi z jogo in tai chijem pa mu res fajn ratuje. morš pa res ogromno časa temu posvetit, pa res čist not past.
  • 0
lp, Martina

#8 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 24 May 2005 - 07:20 AM

simoncy potudila sise, da nekakor daš odgovor kako in kaj pa ni pomembno. Velko jih je ki to preberejo in se sami ne ukvarjajo s tem. Pač preberejo ker jih zanima. Tudi to je pomembno a ne ;).

LP
Venesa
  • 0

#9 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 24 May 2005 - 03:09 PM

Maš prav! HVALA oops.gif oops.gif oops.gif oops.gif oops.gif oops.gif :angel4:
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#10 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 06 June 2005 - 02:34 PM

hm.......
pol pa to navsezadnje le ni za lase privlečeno...

blink.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#11 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 06 June 2005 - 08:44 PM

storm nobena stvar ni za lase privlečena ampak je dejansko veliko resnice. Sploh vsi imamo velike možnosti in sposobnosti, sam se tega marcikdo ne zaveda. Kaj šele, da bi utrjeval ali negoval. Vse pa je dandanes možno narediti in si ustvariiti tako kot si želimo. Zakaj pa misliš, da so nekateri pasivni in nesrečni??? Zato ker ne vidijo ishoda in si ne znajo sami pomagati, ter ne vidijo svetlo točko v največji temi.
Upam, da sem malo pojasnila, tako, da je razumljivo.
Lep pozdrav.
Venesa
  • 0

#12 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 06 June 2005 - 09:03 PM

o hvala, pomagala si mi. wink.gif

pa poznate kakšno stran, kjer bi pisalo, kako se naučiti teh stvari? Osnovna stvar je itak meditacija (si mislim) ampak dalje... wink.gif wink.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#13 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 June 2005 - 07:10 AM

QUOTE(*simoncy*)
Preber si knjigo \"Imenovali so jo dvoje src\", avtorica pa je Marlo Morgan.


Tale knjiga je meni FENOMENALNA, sem si jo kupila in jo že neštetokrat prebrala. Ful me je fasciniral tisti odlomek, kjer piše, da ko se ljudje tega plemena počutijo dovolj oz. preveč stare ter imajo občutek, da so v tem življenju dosegli že vse, se usedejo nekam na samo in zavestno prekinejo delovanje vseh organov ... in umrejo. blink.gif
  • 0

#14 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 08 June 2005 - 05:48 PM

blink.gif ka ti se hecaš....?

sicer pa,... koliko moraš biti nadarjen za to in kako to izveš?
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#15 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 08 June 2005 - 08:55 PM

rolleyes.gif zakaj bi se kdo šalil na tak način ermm.gif: ermm.gif: ermm.gif:
  • 0

#16 Storm

Storm

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 740 posts
  • Location:okolica MB

Posted 09 June 2005 - 07:10 PM

ohhhh....jaz sen se samo hecala, ker to je res zanimiva knjiga! Najbrž si me narobe razumela. wink.gif
  • 0
I wanna run
I want to hide
I wanna tear down the walls
That hold me inside
I wanna reach out
And touch the flame
Where the streets have no name


#17 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 09 June 2005 - 07:21 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(*simoncy*)
Preber si knjigo \"Imenovali so jo dvoje src\", avtorica pa je Marlo Morgan.


Tale knjiga je meni FENOMENALNA, sem si jo kupila in jo že neštetokrat prebrala. Ful me je fasciniral tisti odlomek, kjer piše, da ko se ljudje tega plemena počutijo dovolj oz. preveč stare ter imajo občutek, da so v tem življenju dosegli že vse, se usedejo nekam na samo in zavestno prekinejo delovanje vseh organov ... in umrejo. blink.gif



A ne da!! To je tut mene čist prevzelo, poleg tiste telepatije... Pač knjiga mi je svetovna! A veš še za kakšno podobno knjigo, ki takole prevzema? wink.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#18 gabrielle

gabrielle

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts
  • Location:okolica MB

Posted 09 June 2005 - 08:32 PM

Ma kaj res verjamete v te zadeve, da lahko nekdo kr tako prekine delovanje organov?? Mah, eni res verjamete v vse kar piše v knjigah.... rolleyes.gif
  • 0

#19 Venesa

Venesa

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 145 posts
  • Location:Stranice

Posted 09 June 2005 - 09:06 PM

Knjig je dovolj kakrše koli si želite, Samo niso pa vse napisane po resničnem dogotku. Veliko jih je napisano kot dobra filozofija lai kot temu jaz pravim pravljice. Pomembne so predvsem osebne iskužnje in seveda vaja dela mojstra.
LP
Venesa
  • 0
Življenje je lepo a vendar prekratko,zato sprejemaj vsak dan posebej, ki ti je podarjen.

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 09 June 2005 - 09:09 PM

QUOTE(gabrielle)
Ma kaj res verjamete v te zadeve, da lahko nekdo kr tako prekine delovanje organov?? Mah, eni res verjamete v vse kar piše v knjigah.... rolleyes.gif


Vsemu vsekakor ne verjamem, niti ne vzamem stvari tako dobesedno.

Vendar pa vsekakor verjamem, da so nekateri ljudje sposobni 'nadnaravnega' in imajo določene posebne sposobnosti. Sej je znano, da procentualno uporabljamo izredno majhen odstotek možgan, mogoče so takšni, ki so jih zmožni uporabit več ali na drugačen način, so bolj v stiku s samim sabo, naravo ... karkoli že.

Če pogledaš tkole ... ljudje lahko nadziramo oz. kontroliramo določene telesne funkcije, mogoče pa so nekateri tako v stiku s samim sabo, da lahko kontrolirajo svoje celotno telo, popolnoma vse funkcije?

Jaz pač puščam možnosti odprte, vsekakor pa nisem naivna in ne nasedam kar vsem ...
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users